про повернення позовної заяви
23 червня 2025 року м. Київ № 320/30117/25
Суддя Київського окружного адміністративного суду Жукова Є.О., ознайомившись з позовною заявою та доданими до неї матеріалами
за позовомОСОБА_1
доГоловного управління Пенсійного фонду України в м. Києві
провизнання протиправними дій, зобов'язання вчинити дії
ОСОБА_1 звернувся до Київського окружного адміністративного суду з позовом до Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві, в якому просить суд:
- визнати протиправними дії Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві щодо відмови у здійсненні з 01 серпня 2024 р. перерахунок та виплату пенсії по інвалідності ОСОБА_1 , виходячи з всіх видів грошового забезпечення, вказаних у довідці КМТЦКСП № 15/5044/С від 10 квітня 2025 р. про розмір його грошового забезпечення з індексацією з 01.03.2025 р. базового ОСНП в розмірі коефіцієнту збільшення 1,115, без обмеження нарахування індексації сумою 1500 грн. та без обмеження максимального розміру пенсії.
- зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві, здійснити з 01 серпня 2024 р. перерахунок та виплату пенсії по інвалідності ОСОБА_1 , виходячи з всіх видів грошового забезпечення, вказаних у довідці КМТЦКСП № 15/5044/С від 10 квітня 2025 р. про розмір його грошового забезпечення з індексацією з 01.03.2025 р. базового ОСНП в розмірі коефіцієнту збільшення 1,115, без обмеження нарахування індексації сумою 1500 грн. та без обмеження максимального розміру пенсії, з урахуванням раніше проведених виплат.
Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 16.06.2025 позовну заяву розподілено судді Жуковій Є.О.
19 червня 2025 року позовну заяву було фактично передано судді Жуковій Є.О.
18 червня 2025 року до Відділу документального забезпечення та контролю (канцелярія) Київського окружного адміністративного суду від представника позивача надійшла заява про відкликання позовної заяви.
Пунктом 2 частини 4 статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач до відкриття провадження в адміністративній справі подав заяву про її відкликання.
Відповідно до частин 6 та 8 статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України про повернення позовної заяви суд постановляє ухвалу. Повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.
Враховуючи вищевикладені обставини, позовна заява підлягає поверненню позивачу.
Керуючись пунктом 2 частини четвертої статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України, Київський окружний адміністративний суд, -
1. Повернути позовну заяву ОСОБА_1 .
2. Копію ухвали про повернення позовної заяви і додані до неї документи надіслати позивачу.
3. Довести до відома позивача, що у відповідності до частини восьмої статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.
Ухвала може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення у порядок, визначений статтею 297 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя Жукова Є.О.