Постанова від 30.06.2025 по справі 309/2169/25

Справа № 309/2169/25

Провадження № 1-кс/309/383/25

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

30 червня 2025 року м. Хуст

Слідчий суддя Хустського районного суду Закарпатської області ОСОБА_1 за участю секретаря ОСОБА_2 розглянувши клопотання старшого слідчого СВ Хустського РУП ГУНП в Закарпатській області майора поліції ОСОБА_3 , за погодженням прокурора Хустської окружної прокуратури ОСОБА_4 у кримінальному провадженні № 42025072180000003 від 05 березня 2025 р. за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 367 КК України про тимчасовий доступ до речей і документів,-

ВСТАНОВИВ:

Старший слідчий СВ Хустського РУП ГУНП в Закарпатській області майор поліції ОСОБА_3 , за погодженням прокурора Хустської окружної прокуратури ОСОБА_4 звернувся до слідчого судді з клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів.

Клопотання обґрунтоване тим, що в період з 21 січня 2021 по 28 лютого 2022 року ОСОБА_5 , перебуваючи на посаді начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності - головного бухгалтера ІНФОРМАЦІЯ_1 будучи службовою особою шляхом неналежного виконання своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, вчинила кримінальні правопорушення, шляхом здійснення зайвого нарахування премій працівникам ІНФОРМАЦІЯ_1 за наступних обставин:

Так, ОСОБА_5 , знаходячись в приміщенні ІНФОРМАЦІЯ_1 , розташованому за адресою: АДРЕСА_1 , керуючись правами та обов'язками, передбаченими функціональними обов'язками визначеними посадовою інструкцією начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності - головного бухгалтера ІНФОРМАЦІЯ_1 , будучи службовою особою, наділеною організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями в період часу з 21 до 31 січня 2021 року (більш точний час та дата досудовим розслідуванням не встановлені) неналежним чином виконувала свої службові обов'язки та через несумлінне ставлення до них, не перевірила у зв'язку з чим не виявила безпідставне включення у відомість про нарахування заробітної плати у січні 2021 року грошової премії «в розмірі середньомісячної заробітної плати за добросовісне виконання своїх посадових обов'язків та за підсумками роботи 4-го кварталу 2020 року» працівникам ІНФОРМАЦІЯ_1 : ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 , ОСОБА_16 , ОСОБА_17 , ОСОБА_18 , ОСОБА_19 , ОСОБА_20 , ОСОБА_21 та самій ОСОБА_5 , хоча як головний бухгалтер повинна була знати, що за минулий бюджетний період, який завершився 31.12.2020, заборгованість по заробітній платі працівників ради не відображалась та станом на 01.01.2021 така заборгованість за звітами (форми №7д та №7м) в ІНФОРМАЦІЯ_2 не реєструвалась.

Внаслідок, неналежного виконання своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, ОСОБА_5 , як головний бухгалтер не перевіривши безпідставне включення головним спеціалістом відділу бухгалтерського обліку та звітності ІНФОРМАЦІЯ_1 , грошових премій за минулий завершений 2020 бюджетний рік, знаходячись в приміщенні ІНФОРМАЦІЯ_1 , розташованій за адресою: АДРЕСА_1 , в період часу з 21 до 31 січня 2021 року (більш точний час та дата досудовим розслідуванням не встановлені) в порушення ч. 1 ст. 3 Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 №4256-VI, ч.5 ст . 9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 №996-XIV, п. 2.15 Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку, затвердженого наказом ІНФОРМАЦІЯ_3 від 24.05.1995р. №88, зареєстрованого в ІНФОРМАЦІЯ_4 05.06.1995р. №168/704, п.п. 1.5, 2.13 Положення про порядок преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам апарату, відділів та управлінь ІНФОРМАЦІЯ_1 - підписала особистим підписом відомість нарахування заробітної плати працівникам ІНФОРМАЦІЯ_1 , на підставі якої сімнадцяти працівникам зайво нараховано та виплачено премій на загальну суму 401596,92 грн, а саме: ОСОБА_19 , в сумі 18562,49 грн; ОСОБА_15 , в сумі 26763,78 грн.; ОСОБА_17 , в сумі 17077,55 грн.; ОСОБА_8 , в сумі 33800,01 грн.; ОСОБА_18 , в сумі 26325,02 грн.; ОСОБА_16 , в сумі 25312,47 грн.; ОСОБА_20 , в сумі 22667,12 грн. ; ОСОБА_9 , в сумі 15622,75 грн.; ОСОБА_6 , в сумі 27362,66 грн.; ОСОБА_10 , в сумі 20118,87 грн.; ОСОБА_13 , в сумі 18715,66 грн.; ОСОБА_21 , в сумі 23920,00 грн.; ОСОБА_12 , в сумі 22321,42 грн. ; ОСОБА_7 , в сумі 29249,97 грн.; ОСОБА_11 , в сумі 21782,05 грн.; ОСОБА_14 , в сумі 15213 грн. та самій ОСОБА_5 в сумі 36781,30 грн. та як наслідок зайво нараховано Єдиний соціальний внесок на загальну суму 84714,13 грн, чим спричинено тяжкі наслідки державним інтересам ІНФОРМАЦІЯ_5 в особі ІНФОРМАЦІЯ_1 , у вигляді завданої матеріальної шкоди бюджету ІНФОРМАЦІЯ_1 на загальну суму 486 311,05 грн, яка у двісті п'ятдесят і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.

Крім цього ОСОБА_5 , знаходячись в приміщенні ІНФОРМАЦІЯ_1 , розташованому за адресою: АДРЕСА_1 , керуючись правами та обов'язками, передбаченими функціональними обов'язками визначеними посадовою інструкцією начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності - головного бухгалтера ІНФОРМАЦІЯ_1 , будучи службовою особою, наділеною організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями в період часу з 13 до 31 січня 2022 року (більш точний час та дата досудовим розслідуванням не встановлені) неналежним чином виконувала свої службові обов'язки та через несумлінне ставлення до них, не перевірила у зв'язку з чим не виявила безпідставне включення до відомості про нарахування заробітної плати у січні 2022 року грошової премії «в розмірі середньомісячної заробітної плати за добросовісне виконання своїх посадових обов'язків та за підсумками роботи 4-го кварталу 2021 року» працівникам ІНФОРМАЦІЯ_1 : ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_15 , ОСОБА_16 , ОСОБА_22 , ОСОБА_21 , ОСОБА_23 , ОСОБА_24 та самій ОСОБА_5 , хоча як головний бухгалтер повинна була знати, що за минулий бюджетний період, який завершився 31.12.2021, заборгованість по заробітній платі працівників ради не відображалась та станом на 01.01.2022 така заборгованість за звітами (форми №7д та №7м) в ІНФОРМАЦІЯ_2 не реєструвалась.

Внаслідок, неналежного виконання своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, ОСОБА_5 , як головний бухгалтер не перевіривши безпідставне включення головним спеціалістом відділу бухгалтерського обліку та звітності ІНФОРМАЦІЯ_1 , грошових премій за минулий завершений 2021 бюджетний рік, знаходячись в приміщенні ІНФОРМАЦІЯ_1 , розташованій за адресою: АДРЕСА_1 , в період часу з 13 до 31 січня 2022 року (більш точний час та дата досудовим розслідуванням не встановлені) в порушення ч. 1 ст. 3 Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 №4256-VI, ч.5 ст . 9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 №996-XIV, п. 2.15 Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку, затвердженого наказом ІНФОРМАЦІЯ_3 від 24.05.1995р. №88, зареєстрованого в ІНФОРМАЦІЯ_4 05.06.1995р. №168/704, п.п. 1.5, 2.13 Положення про порядок преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам апарату, відділів та управлінь ІНФОРМАЦІЯ_1 - підписала особистим підписом відомість нарахування заробітної плати працівникам ІНФОРМАЦІЯ_1 , на підставі якої дванадцяти працівникам зайво нараховано та виплачено премій на загальну суму суму 392534,95 грн., а саме: ОСОБА_15 , в сумі 31634,63 грн.; ОСОБА_8 , в сумі 57591,49 грн.; ОСОБА_16 , в сумі 32450,46 грн.; ОСОБА_13 , в сумі 24662,93 грн.; ОСОБА_21 , в сумі 29192,54 грн.; ОСОБА_12 , в сумі 32253,52 грн.; ОСОБА_7 , в сумі 29570,96 грн.; ОСОБА_11 , в сумі 33056,67 грн.; ОСОБА_22 , в сумі 29901,02 грн.; ОСОБА_23 , в сумі 25621,96 грн.; ОСОБА_24 в сумі 23803,83 грн. та самій ОСОБА_5 у сумі 42794,94 грн. та як наслідок зайво нараховано Єдиний соціальний внесок на загальну суму 82058,54 грн, чим спричинено тяжкі наслідки державним інтересам ІНФОРМАЦІЯ_5 в особі ІНФОРМАЦІЯ_1 , у вигляді завданої матеріальної шкоди бюджету ІНФОРМАЦІЯ_1 на загальну суму 474593,49 грн, яка у двісті п'ятдесят і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.

Аналогічним чином, ОСОБА_5 , знаходячись в приміщенні ІНФОРМАЦІЯ_1 , розташованому за адресою: АДРЕСА_1 , керуючись правами та обов'язками, передбаченими функціональними обов'язками визначеними посадовою інструкцією начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності - головного бухгалтера ІНФОРМАЦІЯ_1 , будучи службовою особою, наділеною організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями в період часу з 14 до 28 лютого 2022 року (більш точний час та дата досудовим розслідуванням не встановлені) неналежним чином виконувала свої службові обов'язки та через несумлінне ставлення до них, не перевірила у зв'язку з чим не виявила безпідставне включення у лютому 2022 року грошової премії «в розмірі середньомісячної заробітної плати за добросовісне виконання своїх посадових обов'язків та за підсумками роботи 2021 року» працівникам ІНФОРМАЦІЯ_1 : ОСОБА_12 , ОСОБА_15 , ОСОБА_16 , ОСОБА_23 , ОСОБА_25 , ОСОБА_24 ; ОСОБА_26 та самій ОСОБА_5 , хоча як головний бухгалтер повинна була знати, що за минулий бюджетний період, який завершився 31.12.2021, заборгованість по заробітній платі працівників ради не відображалась та станом на 01.01.2022 така заборгованість за звітами (форми №7д та №7м) в ІНФОРМАЦІЯ_2 не реєструвалась.

Внаслідок, неналежного виконання своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, ОСОБА_5 , як головний бухгалтер не перевіривши безпідставне включення головним спеціалістом відділу бухгалтерського обліку та звітності ІНФОРМАЦІЯ_1 , грошових премій за минулий завершений 2021 бюджетний рік, знаходячись в приміщенні ІНФОРМАЦІЯ_1 , розташованій за адресою: АДРЕСА_1 , в період часу з 14 до 28 лютого 2022 року (більш точний час та дата досудовим розслідуванням не встановлені) в порушення ч. 1 ст. 3 Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 №4256-VI, ч.5 ст . 9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 №996-XIV, п. 2.15 Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку, затвердженого наказом ІНФОРМАЦІЯ_3 від 24.05.1995р. №88, зареєстрованого в ІНФОРМАЦІЯ_4 05.06.1995р. №168/704, п.п. 1.5, 2.13 Положення про порядок преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам апарату, відділів та управлінь ІНФОРМАЦІЯ_1 - підписала особистим підписом відомість нарахування заробітної плати працівникам ІНФОРМАЦІЯ_1 , на підставі якої восьми працівникам зайво нараховано та виплачено премій на загальну суму 330284,78 грн., а саме: ОСОБА_15 , в сумі 45788,82 грн.; ОСОБА_16 , в сумі 43048,45 грн.; ОСОБА_12 , в сумі 42830,22 грн.; ОСОБА_23 , в сумі 32070,24 грн.; ОСОБА_24 ; в сумі 33959,38 грн.; ОСОБА_25 , в сумі 64274,94 грн.; ОСОБА_26 в сумі 24098,50 грн та самій ОСОБА_5 , в сумі 44214,23 грн. та як наслідок зайво нараховано Єдиний соціальний внесок на загальну суму 66439,95 грн, чим спричинено тяжкі наслідки державним інтересам ІНФОРМАЦІЯ_5 в особі ІНФОРМАЦІЯ_1 , у вигляді завданої матеріальної шкоди бюджету ІНФОРМАЦІЯ_1 на загальну суму 396724,73 грн, яка у двісті п'ятдесят і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.

Внаслідок службової недбалості ОСОБА_5 у період з 21 січня 2021 року до 28 лютого 2022 року спричинено тяжкі наслідки державним інтересам ІНФОРМАЦІЯ_5 в особі ІНФОРМАЦІЯ_1 , у вигляді завданої матеріальної шкоди бюджету ІНФОРМАЦІЯ_1 на загальну суму 1 357 629 (один мільйон триста п'ятдесят сім тисяч шістсот двадцять дев'ять) гривень 27 (двадцять сім) копійок.

02.06.2025 ОСОБА_5 повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України, а саме: службова недбалість, тобто неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що завдало тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам.

Обґрунтованість підозри ОСОБА_27 у інкримінованому кримінальному правопорушенні на даний час підтверджується: висновком ревізії бюджету ІНФОРМАЦІЯ_6 за період з 01.01.2021 по 31.03.2024. (Акт №130720/15 від 28.08.2024) складений ІНФОРМАЦІЯ_7 , висновком проведеної судово-економічної експертизи №СЕ-19/107-25/4036-ЕК від 19.05.2025 а також іншими документами зібраними в ході досудового розслідування.

На даній стадії досудового розслідування перевіряється наявність складу кримінального правопорушення в діях ІНФОРМАЦІЯ_8 ОСОБА_28 та інших службових осіб ІНФОРМАЦІЯ_1 , яким були підготовлені та підписані рішення виконавчого комітету та розпорядження про преміювання вище вказаних працівників виконавчого комітету.

Відповідно, для перевірки вказаних фактів необхідно отримати тимчасовий доступ до оригіналів рішень виконавчого комітету та розпоряджень про преміювання працівників ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Отримання тимчасового доступу до документів необхідне з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, а також з метою вилучення документів, що можуть мати значення для досудового розслідування та проведення по них подальших експертиз.

Вищезазначені документи самі по собі та в сукупності з іншими документами кримінального провадження, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні. Дані документи матимуть значення для розкриття злочину і встановлення винних осіб.

На даний час є достатньо підстав вважати, що у вищезгаданих документах містяться відомості, що можуть бути використані у кримінальному провадженні як докази, а також без тимчасового доступу з одночасним вилученням вказаних документів не має можливості іншими способами довести обставини вчинення кримінального правопорушення.

З огляду на те, що до документів внесено неправдиві відомості їх оригінали мають значення речових доказів, оскільки містять відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження (ст. 98 КПК України), а також необхідні для проведення судових експертиз, а відповідно до науково-методичних рекомендацій з питань підготовки та призначення судових експертиз та експертних досліджень, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 8 жовтня 1998 року №53/5 для проведення указаних експертиз, експерту надаються оригінали досліджуваних документів.

На підставі викладеного просить надати тимчасовий доступ з можливістю вилучення зазначених у клопотанні документів.

В судове засідання старший слідчий СВ Хустського РУП ГУНП в Закарпатській області майор поліції ОСОБА_3 не з'явився.

В судове засідання представник ІНФОРМАЦІЯ_1 не з'явився, до суду подав заяву про розгляд клопотання без участі представника ІНФОРМАЦІЯ_1 .

На підставі ч. 4 ст. 107 КПК України фіксування судового засідання технічними засобами не здійснювалось.

Вирішуючи питання про наявність чи відсутність підстав для задоволення клопотання та здійснюючи судовий контроль за дотриманням прав, свобод та інтересів осіб у кримінальному провадженні, слідчий суддя виходить з наступного.

Слідчий суддя, перевіривши клопотання заявника на дотримання вимог Кримінального процесуального Кодексу України (далі - КПК), приходить до наступного.

Порядок кримінального провадження на території України визначається лише кримінальним процесуальним законодавством України, яке складається з відповідних положень Конституції України, міжнародних договорів, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, цього Кодексу та інших законів України (ст. 1 КПК України).

Зокрема, питання застосування заходів забезпечення кримінального провадження, до яких відносяться і тимчасовий доступ до речей і документів регламентовані Главою 10 - заходи забезпечення кримінального провадження і підстави їх застосування та Главою 15 - тимчасовий доступ до речей і документів Кримінального процесуального Кодексу України.

А саме, у випадку необхідності отримання тимчасового доступу до речей і документів, сторона кримінального провадження має право, згідно положень ст. 160 КПК України, звернутись до слідчого судді з клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів.

При цьому, слідчий суддя постановляє ухвалу про надання доступу до речей і документів з розпорядженням про можливості їх вилучення за умови, що сторона кримінального провадження доведе наявність достатніх підстав вважати, що вони мають суттєве значення для встановлення важливих обставин, та можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, а без вилучення існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, або таке вилучення необхідне для досягнення мети отримання доступу до речей і документів (ч. 5 та ч. 7 ст. 163 КПК України).

Такий доступ здійснюється в порядку визначеному законом, а саме на підставі ухвали слідчого судді (ч. 1 ст. 132, ч. 2 ст. 159, ст. 164 КПК України).

Також, в силу положень частин 3 та 5 ст. 132 КПК України передбачено, що під час розгляду питання про застосування заходів забезпечення кримінального провадження, в тому числі щодо надання тимчасового доступу (п. 5 ч. 2 ст. 131 КПК України), сторони кримінального провадження повинні подати слідчому судді докази обставин, на які вони посилаються, а не просто вказати їх.

Як вбачається з цього клопотання, тимчасовий доступ до документів вказаних у ньому обумовлений заявником тим, що відображені у них дані, на думку автора клопотання, підтверджують необхідність надання тимчасового доступу, з метою встановлення відомостей визначених ст. 91 КПК України, у даному кримінальному провадженні та виконання завдань визначних ст. 2 КПК України.

Самі ж документи перебувають (можуть перебувати) у володінні відповідної особи вказаної у клопотанні, останні, як самі по собі, так і в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні.

Є наявною можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та вказують паралельно на неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.

Таким чином, у судовому засіданні слідчим суддею встановлено, що, згідно ч. 2 ст. 132 КПК України, клопотання про застосування заходів забезпечення кримінального провадження на підставі ухвали слідчого судді подано до місцевого суду, в межах територіальної юрисдикції якого знаходиться орган досудового розслідування та за своєю суттю в цілому відповідає вимогам ч. 6 ст. 132, ст. 160 КПК України, обставин, регламентованих п. п. 1-3 ч. 3 ст. 132, ст.ст. 161, 163 КПК України, не встановлено.

Порушень вимог Глави 10 КПК України - заходи забезпечення кримінального провадження і підстави їх застосування та Глави 15 КПК України - тимчасовий доступ до речей і документів, у судовому засіданні, слідчим суддею не виявлено.

За таких обставин, слідчий суддя дослідивши, матеріали клопотання, долучені до нього документи, за своїм внутрішнім переконанням, яке ґрунтується на всебічному, повному й неупередженому дослідженні всіх обставин провадження, керуючись законом, оцінюючи сукупність зібраних доказів - з точки зору достатності та взаємозв'язку вважає, що наявні у провадженні докази, передбачені параграфами 3-5 Глави 4 КПК України, а саме витяг з ЄРДР № 12024071050000654 від 29.11.2024 р., довідку складену за фактом умисного знищення або пошкодження майна, які свідчать про те, що документи які вказані у клопотанні мають значення у даному кримінальному провадженні та мають істотне значення для встановлення усіх обставин кримінального правопорушення.

Відтак на думку слідчого судді слідчим доведено у клопотанні, що документи про тимчасовий доступ до яких ставиться питання, самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, така інформація може бути використана як докази, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів

А отже клопотання підлягає задоволенню.

На підставі викладеного, керуючись 1-29, 131-132, 159-166, 369-372, 376 КПК України, слідчий суддя, -

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання старшого слідчого СВ Хустського РУП ГУНП в Закарпатській області майора поліції ОСОБА_3 , за погодженням прокурора Хустської окружної прокуратури ОСОБА_4 у кримінальному провадженні № 42025072180000003 від 05 березня 2025 р. за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 367 КК України про тимчасовий доступ до речей і документів - задовольнити.

1. Надати старшому слідчому СВ Хустського РУП ГУНП в Закарпатській області майору поліції ОСОБА_3 , Надати старшому слідчому СВ Хустського РУП ГУНП в Закарпатській області майору поліції ОСОБА_3 у даному кримінальному провадженні № 42025072180000003 від 05.03.2025, за ознаками ч.2 ст. 367 КК України, та за його дорученням працівникам СКП Хустського РУП ГУНП в Закарпатській області, тимчасовий доступ до оригіналів наступних документів:

1.1. Рішення ІНФОРМАЦІЯ_1 №50 від 21.01.2021 «Про преміювання працівників ІНФОРМАЦІЯ_1 ».

- Протокол засідання ІНФОРМАЦІЯ_1 на якому розглядалось питання «Про преміювання працівників ІНФОРМАЦІЯ_1 » та який став підставою для прийняття рішення №50 від 21.01.2021.

- Службові записки: заступника міського голови з питань виконавчих органів ради ОСОБА_29 ; начальника відділу бухобліку та звітності - головного бухгалтера ОСОБА_5 ; начальника фінансового управління ОСОБА_8 ; начальника ІНФОРМАЦІЯ_9 ОСОБА_7 про преміювання працівників ІНФОРМАЦІЯ_1 за підсумками роботи 4-го кварталу 2020 року.

- Інші документи які стали підставою для прийняття рішення ІНФОРМАЦІЯ_1 №50 від 21.01.2021;

1.2. Рішення ІНФОРМАЦІЯ_1 №9 від 13.01.2022 «Про преміювання працівників ІНФОРМАЦІЯ_1 ».

- Протокол засідання ІНФОРМАЦІЯ_1 на якому розглядалось питання «Про преміювання працівників ІНФОРМАЦІЯ_1 » та який став підставою для прийняття рішення №9 від 13.01.2022

- Службові записки: заступника міського голови з питань виконавчих органів ради ОСОБА_29 ; начальника відділу бухобліку та звітності - головного бухгалтера ОСОБА_5 про преміювання працівників ІНФОРМАЦІЯ_1 за підсумками роботи 4-го кварталу 2021 року.

- Інші документи які стали підставою для прийняття рішення ІНФОРМАЦІЯ_1 №9 від 13.01.2022;

1.3. Рішення ІНФОРМАЦІЯ_1 №91 від 14.02.2022 «Про преміювання працівників ІНФОРМАЦІЯ_1 ».

- Протокол засідання ІНФОРМАЦІЯ_1 на якому розглядалось питання «Про преміювання працівників ІНФОРМАЦІЯ_1 » та який став підставою для прийняття рішення №91 від 14.02.2022

- Службові записки: заступника міського голови з питань виконавчих органів ради ОСОБА_29 про преміювання працівників ІНФОРМАЦІЯ_1 за підсумками роботи 2021 року.

- Інші документи які стали підставою для прийняття рішення ІНФОРМАЦІЯ_1 №91 від 14.02.2022;

1.4. Розпорядження ІНФОРМАЦІЯ_8 від 25.01.2023 №05-04/19 «Про преміювання працівників ІНФОРМАЦІЯ_1 ».

- Службову записку ОСОБА_30 від 25.01.2023, про преміювання працівників ІНФОРМАЦІЯ_1 за підсумками роботи 4 кварталу 2022 року

- Інші документи які стали підставою для прийняття розпорядження ІНФОРМАЦІЯ_8 від 25.01.2023 №05-04/19;

1.5. Відомості нарахування заробітної плати за січень 2021 року, січень 2022 року, лютий 2022 року та січень 2023 року.

1.6. Документи, які підтверджують виплату заробітної плати працівникам ІНФОРМАЦІЯ_1 , відповідно відомостей нарахування заробітної плати за січень 2021 року, січень 2022 року, лютий 2022 року та січень 2023 року, з зазначенням конкретної дати виплати по кожній відомості.

1.7. Документи , які можуть слугувати в якості вільних взірців підписів ІНФОРМАЦІЯ_8 ОСОБА_28 та заступників міського голови ОСОБА_31 та ОСОБА_32 , в кількості не менше 25 взірців на кожну особу, виконані в період з січня 2022 по січень 2023 року.

1.8. Копії документів про призначення на посади заступників ІНФОРМАЦІЯ_8 ОСОБА_31 та ОСОБА_32 та посадові інструкції останніх чинні в період з січня 2021 року по лютий 2023 року.

які мають доказове значення у кримінальному провадженні та перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , за адресою АДРЕСА_1 , з можливістю вилучення таких (здійснити їх виїмку).

2. У випадку відсутності будь якого з вказаних документів зобов'язати володільця документів надати письмову інформацію про причину відсутності документу.

Виконання ухвали покласти на старшого слідчого СВ Хустського РУП ГУНП в Закарпатській області майора поліції ОСОБА_3 .

Строк дії ухвали не може перевищувати два місяці з дня її постановлення.

Особа, яка зазначена в ухвалі слідчого судді, суду про тимчасовий доступ до речей і документів як володілець речей або документів, зобов'язана надати тимчасовий доступ до зазначених в ухвалі речей і документів особі, зазначеній у відповідній ухвалі слідчого судді.

Зазначена в ухвалі слідчого судді, суду особа зобов'язана пред'явити особі, яка зазначена в ухвалі як володілець речей і документів, оригінал ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів та вручити її копію. Особа, яка пред'являє ухвалу про тимчасовий доступ до речей і оригіналів або копій документів, зобов'язана залишити володільцю речей і оригіналів або копій документів опис речей і оригіналів або копій документів, які були вилучені на виконання ухвали слідчого судді. На вимогу володільця особою, яка пред'являє ухвалу про тимчасовий доступ до речей і документів, має бути залишено копію вилучених оригіналів документів. Копії документів, які вилучаються або оригінали яких вилучаються, виготовляються з використанням копіювальної техніки, електронних засобів володільця (за його згодою) або копіювальної техніки, електронних засобів особи, яка пред'являє ухвалу про тимчасовий доступ до речей і документів.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями КПК України з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Інформація про приватне життя особи, отримана в порядку виконання даного судового рішення, не може бути використана інакше як для виконання завдань кримінального провадження.

Кожен, кому наданий доступ до інформації про приватне життя особи, в порядку виконання даного судового рішення, зобов'язаний запобігати розголошенню такої інформації.

Ухвала оскарженню не підлягає, заперечення проти неї можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді, та є обов'язковою до виконання на всій території України.

Слідчий суддя

Хустського районного суду: ОСОБА_1