Головуючий у суді першої інстанції: Чехов С.І.
30 червня 2025 року місто Київ
справа №355/2000/24
провадження№22-ц/824/11237/2025
Київський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ: судді-доповідача - Шкоріної О.І., суддів - Поливач Л.Д., Стрижеуса А.М.,
вирішуючи питання про відкриття провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Баришівського районного суду Київської області від 8 квітня 2025 року у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про усунення перешкод в користуванні нежилим приміщенням шляхом виселення, -
Рішенням Баришівського районного суду Київської області від 8 квітня 2025 року відмовлено у задоволенні позовних вимог ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про усунення перешкод в користуванні нежилим приміщенням шляхом виселення.
Не погоджуючись з таким рішенням, позивач ОСОБА_1 2 травня 2025 року через засоби електронної пошти подав апеляційну скаргу в порядку ст.355 ЦПК України. Апеляційна скарга підписана ЕЦП.
7 травня 2025 року Київський апеляційний суд витребував з Баришівського районного суду Київської області цивільну справу №355/2000/24 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про усунення перешкод в користуванні нежилим приміщенням шляхом виселення.
12 травня 2025 року до Київського апеляційного суду надійшла зі Баришівського районного суду Київської області цивільна справа № 355/2000/24.
Ухвалою Київського апеляційного суду від 27 травня 2025 року апеляційну скаргу залишено без руху, апелянту надано строк для усунення недоліків, - виконання вимоги пунктів 5, 6 ч. 2 ст. 356 ЦПК України.
На виконання ухвали Київського апеляційного суду від 27 травня 2025 року позивач ОСОБА_1 подав заяву про усунення недоліків, до якої долучив апеляційну скаргу в новій редакції.
Враховуючи те, що недоліки апеляційної скарги усунуті, подана апеляційна скарга відповідає вимогам ст. 356 ЦПК України, перешкод для відкриття апеляційного провадження не встановлено.
Відповідно до вимог ст. 359 ЦПК України про відкриття апеляційного провадження у справі суд апеляційної інстанції постановляє ухвалу.
Керуючись ст. ст. 352-361 ЦПК України, суд,-
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Баришівського районного суду Київської області від 8 квітня 2025 року у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про усунення перешкод в користуванні нежилим приміщенням шляхом виселення.
Копію ухвали про відкриття провадження разом з копією апеляційної скарги та доданими до неї матеріалами надіслати учасникам справи і встановити їм строк для подачі відзиву на апеляційну скаргу тривалістю десять днів з моменту отримання копії цієї ухвали.
Роз'яснити учасникам справи, що до відзиву додаються докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи (ч. 4 ст. 360 ЦПК України).
Відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає перегляду рішення суду першої інстанції.
Роз'яснити учасникам справи, що вони мають подати свої заперечення щодо заявлених апелянтом клопотань /якщо такі заявлені/, протягом десяти днів з моменту отримання копії цієї ухвали (ч.3 ст. 359 ЦПК України).
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя- доповідач: О.І. Шкоріна
Судді: Л.Д. Поливач
А.М. Стрижеус