24 червня 2025 року
справа № 372/4793/21
провадження № 22-ц/824/7390/2025
Київський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
судді-доповідача: Музичко С.Г.,
суддів: Желепи О.В., Сушко Л.П.
вивчивши матеріали справи за апеляційною скаргою представник ОСОБА_1 - ОСОБА_2 на рішення Києво-Святошинського районного суду Київської області від 10 грудня 2024 року, постановлене під головуванням судді Фінагеєвої І.О. у справіза позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 , треті особи: приватний нотаріус Бучанського районного нотаріального округу Київської області Леденьов Іван Сергійович, ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , про встановлення факту проживання однією сім'єю без реєстрації шлюбу, визнання спільною сумісною власністю та визнання права власності, -
При підготовці справи до апеляційного провадження проведені такі дії: з'ясовано питання про склад учасників судового процесу; визначено характер спірних правовідносин та закон, який їх регулює; з'ясовано обставини, на які посилаються сторони та інші особи, які беруть участь у справі, як на підставу своїх вимог і заперечень.
Підстави для проведення додаткових підготовчих дій відсутні.
Керуючись ст.ст. 365, 366 ЦПК України, суд, -
Підготовку справи до апеляційного розгляду закінчити.
Призначити справу до розгляду у відкритому судовому засіданні на 01 жовтня 2025 року о 12 год 00 хв., в приміщенні Київського апеляційного суду за адресою: м. Київ, вул. Солом'янська, 2-А.
Про дату, час та місце розгляду справи повідомити учасників справи.
Ухвала оскарженню у касаційному порядку не підлягає.
Суддя-доповідач:
Судді: