Ухвала від 23.06.2025 по справі 904/801/25

ЦЕНТРАЛЬНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
УХВАЛА

23.06.2025 м. Дніпро Справа № 904/801/25

Центральний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого судді Паруснікова Ю.Б. (доповідач),

суддів Верхогляд Т.А., Іванова О.Г.,

розглянувши в приміщенні Центрального апеляційного господарського суду матеріали апеляційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю «Оператор газотранспортної системи України» на рішення Господарського суду Дніпропетровської області від 01.05.2025 (суддя Ярошенко В.І.) у справі № 904/801/25

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Оператор газотранспортної системи України», м. Київ

до Товариства з обмеженою відповідальністю «Новотест», м. Новомосковськ, Дніпропетровської області

про стягнення штрафних санкцій, -

ВСТАНОВИВ:

Господарський суд Дніпропетровської області рішенням від 01.05.2025 частково задовольнив позов у справі № 904/801/25, відмовивши у стягненні з Товариства з обмеженою відповідальністю «Новотест» на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Оператор газотранспортної системи України» 61473,69 грн штрафних санкцій.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Опратор газотранспортної системи України» звернулося до Центрального апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою на рішення Господарського суду Дніпропетровської області від 01.05.2025 у справі № 904/801/25 в частині відмови в задоволенні позову.

Розглянувши матеріали апеляційної скарги, апеляційний господарський суд доходить висновку, що вони відповідають вимогам статті 258 Господарського процесуального кодексу України, тому відкриває апеляційне провадження.

Частиною тринадцятою статті 8 Господарського процесуального кодексу України визначено, що розгляд справи здійснюється в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами, якщо цим Кодексом не передбачено повідомлення учасників справи. У такому випадку судове засідання не проводиться.

Відповідно до частини десятої статті 270 Господарського процесуального кодексу України апеляційні скарги на рішення господарського суду у справах з ціною позову менше ста розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, крім тих, які не підлягають розгляду в порядку спрощеного позовного провадження, розглядаються судом апеляційної інстанції без повідомлення учасників справи.

Оскільки ціна позовних вимог, що є предметом апеляційного оскарження у даній справі, не перевищує ста розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, вона не є справою, яка не підлягає розгляду в порядку спрощеного провадження, перегляд оскаржуваного рішення суду першої інстанції підлягає здійсненню в порядку письмового провадження без повідомлення учасників справи.

Керуючись статтями 234, 235, 262, 270 Господарського процесуального кодексу України, апеляційний господарський суд, -

УХВАЛИВ:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «Оператор газотранспортної системи України» на рішення Господарського суду Дніпропетровської області від 01.05.2025 у справі № 904/801/25.

Розгляд апеляційної скарги здійснити у порядку письмового провадження без повідомлення (виклику) учасників справи.

Відзив на апеляційну скаргу надається до апеляційного господарського суду з наданням доказів надсилання (надання) його копії та доданих до нього документів іншим учасникам у справі протягом п'ятнадцяти днів з дня отримання копії ухвали про відкриття апеляційного провадження, а заперечення на відзив - протягом п'яти днів з дня його отримання.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не підлягає оскарженню в касаційному порядку.

Головуючий суддя Ю. ПАРУСНІКОВ

Суддя Т. ВЕРХОГЛЯД

Суддя О. ІВАНОВ

Попередній документ
128344753
Наступний документ
128344756
Інформація про рішення:
№ рішення: 128344754
№ справи: 904/801/25
Дата рішення: 23.06.2025
Дата публікації: 25.06.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Центральний апеляційний господарський суд
Категорія справи: Господарські справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів (крім категорій 201000000-208000000), з них; поставки товарів, робіт, послуг, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (05.05.2025)
Дата надходження: 05.05.2025
Предмет позову: стягнення штрафних санкцій
Розклад засідань:
02.06.2025 12:00 Господарський суд Дніпропетровської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
ПАРУСНІКОВ ЮРІЙ БОРИСОВИЧ
суддя-доповідач:
ПАРУСНІКОВ ЮРІЙ БОРИСОВИЧ
ЯРОШЕНКО ВІКТОРІЯ ІГОРІВНА
ЯРОШЕНКО ВІКТОРІЯ ІГОРІВНА
відповідач (боржник):
Товариство з обмеженою відповідальністю "НОВОТЕСТ"
Товариство з обмеженою відповідальністю «НОВОТЕСТ»
заявник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "НОВОТЕСТ"
заявник апеляційної інстанції:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Оператор газотранспортної системи України"
позивач (заявник):
Товариство з обмеженою відповідальністю "Оператор газотранспортної системи України"
Товариство з обмеженою відповідальністю "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
представник апелянта:
Горбач Андрій Миколайович
представник заявника:
Мойсеєнко Дмитро Володимирович
суддя-учасник колегії:
ВЕРХОГЛЯД ТЕТЯНА АНАТОЛІЇВНА
ІВАНОВ ОЛЕКСІЙ ГЕННАДІЙОВИЧ