справа № 753/23626/24
провадження № 2-с/753/51/25
про відкриття провадження та призначення до розгляду
заяви про перегляд рішення за нововиявленими обставинами
"20" червня 2025 р. суддя Дарницького районного суду м. Києва Коренюк А.М., розглянувши заяву ОСОБА_1 про перегляд судового наказу постановленого Дарницьким районним судом м.Києва від 16 грудня 2024 року про стягнення аліментів, за нововиявленими обставинами, заінтересована особа - ОСОБА_2 , -
Заявник звернувся до суду із заявою про перегляд рішення Дарницького районного суду м. Києва за нововиявленими обставинами.
Дана заява подана та оформлена у відповідності з вимогами ст.426 ЦПК України й підсудна Дарницькому районному суду м. Києва.
Визнавши подані матеріали достатніми для їх прийняття до розгляду й відкриття провадження, керуючись ст.ст. 427, 429 ЦПК України, суддя -
Відкрити провадження за заявою ОСОБА_1 про перегляд судового наказу постановленого Дарницьким районним судом м.Києва від 16 грудня 2024 року про стягнення аліментів, за нововиявленими обставинами, заінтересована особа - ОСОБА_2 , та призначити її до розгляду в судове засідання у приміщенні суду на 09.07.2025 року 11-30 год., й розглядати в порядку спрощеного провадження.
В судове засідання викликати: заявника, заінтересовану особу.
Надіслати учасникам справи копії заяви про перегляд рішення суду за нововиявленими обставинами .
Копію ухвали надіслати сторонам рекомендованою поштою з повідомленням про вручення.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Особа, яка подала заяву про про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами може відмовитися від такої заяви до початку розгляду справи у судовому засіданні (ч.1 ст. 428 ЦПК України).