справа № 208/7810/25
№ провадження 1-кс/208/2672/25
Іменем України
(резолютивна частина)
27 червня 2025 р. м. Кам'янське
Слідчий суддя Заводського районного суду міста Кам'янського ОСОБА_1 , при секретарі судового засідання ОСОБА_2 ,
за участю прокурора ОСОБА_3 - у режимі ВКЗ,
підозрюваного ОСОБА_4 ,
захисника ОСОБА_5 - у режимі ВКЗ,
розглянувши клопотання слідчого відділу СУ ГУНП в Донецькій області ОСОБА_6 , яке погоджено з прокурором відділу Донецької обласної прокуратури ОСОБА_3 про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою у кримінальному провадженні №12025050000000057 від 03.02.2025 відносно
ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця с. Ново-миколаївки м. Дружківки Донецької області, громадянина України, зареєстрованого та фактично мешкаючого за адресою: АДРЕСА_1 ,
який підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч. 1 ст. 307, ч. 2 ст. 307 КК України, -
Клопотання слідчого відділу СУ ГУНП в Донецькій області ОСОБА_6 , яке погоджено з прокурором відділу Донецької обласної прокуратури ОСОБА_3 про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою у кримінальному провадженні №12025050000000057 від 03.02.2025 відносно ОСОБА_4 , який підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч. 1 ст. 307, ч. 2 ст. 307 КК України - задовольнити.
Застосувати до підозрюваного ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця с. Ново-миколаївки м. Дружківки Донецької області, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою в ДУ «Дніпровська установа виконання покарань (№ 4)» строком на 60 днів,тобто з 25 червня 2025 року по 23 серпня 2025 року включно.
Строк тримання під вартою рахувати з моменту затримання, а саме з 25 червня 2025 року.
Строк дії ухвали в частині тримання під вартою до 23 серпня 2025 року включно.
Ухвала щодо застосування запобіжного заходу у виді тримання під вартою підлягає негайному виконанню після її оголошення.
Визначити розмір застави 242240 (двісті сорок дві тисячі двісті сорок) гривень, які підозрюваний або заставодавець мають право внести у будь-який момент, що є підставою для звільнення підозрюваного з-під варти, і останній вважається таким, до якого застосовано запобіжний захід у вигляді застави.
У разі внесення застави зобов'язати підозрюваного з'являтись до слідчого, прокурора за першою вимогою та покласти на підозрюваного обов'язки:
- не відлучатися за межі Дружківської територіальної громади Краматорського району, Донецької області, де мешкає підозрюваний, без дозволу слідчого, прокурора;
- повідомляти слідчого, прокурора про зміну свого місця проживання та місця роботи;
- утримуватися від спілкування із свідками у цьому кримінальному провадженні.
- здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в'їзд в Україну.
Роз'яснити ОСОБА_4 , що у разі невиконання вищеперерахованих обов'язків, та якщо будучи належним чином повідомлений, не з'явиться за викликом до слідчого, прокурора без поважних причин, застава буде звернена в дохід держави.
Строк дії обов'язків 2 місяця з моменту звільнення особу під заставу.
Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Дніпровського апеляційного суду підозрюваним, його захисником, законним представником, прокурором протягом 5 днів з дня її оголошення.
Повний текст ухвали буде виготовлено та оголошено учасникам розгляду справи о 16 годині 55 хвилин 01 липня 2025 року.
Слідчий суддя ОСОБА_1