Справа № 752/26856/21
Провадження № 2/761/8158/2025
19 червня 2025 року суддя Шевченківського районного суду м. Києва Осаулов А.А., розглянувши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до Акціонерного товариства «Альфа Банк», яке перейменоване в Акціонерне товариство «Сенс банк», треті особи ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про припинення кредитних зобов'язань за договором у зв'язку з набуттям банком у власність предмета іпотеки,-
позивач звернувся до Голосіївського районного суду м.Києва з позовом до Акціонерного товариства «Альфа-Банк», треті особи без самостійних вимог: ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про припинення зобов'язань за кредитним договором .
05.11.2021р. на підставі ухвали Голосіївського районного суду м.Києва відкрито провадження у справі.
Ухвалою суду від 02.11.2022 р. закрито підготовче провадження, призначено справу до розгляду по суті.
Ухвалою Голосіївського районного суду м.Києва від 31.03.2025 р. передано за підсудністю на розгляд до Шевченківського районного суду міста Києва цивільну справу.
Згідно ст. 33 ч. 12 ЦПК України у разі зміни складу суду на стадії підготовчого провадження розгляд справи починається спочатку, за винятком випадків, передбачених цим Кодексом. У разі зміни складу суду на стадії розгляду справи по суті суд повторно розпочинає розгляд справи по суті, крім випадку, коли суд ухвалить рішення про повторне проведення підготовчого провадження.
Враховуючи значення справи для сторін; обраний позивачем спосіб захисту; категорію та складність справи; обсяг та характер доказів у справі, суд дійшов висновку про проведення повторного підготовчого провадження з повідомленням учасників справи.
Керуючись ст.ст. 178-181, 187-192, 260, 261, 353 ЦПК України, суддя, -
Призначити підготовче судове засідання у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Акціонерного товариства «Альфа Банк», яке перейменоване в Акціонерне товариство «Сенс банк», треті особи ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про припинення кредитних зобов'язань за договором у зв'язку з набуттям банком у власність предмета іпотеки з повідомленням учасників справи в приміщенні Шевченківського районного суду м. Києва за адресою: 03057, м. Київ, вул. Дегтярівська, 31-А, каб. №401 (4-й поверх) на 06.08.2025 року о 13 год. 00 хв.
Учасникам справи надіслати копії ухвали про відкриття провадження у справі протягом двох днів з дня її складення в електронній формі у порядку, визначеному законом, а в разі відсутності електронного кабінету - рекомендованим листом з повідомленням про вручення у відповідності до ч.5 ст. 272 ЦПК України.
Встановити відповідачу п'ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву і всіх письмових доказів (які можливо доставити до суду), висновків експертів і заяв свідків, що підтверджують заперечення проти позову.
Відповідно до вимог ч.4 ст. 178, ст. 191 ЦПК України одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копія відзиву та доданих до нього документів відповідач зобов'язаний надіслати іншим учасникам справи.
Роз'яснити відповідачу, що у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений строк без поважних причин, суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.
Роз'яснити відповідачу його право пред'явити зустрічний позов у строк, встановлений судом для подання відзиву.
Встановити позивачу п'ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.
Встановити відповідачу п'ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення на відповідь на відзив, копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.
Роз'яснити третій особі її право подати до суду пояснення щодо позову в п'ятиденний строк з дня отримання копії даної ухвали, а щодо відзиву - протягом десяти днів із дня його отримання, з підтвердженням направлення їх копій з додатками учасникам справи.
Роз'яснити учасникам справи, що подання заяв по суті справи (позовна заява; відзив на позовну заяву; відповідь на відзив; заперечення; пояснення третьої особи щодо позову або відзиву є їхнім правом. У разі ненадання учасником розгляду заяви по суті справи у встановлений судом або законом строк без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами.
Інформацію по справі учасники справи можуть отримати на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: https://court.gov.ua/sud2610/.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Осаулов А.А.