Справа № 202/5506/25
Провадження № 1-кс/202/4365/2025
12 червня 2025 року м. Дніпро
Слідчий суддя Індустріального районного суду м. Дніпра ОСОБА_1 , за участі секретаря судових засідань ОСОБА_2 ,
розглянувши матеріали скарги ОСОБА_3 , в інтересах ОСОБА_4 , в порядку ст. 303 КПК України, на бездіяльність слідчого та прокурора яка полягає в неповерненні майна, -
До слідчого судді Індустріального районного суду м. Дніпра надійшла скарга ОСОБА_3 , в інтересах ОСОБА_4 , в порядку ст. 303 КПК України, на бездіяльність слідчого та прокурора яка полягає в неповерненні майна.
До початку розгляду адвокат до суду надав заяву про залишення без розгляду скарги.
Дослідивши матеріали, надані органом досудового розслідування, слідчий суддя виходить з наступного.
Так, відповідно до ч. 1 ст. 26 КПК України сторони кримінального провадження є вільними у використанні своїх прав у межах та у спосіб, передбачених цим Кодексом.
Приймаючи до уваги, що заявник не підтримує вказану скаргу, просить залишити її без розгляду, слідчий суддя вважає за доцільне залишити скаргу без розгляду.
Керуючись ст. ст. 26, 372 КПК України, слідчий суддя, -
Залишити без розгляду скаргу ОСОБА_3 , в інтересах ОСОБА_4 , в порядку ст. 303 КПК України, на бездіяльність слідчого та прокурора яка полягає в неповерненні майна.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_1