Справа № 947/21346/25
Провадження № 1-кс/947/9699/25
30.06.2025 року слідчий суддя Київського районного суду м. Одеси ОСОБА_1 , при секретарі судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши клопотання детектива Головного підрозділу детективів Бюро економічної безпеки України ОСОБА_3 , в рамках кримінального провадження № 72025001600000030 від 24.03.2025 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України, про дозвіл на тимчасовий доступ до речей і документів,
До Київського районного суду м. Одеси звернувся детектив Головного підрозділу детективів Бюро економічної безпеки України ОСОБА_3 з клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів.
Встановлено, що детективи відділу детективів із розслідування кримінальних правопорушень, вчинених організованою групою осіб, Головного підрозділу детективів Бюро економічної безпеки України здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні № 72025001600000030 від 24.03.2025, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України.
Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Офіс Генерального прокурора.
Органом досудового розслідування досліджуються факти того, що службові особи ІНФОРМАЦІЯ_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_2 ) (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ) та комунальних підприємств, що належать до сфери управління Департаменту, за попередньою змовою групою осіб із службовими особами ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ( НОМЕР_2 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » ( НОМЕР_3 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » ( НОМЕР_4 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » ( НОМЕР_5 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_7 » ( НОМЕР_6 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_8 » ( НОМЕР_7 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_9 » ( НОМЕР_8 , фізичними особами підприємцями ОСОБА_4 (РНОКПП НОМЕР_9 ), ОСОБА_5 (РНОКПП НОМЕР_10 ), діючи на території міста Києва, в період 2023-2024 років умисно заволоділи коштами споживачів, фізичних осіб, що здійснювали оплату у сумі безпідставно завищеній вартості послуг з транспортування тимчасово затриманих транспортних засобів вказаними суб'єктами господарювання, що призвело до завдання шкоди в особливо великих розмірах, шляхом укладення договорів із надання послуг з транспортування тимчасово затриманих транспортних засобів, всупереч нормативно встановленій фіксованій ціні.
Так, до протиправної діяльності залучено працівників ІНФОРМАЦІЯ_10 , які за вказівкою керівництва та всупереч підставам, визначеним ст. 265-4 КУпАП, тимчасово затримують та транспортують з території м. Києва, максимальну кількість транспортних засобів, після чого, водії або власники змушені оплатити надану послугу на підставі рахунку, сформованого працівниками Управління за значно завищеними цінами та всупереч Наказу № 967/1218/869 від 10.10.2013 затвердженого ІНФОРМАЦІЯ_11 , ІНФОРМАЦІЯ_12 , ІНФОРМАЦІЯ_13 , який передбачає розмір оплати за транспортування і зберігання тимчасово затриманих транспортних засобів на спеціальних майданчиках (стоянках).
Вказаний наказ передбачає наступну суму за транспортування і зберігання тимчасово затриманих транспортних засобів на спеціальних майданчиках (стоянках), а саме: до 2000 кг включно- 600 гривень; від 2000 до 3000 кг- 700 гривень; від 3000 кг- 850 гривень. Зберігання транспортного засобу на спеціальному майданчику (стоянці): за першу-сьому добу, включно- 120 гривень; за кожну наступну добу, починаючи з восьмої доби- 20 гривень.
При цьому, пунктом 1 Наказу визначено, що розміри плат за транспортування і зберігання транспортного засобу на спеціальному майданчику чи стоянці (далі - Розмір плати) стягуються з водіїв, власників (співвласників) тимчасово затриманого транспортного засобу і застосовуються незалежно від форми власності майданчика (стоянки) усіма підприємствами, установами та організаціями, які провадять діяльність, пов'язану із доставлянням та зберіганням транспортних засобів (крім бюджетних установ).
Натомість, водії або власники транспортних засобів сплачують: - 1270 гривень - вартість послуг евакуації, вказана сума перераховується безпосередньо на рахунки підприємців, які здійснюють послуги з евакуації транспортних засобів згідно договорів, 144 гривні за кожний день зберігання на штрафмайданчику, починаючи з восьмої доби- 24 гривні за добу (одержувач- ІНФОРМАЦІЯ_14 ); 10 відсотків комісії за обробку платежів і послугу швидкого оформлення документів для повернення авто без черг, вказана комісія перераховується на рахунок ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_15 », код ЄДРПОУ ( НОМЕР_11 ); та штраф за неправильне паркування у розмірі - 680 гривень, якщо сплатити штраф протягом 10 днів з моменту його призначення, то сума штрафу зменшується вдвічі.
Департамент транспорту, керуючись Кодексом України про адміністративні правопорушення, Положенням про Департамент транспорту, рішенням ІНФОРМАЦІЯ_16 від 27 вересня 2018 року №1530/5594 «Про уповноваження посадових осіб (інспекторів з паркування) Департаменту транспорту, Порядком №990, на офіційному порталі ІНФОРМАЦІЯ_17 викладав оголошення про намір укласти договори про транспортування транспортних засобів, тимчасово затриманих інспекторами з паркування, із суб'єктами господарської діяльності (перевізниками), на таких умовах:
- реєстрація перевізника як юридичної особи відповідно до чинного законодавства України;
- наявність у перевізника евакуаторів, що можуть здійснювати перевезення транспортних засобів до п'яти тони у спосіб, що унеможливлює механічне пошкодження транспортного засобу при його завантаженні розвантаженні та перевезенні;
- наявність у перевізника договору обов'язкового страхування цивільної відповідальності;
- наявність у перевізника договору страхування відповідальності перевізника;
- забезпечення проведення необхідних заходів щодо технічного контролю стану евакуатору, у тому числі устаткування для завантаження / розвантаження транспортного засобу стану, а також медичного огляду працівників;
- забезпечення застосування евакуаторів у режимі 24/7;
- наявність у перевізника цілодобової диспетчерської служби для координації робіт із застосування евакуаторів.
При цьому, пунктом 3 рішення ІНФОРМАЦІЯ_16 №1530/5594 від 27.09.2018, визначено, що суб'єкти підприємницької діяльності, які відповідають вимогам Порядку тимчасового затримання та зберігання транспортних засобів на спеціальних майданчиках і стоянках, затвердженого постановою КМУ №1102 - здійснювати доставку автомобіля на спеціальний майданчик із застосуванням евакуатора.
В свою чергу, пунктом 13 постанови КМУ № 1102 передбачено, що за транспортування і зберігання транспортного засобу на спеціальному майданчику чи стоянці справляється плата у встановленому спільним наказом МВС та Мінекономрозвитку розмірі за погодженням з Мінфіном (контроль за виконання рішення № 1530/5594 покладено на постійну комісії ІНФОРМАЦІЯ_16 з питань транспорту, зв'язку та реклами).
Предметом проекту Договору є взаємодія сторін із доставлення (транспортування) на спеціальний майданчик чи стоянку Національної поліції, її територіальних органів, а також підприємств, установ та організацій, з якими територіальними органами Національної поліції укладено договори про надання послуг зі зберігання тимчасово затриманих інспекторами з паркування ІНФОРМАЦІЯ_18 ( ІНФОРМАЦІЯ_17 ) транспортних засобів за допомогою спеціального автомобіля-евакуатора відповідно до Порядку.
Відповідно до п. .1.2. Договорів, доставлення (транспортування) на спеціальний майданчик чи стоянку транспортних засобів здійснюється відповідно до умов цього Договору та включає, у тому числі виклик евакуатора інспекторами з паркування ІНФОРМАЦІЯ_19 , прибуття евакуатора, завантаження, фіксацію, транспортування на спеціальний майданчик чи стоянку та розвантаження тимчасово затриманого транспортного засобу.
До складу послуг включено виїзд автомобіля-евакуатора, навантаження, транспортування та розвантаження транспортного засобу. Виконавець отримує на власний рахунок оплату вартості послуг із доставлення транспортного засобу до місця зберігання від особи, яка керувала транспортним засобом на момент вчинення правопорушення.
Проектом договору було передбачено, що розмір плати за транспортування тимчасово затриманих транспортних засобів, здійснюється в межах компетенції посадовими особами Департаменту згідно з Порядком розподілу обов'язків.
Відповідно до укладених договорів Виконавець отримує на власний рахунок оплату вартості послуг з доставлення транспортного засобу до місця зберігання від особи, яка керувала транспортним засобом на момент вчинення правопорушення, або відповідальної особи, зазначеної в частині першій статті 14-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, або особа, яка увезла затриманий транспортний засіб на територію України. Оплата за евакуацію транспортних засобів здійснюється фізичними особами - власниками або користувачами в безготівковій формі на рахунки підприємств, що здійснюють транспортування до майданчика тимчасового затримання.
Відповідно до пункту 17 частини першої статті 1 Закону України «Про захист прав споживачів» послуга - діяльність виконавця з надання (передачі) споживачеві певного визначеного договором матеріального чи нематеріального блага, що здійснюється за індивідуальним замовленням споживача для задоволення його особистих потреб.
Відповідно до пункту 22 частини першої статті 1 цього самого Закону споживач - фізична особа, яка придбаває, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, безпосередньо не пов'язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов'язків найманого працівника.
Наразі відповідно до пункту 14.1.185 Податкового кодексу України постачання послуг - будь-яка операція, що не є постачанням товарів, чи інша операція з передачі права на об'єкти права інтелектуальної власності та інші нематеріальні активи чи надання інших майнових прав стосовно таких об'єктів права інтелектуальної власності, а також надання послуг, що споживаються в процесі вчинення певної дії або провадження певної діяльності.
Частиною другою статті 11 Цивільного кодексу України визначено, що підставами виникнення цивільних прав та обов'язків, зокрема, є договори та інші правочини.
Відповідно до частини першої статті 632 Цивільного кодексу України ціна в договорі встановлюється за домовленістю сторін.
Тобто надання послуг з примусового транспортування транспортного засобу на спеціальний майданчик чи стоянку при порушенні ПДР відбувається з ініціативи інспекторів з паркування Управління (інспекція) з паркування Департаменту транспорту як представників органів місцевого самоврядування, а не з ініціативи власника транспортного засобу або його водія та, як наслідок, є наданням послуг у примусовому порядку.
Департамент транспорту як Замовник послуги не отримує певного матеріального чи нематеріального блага, що здійснюється за його індивідуальним замовленням, а саме послуги з транспортування транспортних засобів від підприємств, установ та організацій, які провадять діяльність, пов'язану з транспортуванням транспортних засобів.
Наразі договори публічної оферти між власником та/або водієм транспортного засобу з Виконавцями послуг щодо транспортування транспортного засобу на спеціальний майданчик чи стоянку не укладалися та, відповідно, її вартість не погоджувалася.
Договорами, визначено, що розмір плати визначається самостійно Виконавцем відповідно до законодавства України (посилань на нормативно-правові документи немає). Виконавець несе відповідальність за встановлення розміру плати за доставлення (транспортування) затриманих транспортних засобів на спеціальний майданчик.
Умовами укладених договорів передбачено, що розмір плати за транспортування тимчасово затриманих транспортних засобів на спеціальний майданчик чи стоянку має бути економічно обґрунтованим та визначається Виконавцем відповідно до законодавства України.
Вартість послуг з евакуації (зокрема виїзд евакуатора, завантаження, транспортування на спеціальний майданчик чи стоянку (місце зберігання) та розвантаження тимчасово затриманого транспортного засобу, які надають усі Виконавці, становила 1 270,00 грн з ПДВ.
Статтею 10 Закону України «Про ціни і ціноутворення» визначено, що суб'єкти господарювання під час провадження господарської діяльності використовують: вільні ціни, державні регульовані ціни.
Відповідно до статті 13 цього Закону державне регулювання цін здійснює Кабінет Міністрів України, органи виконавчої влади, державні колегіальними органами та органи місцевого самоврядування відповідно до їх повноважень способом:
1) встановлення обов'язкових для застосування суб'єктами господарювання: фіксованих цін; граничних цін; граничних рівнів торговельної надбавки (націнки) та постачальницько-збутової надбавки (постачальницької винагороди); граничних нормативів рентабельності; розміру постачальницької винагороди; розміру доплат, знижок (знижувальних коефіцієнтів);
2) запровадження процедури декларування зміни ціни та/або реєстрації ціни.
Наразі фіксована ціна - це обов'язкова для застосування суб'єктами господарювання ціна, встановлена Кабінетом Міністрів України, органами виконавчої влади та державними колегіальними органами або органами місцевого самоврядування відповідно до їх повноважень та компетенції (пункт 13 частини першої статті 1 Закону України «Про ціни і ціноутворення»).
Розміри плат за евакуацію визначено наказом ІНФОРМАЦІЯ_11 , Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, ІНФОРМАЦІЯ_13 від 10 жовтня 2013 року № 967/1218/869 «Про затвердження розмірів плат за транспортування і зберігання тимчасово затриманих транспортних засобів на спеціальних майданчиках (стоянках)» (зареєстрованого в ІНФОРМАЦІЯ_20 06 листопада 2013 року за № 1887/24419) (далі - Наказ № 967/1218/869).
Пунктом 1 цього Наказу визначено, що розміри плат за транспортування і зберігання транспортного засобу на спеціальному майданчику чи стоянці (далі - Розмір плати) стягуються з водіїв, власників (співвласників) тимчасово затриманого транспортного засобу і застосовуються незалежно від форми власності майданчика (стоянки) усіма підприємствами, установами та організаціями, які провадять діяльність, пов'язану із доставленням та зберіганням транспортних засобів (крім бюджетних установ).
Відповідно до пункту 2 Наказу № 967/1218/869 вартість за послуг (розмір плат) з транспортування транспортного засобу на спеціальний майданчик (стоянку) повною масою: до 2000 кг включно - 600 грн без ПДВ, від 2000 до 3000 кг - 700 грн без ПДВ, від 3000 - 850 грн без ПДВ.
Тобто вартість послуг за примусове транспортування і зберігання тимчасово затриманих транспортних засобів на спеціальних майданчиках (стоянках) є державними регульованими (фіксованими) цінами та розмір яких визначається згідно з Наказом № 967/1218/869.
Зважаючи на викладене, розмір плати за примусове транспортування тимчасово затриманих транспортних засобів (за рішенням інспекторів з паркування, як представників органів місцевого самоврядування) вагою до 2000 кг коштує не більше 720 грн (600 грн + 20% ПДВ).
В ході досудового розслідування скеровано запит до ІНФОРМАЦІЯ_17 про надання копій договорів про надання послуг евакуації транспортних засобів та документів, які стали підставою для їх укладення, укладених в період 2023-2024 років.
Вивченням отриманої відповіді встановлено, що у вказаний період діяли договори, які укладено в 2022 року, що також діяли у вказаний період, у зв'язку з чим до ІНФОРМАЦІЯ_17 скеровано повторний запит, на який відповідь не надано.
Вивченням наданих копій договорів та аналізом чинного законодавства встановлено, що примусове транспортування тимчасово затриманих транспортних засобів не є послугою. Власник такого засобу здійснює плату за транспортування і зберігання його тимчасово затриманого транспортного засобу на спеціальних майданчиках (стоянках), а не за послугу евакуатора, яку він не замовляв.
Транспортування будь-якого ТЗ з ініціативи його власника дійсно є послугою, у зв'язку з чим вона не має державного регулювання вартості такої послуги. Виконавці та споживачі такої послуги визначають її вартість на договірних відносинах.
Так як «Послуга» є об'єктом цивільних справ, то це є конкретним благом, яке є підставою виникнення правовідносин або з приводу якого суб'єкти вступають у правовідносини. Тимчасове затримання ТЗ в жодному разі не є благом по відношенню до його власника.
На даний час стороною обвинувачення у порядку, передбаченому ст. 91 КПК України, здійснюється збирання, перевірка та оцінка доказів з метою встановлення обставин, що мають значення для кримінального провадження.
Згідно відомостей, отриманих у ході досудового розслідування встановлено, що ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_2 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_5 ) та ФОП ОСОБА_6 ( НОМЕР_12 ) для здійснення перерахувань грошових коштів, та виконання договорів укладених з ІНФОРМАЦІЯ_17 використовують банківські рахунки в АТ « ІНФОРМАЦІЯ_21 » (МФО НОМЕР_13 , код ЄДРПОУ: НОМЕР_14 ), а саме: ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ( НОМЕР_2 ): НОМЕР_15 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_16 (840-ДОЛАР США); НОМЕР_17 (978-ЄВРО); ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_5 ): НОМЕР_18 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); ФОП ОСОБА_6 ( НОМЕР_12 ): НОМЕР_19 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_20 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_21 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_22 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ);
Так, зазначені банківські рахунки могли використовуватись під час вчинення кримінального правопорушення для проведення фінансових операцій досліджуваних даним розслідуванням.
Таким чином, для встановлення та підтвердження/спростування факту перерахування грошових коштів, обсягу таких перерахувань, їх спрямування та призначення платежів, дослідження фінансово-господарських операцій, становлення кола осіб, причетних до вчинення кримінального правопорушення та проведення судових експертиз, виникла необхідність здійснення тимчасового доступу до речей і документів, які становлять банківську таємницю, стосовно ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_2 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_5 ) та ФОП ОСОБА_6 ( НОМЕР_12 ).
Відомості в зазначених вище документах можливо використати як доказ, оскільки вони містять фактичні данні, на підставі яких слідчий, прокурор, слідчий суддя і суд встановлять наявність чи відсутність фактів та обставин, що мають значення для кримінального провадження та підлягають доказуванню.
В судове засідання детектив не з'явився, разом з тим детективом до клопотання було долучено заяву, в якій він просив розгляд клопотання проводити за його відсутності.
Вказані документи знаходяться у володінні уповноважених осіб АТ « ІНФОРМАЦІЯ_21 » (МФО НОМЕР_13 , код ЄДРПОУ: НОМЕР_14 ), юридична адреса: АДРЕСА_1 та є можливість безповоротно їх змінити або знищити. З огляду на наявність достатніх підстав вважати, що існує реальна загроза зміни або знищення такої інформації вважаю, що розгляд клопотання необхідно проводити без виклику осіб, у володінні яких знаходиться ця інформація.
Вивчивши клопотання та додані до нього матеріали, слідчий суддя приходить до наступного переконання.
Відповідно до ст. 159 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку).
Відповідно до приписів ч. 5 ст. 163 КПК України, слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні.
Враховуючи, що отримати зазначені у клопотанні документи без застосування заходу забезпечення кримінального провадження у вигляді тимчасового доступу до документів не можливо, оскільки вони містять інформацію важливу для кримінального провадження та для встановлення обставин, які підлягають доказуванню в рамках кримінального провадження, зокрема для підтвердження події кримінального правопорушення та можливої причетності до його вчинення конкретних осіб, слідчий суддя приходить до переконання, що шляхом надання дозволу на тимчасовий доступ до речей і документів може бути виконане завдання, для виконання якого сторона обвинувачення звертається з клопотанням, а потреби досудового розслідування виправдовують такий ступінь втручання у права і свободи фізичних та юридичних осіб, про який йдеться в клопотанні.
На підставі вищевикладеного, враховуючи правове обґрунтування клопотання сторони обвинувачення, ту обставину, що документи мають значення для досягнення повноти, всебічності та неупередженості розслідування зазначеного кримінального провадження, самі по собі, так і в сукупності з іншими речами та документами кримінального провадження мають суттєве значення для встановлення обставин, які підлягають доказуванню в рамках даного кримінального провадження, слідчий суддя приходить до переконання про необхідність задоволення клопотання сторони обвинувачення.
Керуючись ст.ст. 159, 163-166 КПК України,
Клопотання детектива Головного підрозділу детективів Бюро економічної безпеки України ОСОБА_3 про дозвіл на тимчасовий доступ до речей і документів - задовольнити.
Надати дозвіл слідчим у кримінальному провадженні - заступнику керівника відділу детективів ОСОБА_7 , а також старшим детективам та детективам Головного підрозділу детективів Бюро економічної безпеки України ОСОБА_3 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , іншим слідчим (детективам) слідчої групи у вказаному кримінальному провадженні, на тимчасовий доступ до речей і документів (в електронному та паперовому вигляді), стосовно ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_2 ) та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_22 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_23 ), які знаходяться у володінні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_21 » (МФО НОМЕР_13 , код ЄДРПОУ: НОМЕР_14 ), юридична адреса: АДРЕСА_1 , з можливістю їх вилучення, а саме:
-офіційно завірених копій роздруківок (виписок) руху грошових коштів по рахунках:
НОМЕР_15 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_16 (840-ДОЛАР США); НОМЕР_17 (978-ЄВРО); НОМЕР_18 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_19 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_20 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_21 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_22 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ), за період з 01.01.2020 по даний час, із зазначенням призначення, суми платежу, вхідного/вихідного залишку, дати та точного часу перерахунку коштів, їх зняття, їх контактних даних, меморіальних ордерів банку, розрахункових рахунків юридичних (фізичних) осіб - контрагентів та банківські установи, в яких вони відкриті, назви юридичних (фізичних) осіб - контрагентів, їх коди ЄДРПОУ, в тому числі в електронному вигляді у форматі XLSX (XML), відповідно до додатків 10 та 11 до Інструкції щодо формування файлів інформаційного обміну між центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення, та банками (філіями), затвердженої постановою Правління Національного банку України від 18.08.2016 за № 373, з використанням засобів АРМ-НБУ - інформаційний за правилами використання задачі «Т» (листування в захищеному вигляді);
-офіційно завірених копій документів та інших відомостей, щодо операцій в документальному та електронному вигляді (з відображенням кореспондентських рахунків, кореспондентів, назв, призначень платежів, дати і часу надходження та списання коштів, повних даних контрагентів) по банківських рахунках:
НОМЕР_15 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_16 (840-ДОЛАР США); НОМЕР_17 (978-ЄВРО); НОМЕР_18 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_19 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_20 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_21 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_22 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ), за період з 01.01.2020 по даний час;
-офіційно завірених копій SWIFT-повідомлень по банківських рахунків:
НОМЕР_15 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_16 (840-ДОЛАР США); НОМЕР_17 (978-ЄВРО); НОМЕР_18 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_19 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_20 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_21 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_22 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ), за період з 01.01.2020 по даний час, а у випадку їх відсутності електронних розрахункових документів (реєстрів), що подавались до банку вказаним клієнтом із зазначенням дати і номера платіжного документа, назви, ідентифікаційного коду (номеру) платника та номеру його рахунку, назви та коду банку платника, назви, ідентифікаційного коду (номеру) одержувача та номеру його рахунку, назви та коду банку одержувача, суми та призначення платежу тощо;
-офіційно завірених копій документів та інших відомостей, на підставі яких здійснювалось зарахування і списання грошових коштів по банківських рахунках:
НОМЕР_15 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_16 (840-ДОЛАР США); НОМЕР_17 (978-ЄВРО); НОМЕР_18 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_19 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_20 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_21 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_22 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ), за період з 01.01.2020 по даний час, зокрема договорів, зовнішньоекономічних контрактів з додатками, доповненнями та додатковими угодами до них, розпорядженнями бухгалтерії, реєстрами, попередніми та фінальними інвойсами, цінними паперами, тощо;
-офіційно завірених копій документів та інших відомостей, щодо телекомунікаційних з'єднань між засобами телекомунікації банку та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_2 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_5 ) та ФОП ОСОБА_6 ( НОМЕР_12 ), із зазначенням номерного ресурсу /номери телефонів та IP-адреси/, фізичних адрес засобів комунікації (МАС-адреси), а також часу і дати проведення з'єднань;
-офіційно завірених копій заявок на купівлю іноземної валюти (з усіма додатками), на підставі яких здійснювалася купівля іноземної валюти, для забезпечення здійснення транзакцій, у тому числі й для забезпечення оплати зовнішньоекономічних контрактів, по банківських рахунках:
НОМЕР_15 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_16 (840-ДОЛАР США); НОМЕР_17 (978-ЄВРО); НОМЕР_18 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_19 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_20 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_21 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_22 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ), за період з 01.01.2020 по даний час,
-офіційно завірених копій платіжних доручень на підставі яких здійснювалися транзакцій, у тому числі й для забезпечення оплати зовнішньоекономічних контрактів, по банківських рахунках:
НОМЕР_15 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_16 (840-ДОЛАР США); НОМЕР_17 (978-ЄВРО); НОМЕР_18 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_19 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_20 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_21 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_22 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ), за період з 01.01.2020 по даний час, офіційно завірених копій договорів банківського обслуговування, укладених між ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_2 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_5 ) та ФОП ОСОБА_6 ( НОМЕР_12 ) та АТ « ІНФОРМАЦІЯ_23 » (МФО НОМЕР_24 ),
-офіційно завірених копій заяв, договорів, а також інших документів про відкриття і закриття всіх банківських рахунків:
НОМЕР_15 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_16 (840-ДОЛАР США); НОМЕР_17 (978-ЄВРО); НОМЕР_18 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_19 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_20 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_21 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_22 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ), за період з 01.01.2020 по даний час;
-офіційно завірених копій документів щодо встановлення та обслуговування системи «Клієнт-Банк» по банківських рахунках:
НОМЕР_15 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_16 (840-ДОЛАР США); НОМЕР_17 (978-ЄВРО); НОМЕР_18 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_19 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_20 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_21 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_22 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ), за період з 01.01.2020 по даний час, із зазначенням відомостей про абонентів, з яких проводилося з'єднання з банківською установою (прив'язки до конкретних електронно-обчислювальних машин та IP-адрес клієнта, з яких дистанційно, за допомогою каналів зв'язку, мережі Інтернет, здійснювалися операції з вищевказаними рахунками, прив'язки до ключів доступу до комплексу «Клієнт-Банк», з використанням яких ініціювалися операції по списанню безготівкових коштів з рахунків) тощо;
-офіційно завірених копій справ юридичного оформлення по рахунку:
НОМЕР_15 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_16 (840-ДОЛАР США); НОМЕР_17 (978-ЄВРО); НОМЕР_18 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_19 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_20 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_21 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_22 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ), за період з 01.01.2020 по даний час, у тому числі, анкет, реєстраційних документів підприємства, наказів про призначення службових осіб, договорів щодо відкриття і обслуговування рахунку та використання системи «Клієнт - банк», а також технічної документації щодо проведення працівниками банку інсталяції на комп'ютер підприємства вказаної системи, документів з даними про місце проведення вказаної інсталяції та документів, які підтверджують факт видачі та отримання ключів доступу до системи «Клієнт - банк», всіх заяв та доручень від імені службових осіб підприємства, а також карток зі зразками підписів службових осіб і відбитку печатки підприємства, тощо;
-офіційних копій журналів транзакцій клієнтських з'єднань по рахунках:
НОМЕР_15 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_16 (840-ДОЛАР США); НОМЕР_17 (978-ЄВРО); НОМЕР_18 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_19 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_20 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_21 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_22 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ), за період з 01.01.2020 по даний час,
-офіційних копій документів на зняття готівкових коштів, у тому числі чеків, документів на переказ грошових коштів, відповідних довіреностей на вчинення таких дій, з рахунками:
НОМЕР_15 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_16 (840-ДОЛАР США); НОМЕР_17 (978-ЄВРО); НОМЕР_18 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_19 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_20 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_21 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ); НОМЕР_22 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ), за період з 01.01.2020 по даний час.
Визначити строк дії ухвали про тимчасовий доступ до інформації, яка містить охоронювану законом таємницю два місяці з дня постановлення ухвали.
Попередити уповноважених осіб АТ « ІНФОРМАЦІЯ_21 » (МФО НОМЕР_13 , код ЄДРПОУ: НОМЕР_14 ), юридична адреса: АДРЕСА_1 , що у разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями КПК України з метою відшукання та вилучення зазначених документів.
Ухвала оскарженню не підлягає, набирає законної сили після її постановлення.
Слідчий суддя ОСОБА_1