Справа № 242/1699/21
Провадження № 1-кп/0203/1078/2025
29 травня 2025 року суддя Центрального районного суду міста Дніпра ОСОБА_1 , розглянувши обвинувальний акт у кримінальному провадженні,внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12020055140000179 від 16.10.2020 року, стосовно ОСОБА_2 , обвинуваченого у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч.1 ст. 309 КК України, -
На розгляді Центрального районного суду міста Дніпра знаходиться обвинувальний акт стосовно ОСОБА_2 , обвинуваченого у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч.1 ст. 309 КК України.
З матеріалів справи вбачається, що ОСОБА_2 з днявведення воєнного стану в Україні у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України мав зареєстроване місце проживання на тимчасово окупованій території України, а саме: Донецька область, м.Авдіївка, до суду не з'являється та будь-який зв'язок з ним втрачений, тому виникла необхідність про витребування з Головного центру обробки спеціальної інформації Державної прикордонної служби України відомостей щодо перетину кордону обвинуваченим ОСОБА_2 .
Відповідно до пунктів 1, 2 статті 21 Закону України «Про інформацію» інформація про фізичну особу є конфіденційною, тому є інформацією з обмеженим доступом.
Відповідно до п. 16 Положення про базу даних «Відомості про осіб, які перетнули державний кордон України, в'їхали на тимчасово окуповану територію України або виїхали з такої території», затвердженої наказом МВС України від 27 вересня 2022 року № 614 інформація з Бази даних державним органам та органам місцевого самоврядування надається безоплатно з дотриманням вимог Законів України «Про захист інформації в інформаційно-комунікаційних системах», «Про захист персональних даних», «Про оперативно-розшукову діяльність», «Про контррозвідувальну діяльність», Кримінального процесуального кодексу України та за наявності визначених законом підстав, судовим органам - на підставі ухвали суду.
Відповідно до п.1 ч.7 ст.42 КПК України підозрюваний, обвинувачений, зобов'язаний прибути за викликом до суду, а в разі неможливості прибуття за викликом у призначений строк- заздалегідь повідомити про це.
На підставі вищевикладеного, з метою встановлення місця перебування обвинуваченого, враховуючи, що відомості про місцезнаходження обвинуваченого відсутні з 09.02.2021 року, з дня отримання ним обвинувального акту, суд вважає необхідним витребувати від Державної прикордонної служби інформацію щодо перетинання ОСОБА_2 державного кордону України в період з 09.02.2021 року по день виконання ухвали суду.
Керуючись Положенням пробазу даних «Відомості про осіб, які перетнули державний кордон України, в'їхали на тимчасово окуповану територію України або виїхали з такої території», затвердженої наказом МВС України від 27 вересня 2022 року № 614, ст. 84, 350 КПК України, суд -
Витребувати з Головного центру обробки спеціальної інформації Державної прикордонної служби України (01601, м. Київ, вул. Володимирська, 26) відомості про перетинання державного кордону України в період з 09.02.2021 року по день виконання ухвали суду:
- ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Авдіївка, Донецької області, громадянина України, останнє відоме місце реєстрації/проживання: АДРЕСА_1 .
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1