Справа № 645/1282/25
Провадження № 2-о/645/58/25
(вступна та резолютивна частини)
25 червня 2025 р. м. Харків
Немишлянський районний суд м. Харкова у складі:
головуючого судді - Спесивцева О.В.,
за участю секретаря судових засідань -Асєєвої К.М.,
заявниці - ОСОБА_1 ,
представника заявниці - адвоката Ніколаєва В.О.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Харкові цивільну справу за заявою ОСОБА_1 , заінтересовані особи - Приватний нотаріус Харківського міського нотаріального округу Феденко Марина Володимирівна, Харківська міська рада про встановлення факту родинних відносин,
Враховуючи складність виготовлення повного тексту ухвали, на що може бути витрачено значний час, суд вважає за необхідне проголосити її вступну та резолютивну частини, а повний текст ухвали буде виготовлено 26.06.2025 року.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 76, 83-84, 294, 315, 353 ЦПК України суд,-
Клопотання представника заінтересованої особи Харківської міської ради Бабак О.В. про залишення заяви без розгляду задовольнити.
Заяву ОСОБА_1 , заінтересовані особи - Приватний нотаріус Харківського міського нотаріального округу Феденко Марина Володимирівна, Харківська міська рада про встановлення факту родинних відносин - залишити без розгляду.
Роз'яснити заявниці, що вона має право подати позов на загальних підставах.
Ухвалу суду може бути оскаржено до Харківського апеляційного суду шляхом подання апеляційної скарги, протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Учасник справи, якому повна ухвала не була вручена у день її проголошення або складання, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги ухвала суду, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Головуючий суддя О.В. Спесивцев