Ухвала від 25.06.2025 по справі 643/8509/25

Справа № 643/8509/25

Провадження № 2/643/4094/25

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

25 червня 2025 року м. Харків

Суддя Салтівського районного суду міста Харкова Афанасьєв В.О., розглянувши клопотання представника третьої особи - Центрального управління Служби безпеки України про участь у судових засіданнях в режимі відеоконференції у цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Держави Україна в особі Державної казначейської служби України, Харківської обласної прокуратури, Головного управління Національної поліції в Харківській області, треті особи - Центральне управління служби безпеки України, Державне бюро розслідувань, Офіс Президента України, Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів, про відшкодування шкоди, завданої незаконними діями органів досудового розслідування, прокуратури,-

ВСТАНОВИВ:

Представник третьої особи - Браславська А.В. подала до суду заяву про участь в судових засіданнях, в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою підсистеми електронного зв'язку «ВКЗ».

У відповідності до ст. 212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою.

Враховуючи вищевикладене, з метою недопущення порушення права представника третьої особи на участь в судових засіданнях, суд вважає за можливе задовольнити заяву представника третьої особи про участь в судових засіданнях в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою підсистеми електронного зв'язку «ВКЗ».

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.212,260,261 ЦПК України, суд -

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання представника третьої особи - Центрального управління Служби безпеки України про участь у судових засіданнях в режимі відеоконференції у цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Держави Україна в особі Державної казначейської служби України, Харківської обласної прокуратури, Головного управління Національної поліції в Харківській області, треті особи - Центральне управління служби безпеки України, Державне бюро розслідувань, Офіс Президента України, Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів, про відшкодування шкоди, завданої незаконними діями органів досудового розслідування, прокуратури - задовольнити.

Судові засідання у цивільній справі № 643/8509/25 за заявою ОСОБА_2 про участь у судових засіданнях в режимі відеоконференції у цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Держави Україна в особі Державної казначейської служби України, Харківської обласної прокуратури, Головного управління Національної поліції в Харківській області, треті особи - Центральне управління служби безпеки України, Державне бюро розслідувань, Офіс Президента України, Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів, про відшкодування шкоди, завданої незаконними діями органів досудового розслідування, прокуратури, проводити в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою підсистеми електронного зв'язку «ВКЗ».

Попередити, що відповідно до ч. 5 ст.212 ЦПК України ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Відеоконференція буде проведена за допомогою сервісу «ВКЗ», за веб-посиланням https://vkz.court.gov.ua/.

Копію ухвали надіслати представнику третьої особи - Браславській Анні Володимирівни.

Хід і результати процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції, фіксувати за допомогою технічних засобів відеозапису.

Ухвала суду апеляційному оскарженню не підлягає.

Суддя В.О. Афанасьєв

Попередній документ
128385675
Наступний документ
128385677
Інформація про рішення:
№ рішення: 128385676
№ справи: 643/8509/25
Дата рішення: 25.06.2025
Дата публікації: 26.06.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Салтівський районний суд міста Харкова
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них; про відшкодування шкоди, з них; завданої незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органу, що здійснює оперативно-розшукову діяльність, досудове розслідування, прокуратури або суду
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (08.04.2026)
Дата надходження: 28.05.2025
Предмет позову: про відшкодування моральної шкоди
Розклад засідань:
01.07.2025 12:00 Московський районний суд м.Харкова
31.07.2025 10:00 Московський районний суд м.Харкова
09.10.2025 10:00 Московський районний суд м.Харкова
11.11.2025 10:00 Московський районний суд м.Харкова
09.12.2025 10:00 Московський районний суд м.Харкова
14.01.2026 10:00 Московський районний суд м.Харкова
17.02.2026 10:00 Московський районний суд м.Харкова
12.03.2026 10:00 Московський районний суд м.Харкова
08.04.2026 10:00 Московський районний суд м.Харкова
12.05.2026 10:00 Московський районний суд м.Харкова