Провадження № 2-с/639/84/25 Справа № 639/3820/25
23 червня 2025 року м. Харків
Суддя Новобаварського районного суду м. Харкова Марченко В.В., розглянувши заяву ОСОБА_1 про скасування судового наказу виданого 05 червня 2025 за заявою Приватного акціонерного товариства "Харківенергозбут" за вимогою про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за спожиту електричну енергію, -
05 червня 2025 року за заявою Приватного акціонерного товариства "Харківенергозбут" видано судовий наказ про стягнення з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , (РНОКПП НОМЕР_1 ), що проживає за адресою: АДРЕСА_1 , на користь Приватного акціонерного товариства "Харківенергозбут" (місцезнаходження: м. Харків, вул. Гоголя, 10, код ЄДРПОУ 42206328, п/р із спеціальним режимом використання в філії ХОУ АТ «Ощадбанк» IBAN № НОМЕР_2 , МФО 351823) заборгованість за спожиту електричну енергію за період з 01.10.2024 року по 01.04.2025 року у розмірі 19 000 (дев'ятнадцять тисяч) грн. 92 коп. та судового збору у розмірі 302 (триста дві) гривень. 80 коп.
20 червня 2025 року ОСОБА_1 звернулася до суду із заявою, в якій просить скасувати судовий наказ від 05 черваня 2025 року, посилаючись на те, що судовий наказ необгрунтований, виданий на підставі інформації, яка не відповідає дійсності, так як вона періодично сплачувала вартість спожитої електричної енергії.
Розглянувши заяву про скасування судового наказу та доводи в її обґрунтування, перевіривши матеріали справи, суд дійшов висновку про наявність підстав для задоволення зазначеної заяви виходячи з наступного.
Як вбачається з матеріалів справи, 05 червня 2025 року за заявою Приватного акціонерного товариства "Харківенергозбут" було видано судовий наказ про стягнення з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , (РНОКПП НОМЕР_1 ), що проживає за адресою: АДРЕСА_1 , на користь Приватного акціонерного товариства "Харківенергозбут" заборгованість за спожиту електричну енергію за період з 01.10.2024 року по 01.04.2025 року у розмірі 19 000 (дев'ятнадцять тисяч) грн. 92 коп. та судового збору у розмірі 302 (триста дві) гривень. 80 коп.
В заяві про скасування судового наказу ОСОБА_1 зазначає, що судовий наказ необгрунтований, виданий на підставі інформації, яка не відповідає дійсності так як вона періодично сплачувала за електричну енергію.
Відповідно до ч. 3 ст. 171 ЦПК України у разі відсутності підстав для повернення заяви про скасування судового наказу, суддя не пізніше двох днів після її подання постановляє ухвалу про скасування судового наказу, в якій роз'яснює заявнику (стягувачу) його право звернутися до суду із тими самими вимогами в порядку спрощеного позовного провадження.
Враховуючи викладене суд приходить до висновку, про задоволення заяви ОСОБА_1 та скасування судового наказу від 05 червня 2025 року.
Керуючись ст. 171 ЦПК України,-
Заяву ОСОБА_1 - задовольнити.
Судовий наказ № 639/3820/25 від 05 червня 2025 року виданий Новобаварським районним судом м. Харкова за заявою Приватного акціонерного товариства "Харківенергозбут" про стягнення з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , (РНОКПП НОМЕР_1 ), що проживає за адресою: АДРЕСА_1 , на користь Приватного акціонерного товариства "Харківенергозбут" (місцезнаходження: м. Харків, вул. Гоголя, 10, код ЄДРПОУ 42206328, п/р із спеціальним режимом використання в філії ХОУ АТ «Ощадбанк» IBAN № НОМЕР_2 , МФО 351823) заборгованість за спожиту електричну енергію за період з 01.10.2024 року по 01.04.2025 року у розмірі 19 000 (дев'ятнадцять тисяч) грн. 92 коп. та судового збору у розмірі 302 (триста дві) гривень. 80 коп.
Роз'яснити стягувачу його право на звернення з тією самою вимогою до суду в порядку спрощеного позовного провадження.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.
Суддя В.В. Марченко