Справа № 453/309/25
№ провадження 2/453/324/25
04 червня 2025 року
Сколівський районний суд Львівської області в складі:
головуючого судді - Курницької В.Я.;
за участі секретаря судового засідання - Трембач М.М.;
без участі сторін,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Сколе в порядку спрощеного позовного провадження цивільну справу за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Укр кредит фінанс» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором,-
До Сколівського районного суду Львівської області в порядку цивільного судочинства, через систему «Електронний суд» звернувся позивач Товариство з обмеженою відповідальністю «Укр Кредит Фінанс» (далі - ТОВ «Укр Кредит Фінанс» ) в особі належно уповноваженого представника за довіреністю - Корнійчук Діани Дмитрівни з позовною заявою до відповідача ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором, в якій просить стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 (зареєстроване місце проживання: АДРЕСА_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків: НОМЕР_1 ), на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Укр Кредит Фінанс» (ідентифікаційний код юридичної особи (код за ЄДРПОУ) 38548598, місцезнаходження: бульвар Лесі Українки 26, офіс 407, м. Київ, 01133) загальну суму заборгованості за Кредитним договором №1320-1729 від 28 грудня 2023 року, в розмірі 36 200,00 гривень.
Ухвалою судді Сколівського районного суду Львівської області Курницької В.Я. від 28 лютого 2025 року прийнято вказану вище позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі. Розгляд справи призначено за правилами спрощеного позовного провадження без виклику (повідомлення) сторін у справі.
В судове засідання сторони не з'явились.
Відповідач про дату, час та місце розгляду справи, повідомлялася за адресою, вказаною в позовній заяві. Рекомендоване повідомлення про вручення поштового відправлення, виплату поштового переказу повернулось на адресу суду з долученою Довідкою Укрпошти з відміткою «Повертається, адресат відсутній за вказаною адресою».
Відповідно до положень п. 1 ч. 2, ч.9 ст. 223 ЦПК України суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексом строку, у разі неявки в судове засідання учасника справи, щодо якого відсутні відомості про вручення йому повідомлення про дату, час і місце судового засідання. Про відкладення розгляду справи постановляється ухвала.
Згідно з ч. 2 ст. 258 ЦПК України, процедурні питання, пов'язані з рухом справи в суді першої інстанції, клопотання та заяви осіб, які беруть участь у справі, питання про відкладення розгляду справи, оголошення перерви, зупинення або закриття провадження у справі, залишення заяви без розгляду, а також в інших випадках, передбачених цим Кодексом, вирішуються судом шляхом постановлення ухвал.
З метою недопущення порушення прав учасників судового провадження, суд дійшов висновку, що розгляд даної справи слід відкласти, повторно повідомивши відповідача про час та місце судового засідання, в тому числі, шляхом розміщення оголошення на сайті «Судова влада України».
Керуючись ст.ст. 223, 260 ЦПК України, суд,-
Відкласти розгляд справи № 453/309/25 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Укр кредит фінанс» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором на «21» серпня 2025 року о 09 годині 30 хвилин.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя В.Я. Курницька