Справа № 643/3466/25
Провадження № 2/645/1670/25
про відкладення розгляду справи
25 червня 2025 року м. Харків
Немишлянський районний суд м. Харкова у складі:
головуючого судді - Федорової О.В.
за участю секретаря судового засідання - Федоровської Д.І.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Харкові цивільну справу за позовом:
Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "АРКС"
до ОСОБА_1
про відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, -
В провадженні Немишлянського районного суду м. Харкова перебуває на розгляді цивільна справа за позовом Страхова компанія "АРКС" до ОСОБА_1 про відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок дорожньо-транспортної пригоди в загальному розмірі 53409,30 грн.
Представник позивача в судове засідання не з'явився, про дату, час та місце розгляду справи був повідомлений своєчасно та належним чином. 11.04.2025 року від уповноваженого представника позивача Бондар В.О. надійшла заява, в якій вона підтримала заявлені позовні вимоги в повному обсязі та просила суд їх задовольнити, також не заперечувала проти ухвалення у справі заочного рішення.
Відповідач в судове засідання не з'явився, про дату, час та місце розгляду справи повідомлявся шляхом направлення ухвали судової повістки на адресу місця реєстрації відповідача.
На час розгляду справи в матеріалах справи відсутні докази отримання відповідачем поштового відправлення.
У зв'язку із неявкою в судове засідання всіх учасників справи, відповідно до ч. 2 ст. 247 ЦПК України, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось.
Відповідно до положень п. 1 ч. 2 ст. 223 ЦПК України суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексом строку, у разі неявки в судове засідання учасника справи, щодо якого відсутні відомості про вручення йому повідомлення про дату, час і місце судового засідання, про що постановлюється ухвала.
Згідно з ч. 9 ст. 223 ЦПК України про відкладення розгляду справи постановляється ухвала.
З урахуванням викладеного, враховуючи, що в матеріалах справи відсутні відомості щодо належного повідомлення відповідача про дату, час та місце розгляду справи, суд вважає за доцільне відкласти розгляд справи на іншу дату, про що повідомити сторони.
Керуючись ст. ст. 223, 260 ЦПК України, -
Судове засідання в цивільній справі за позовом Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "АРКС" до ОСОБА_1 про відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок дорожньо-транспортної пригоди відкласти на 29 липня 2025 року на 10 год. 00 хв., про що повідомити сторони.
Засідання відбудеться в приміщенні Немишлянського районного суду м. Харкова за адресою: місто Харків, б-р Богдана Хмельницького, 32/38, 2-й поверх, кабінет № 11.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: http://fr.hr.court.gov.ua. на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О.В. Федорова