19 червня 2025 року м. Дніпросправа № 160/28353/24
Третій апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:
головуючого - судді Семененка Я.В. (доповідач),
суддів: Добродняк І.Ю., Суховарова А.В.,
ознайомившись з матеріалами справи та клопотанням Товариства з обмеженою відповідальністю "ВІЛЬНОГІРСЬКЕ СКЛО" про розгляд у судовому засіданні за участю сторін справи №160/28353/24 за апеляційною скаргою Головного управління ДПС у Дніпропетровській області на рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 30.12.2024 в адміністративній справі №160/28353/24 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "ВІЛЬНОГІРСЬКЕ СКЛО" до Головного управління ДПС у Дніпропетровській області про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії,-
Ухвалою Третього апеляційного адміністративного суду від 25.02.2025 відкрито апеляційне провадження за апеляційною скаргою Головного управління ДПС у Дніпропетровській області на рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 30.12.2024 в адміністративній справі №160/28353/24.
Ухвалою Третього апеляційного адміністративного суду від 12.03.2025 дану справу призначено до розгляду в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами.
18.06.2025 засобами підсистеми “Електронний суд» до Третього апеляційного адміністративного суду від Товариства з обмеженою відповідальністю "ВІЛЬНОГІРСЬКЕ СКЛО" надійшло клопотання, в якому останнє просить провести апеляційний розгляд даної справи у судовому засіданні за участю сторін.
Згідно ч.2 ст. 311 КАС України якщо під час письмового провадження за наявними у справі матеріалами суд апеляційної інстанції дійде висновку про те, що справу необхідно розглядати у судовому засіданні, то він призначає її до апеляційного розгляду в судовому засіданні.
За приписами п.1 ч.1 ст. 311 КАС України справа розглядається в порядку письмового провадження за відсутності клопотань від усіх учасників справи про розгляд справи за їх участю.
Зважаючи на те, що позивачем подано клопотання про розгляд справи за участю сторін, суд апеляційної інстанції доходить висновку про необхідність розгляду даної справи у відкритому судовому засіданні.
Керуючись ст.ст. 307,311 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-
Призначити справу №160/28353/24 до апеляційного розгляду у судовому засіданні о 09:15 годин 13 серпня 2025 року.
Судове засідання відбудеться в приміщенні Третього апеляційного адміністративного суду за адресою: м. Дніпро, вул. Лук'яненка Левка, 23.
Повідомити учасників справи про дату, час та місце розгляду справи шляхом направлення копії цієї ухвали.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий - суддя Я.В. Семененко
суддя І.Ю. Добродняк
суддя А.В. Суховаров