Справа № 761/13344/20
Провадження №21-з/824/19/2025 Доповідач у суді 2-ї інстанції - ОСОБА_1
23 квітня 2025 року м. Київ
Суддя судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду ОСОБА_1 , перевіривши заяву засудженого ОСОБА_2 про перегляд вироку Київського апеляційного суду від 12 березня 2024 року за нововиявленими обставинами -
До Київського апеляційного суду надійшла заява засудженого ОСОБА_2 про перегляд вироку Київського апеляційного суду від 12 березня 2024 року за нововиявленими обставинами.
З заяви вбачається, що вироком Київського апеляційного суду від 12 березня 2024 року засудженого ОСОБА_2 визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 190 КК України та засуджено до 2 (двох) років реального позбавлення волі.
Ухвалою судді Київського апеляційного суду від 03 березня 2025 року заяву засудженого ОСОБА_2 , залишено без руху з наданням строку, тривалістю 10 днів, з дня отримання ухвали особою, яка подала заяву.
Київським апеляційним судом за допомогою рекомендованого засобу поштового зв'язку було направлено копію ухвали Київського апеляційного суд від 03 березня 2025 року заявнику ОСОБА_2 на адресу зазначену в заяві, що підтверджується супровідним листом наявним в матеріалах справи.
Відповідно до п. 1 ч. 3 ст. 399 КПК України апеляційна скарга повертається, якщо особа не усунула недоліки апеляційної скарги, яку залишено без руху, в установлений строк.
22 квітня 2025 року на адресу Київського апеляційного суду надійшов запакований конверт з рекомендованим повідомленням з довідкою про неправильне зазначення адреси.
Проте, у заяві ОСОБА_2 не зазначено альтернативної адреси для отримання рекомендованих повідомлень.
Оскільки, станом на 23 квітня 2025 року на адресу Київського апеляційного суду будь-якої кореспонденції від ОСОБА_2 на виконання ухвали Київського апеляційного суду від 03 березня 2025 року про залишення його заяви без руху не надходило, заява, відповідно до вимог п. 1 ч. 3 ст. 399 КПК України, підлягає поверненню, оскільки особа не усунула недоліки заяви, яку залишено без руху, в установлений строк.
Керуючись ст. ст. 396, 399, 420 КПК України, суддя - доповідач, -
Заяву засудженого ОСОБА_2 про перегляд вироку Київського апеляційного суду від 12 березня 2024 року за нововиявленими обставинами - повернути особі, яка її подала.
Ухвала може бути оскаржена в касаційному порядку до Верховного Суду.
Суддя ОСОБА_1