Ухвала від 16.06.2025 по справі 741/539/24

Єдиний унікальний номер № 741/539/24

Номер провадження 2-во/741/8/25

УХВАЛА

іменем України

16 червня 2025 року м. Носівка

Носівський районний суд Чернігівської області у складі:

головуючого судді - Крупини А.О.,

за участі секретаря судового засідання - Кузьменка І.С.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Носівського районного суду Чернігівської області заяву представника заявника ОСОБА_1 ОСОБА_2 про виправлення описки у судовому наказі № 741/539/24, виданому Носівським районним судом Чернігівської області 19 березня 2024 року,

УСТАНОВИВ:

19 березня 2024 року Носівським районним судом Чернігівської області (головуючий суддя Гридасова А.М.) було винесено судовий наказ у цивільній справі № 741/539/24 за заявою ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення із ОСОБА_3 аліментів на утримання сина ОСОБА_4 .

10 червня 2025 року представником заявника ОСОБА_1 ОСОБА_2 подано до суду заяву про виправлення описки, допущеної в тексті судового наказу, а саме представник заявника просив суд виправити описки в зазначенні по батькові заявника, замінивши невірне « ОСОБА_5 » на вірне « ОСОБА_6 ».

У судове засідання учасники процесу не з'явились, повідомлялись належним чином.

Відповідно до ч. 2 ст. 247 ЦПК України суд розглядає справу без здійснення фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу.

Ураховуючи вищенаведене, суд проводить судове засідання без фіксування за допомогою звукозаписувального технічного засобу.

Відповідно до ст. 269 ЦПК суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.

Вірними ПІП заявника є ОСОБА_6 , що підтверджується копією паспорта громадянина України № НОМЕР_1 (а. с. 3) та іншими письмовими доказами, доданими до заяви про видачу судового наказу. Натомість в тексті судового наказу заявником значиться ОСОБА_5 .

Допущені в судовому наказі описки в зазначенні по батькові заявника є суто технічними та їх виправлення не впливає на зміст судового наказу, а тому зазначені описки підлягають виправленню.

Суд, вивчивши матеріали справи, уважає що в судовому наказі допущені описки, їх виправлення не змінює суті вказаного судового рішення, тому вони підлягають виправленню.

Керуючись ст. 269 ЦПК України, суд

ПОСТАНОВИВ:

Заяву задовольнити.

Виправити описки, допущені при виготовлені тексту судового наказу Носівського районного суду Чернігівської області від 19 березня 2024 року № 741/539/24, а саме: у вступній частині та першому абзаці резолютивної частини судового наказу 741/539/24 зазначити ПІП заявника « ОСОБА_6 » замість невірного « ОСОБА_5 ».

Ухвала про внесення виправлень надсилається всім особам, яким видавалося чи надсилалося судове рішення, що містить описки чи арифметичні помилки.

Ухвала про виправлення описки є невід'ємною частиною судового наказу у справі № 741/539/24.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Анатолій КРУПИНА

Попередній документ
128140002
Наступний документ
128140004
Інформація про рішення:
№ рішення: 128140003
№ справи: 741/539/24
Дата рішення: 16.06.2025
Дата публікації: 18.06.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Носівський районний суд Чернігівської області
Категорія справи: Окремі процесуальні питання; Заява про виправлення помилки у судовому рішенні
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (16.06.2025)
Дата надходження: 10.06.2025
Розклад засідань:
16.06.2025 09:00 Носівський районний суд Чернігівської області