Постанова від 16.06.2025 по справі 924/1134/24

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

29607, м. Хмельницький, майдан Незалежності, 1 тел. 71-81-84, факс 71-81-98

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"16" червня 2025 р.Справа № 924/1134/24

Господарський суд Хмельницької області у складі судді Грамчука І.В., при секретарі судового засідання Комарніцькій Н.П., розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали справи

за заявою Головного управління ДПС у Хмельницькій області м. Хмельницький

про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "АЗС-Сервіс-2016" Хмельницька область, м.Кам'янець-Подільський

За участю представників:

від ГУ ДПС У Хмельницькій області: Щавінська Т.А. - за довіреністю

розпорядник майна: арбітражний керуючий Пирожок Є.В. (в режимі відеоконференції)

від боржника: не з'явився

У судовому засіданні відповідно до ст.233 ГПК України проголошено вступну та резолютивну частини ухвали.

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою від 11.02.2025р. відкрито провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "АЗС-Сервіс-2016" (32300, Хмельницька область, м.Кам'янець-Подільський, вул.Привокзальна, буд. 21, код ЄДРПОУ 40894387). Визнано грошові вимоги Головного управління ДПС у Хмельницькій області (м. Хмельницький, вул. Пилипчука 17, код ЄДРПОУ ВП 44070171) до ТОВ "АЗС-Сервіс-2016" в загальній сумі 203 366,09 грн. Введено мораторій на задоволення вимог кредиторів Товариства з обмеженою відповідальністю "АЗС-Сервіс-2016" (32300, Хмельницька область, м.Кам'янець-Подільський, вул.Привокзальна, буд. 21, код ЄДРПОУ 40894387). Введено процедуру розпорядження майном Товариства з обмеженою відповідальністю "АЗС-Сервіс-2016" (32300, Хмельницька область, м.Кам'янець-Подільський, вул.Привокзальна, буд. 21, код ЄДРПОУ 40894387) строком на 170 календарних днів.

Розпорядником майна Товариства з обмеженою відповідальністю "АЗС-Сервіс-2016" (32300, Хмельницька область, м.Кам'янець-Подільський, вул.Привокзальна, буд. 21, код ЄДРПОУ 40894387) призначено арбітражного керуючого Пирожка Євгенія Віталійовича (м. Київ-1, а/с163, свідоцтво № 1722 від 20.03.2015р. на право провадження діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора). Попереднє засідання призначено на 27.03.2025.

11.02.2025р. оприлюднено повідомлення про відкриття провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "АЗС-Сервіс-2016" (32300, Хмельницька область, м.Кам'янець-Подільський, вул.Привокзальна, буд. 21, код ЄДРПОУ 40894387) у встановленому ч. 9 ст. 39 Кодексу України з процедур банкрутства порядку.

Ухвалою від 27.03.2025р. визнано грошові вимоги ДПС у Хмельницькій області до боржника в розмірі 358 134,51 грн., 4 844,80 грн. судового збору - 1 черга задоволення.

Окремою ухвалою від 22.04.2025р. визначено розмір та перелік визнаних судом вимог кредиторів до боржника, що підлягають внесенню розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів Товариства з обмеженою відповідальністю "АЗС-Сервіс-2016" (32300, Хмельницька область, м.Кам'янець-Подільський, вул.Привокзальна, буд. 21, код ЄДРПОУ 40894387), у сумі 668 625,4 грн., а саме грошові вимоги ГУ ДПС у Хмельницькій області м. Хмельницький в розмірі:

- 107 124,80 грн. (35 124,80 грн. - судовий збір, 72 000 грн. - авансування грошової винагороди арбітражному керуючому) - 1 черга задоволення вимог кредиторів;

- 203 366,09 грн. основний платіж - 3 черга задоволення вимог кредиторів;

- 358 134,51 грн. штрафні санкції (пеня) - 6 черга задоволення вимог кредиторів.

Підсумкове засідання призначено на 12.05.2025.

05.05.2025 від арбітражного керуючого - розпорядника майна Пирожка Є.В. на адресу суду надійшло клопотання про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури. До клопотання додано звіт за підсумками процедури розпорядження майном, в якому, зокрема, повідомлено про направлення запитів з метою розшуку та виявлення майна, що обліковується за боржником відсутність у боржника будь-яких активів, про розгляд вимог кредиторів та ненадходження додаткових заяв від кредиторів, про формування реєстру задоволення вимог кредиторів, про аналіз фінансово-господарського стану, інвестиційної та іншої діяльності боржника, його становища на ринках, виявлення ознак фіктивного банкрутства, доведення до банкрутства, приховування стійкої фінансової неспроможності та вміщено загальні висновки та рекомендації щодо подальшого розвитку підприємства; протокол зборів кредиторів Товариства з обмеженою відповідальністю "АЗС-Сервіс-2016" від 02.05.2025; матеріали інвентаризації майна боржника; звіт про аналіз фінансово-господарського стану, інвестиційної та іншої діяльності боржника, його становища на ринках, матеріали інвентаризації майна боржника; заява арбітражного керуючого про участь у справі про банкрутство.

Представник ініціюючого кредитора в засіданні зазначив, що підтримує всі прийняті рішення на зборах кредиторів боржника, про наявність підстав для визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури.

Боржник представника в підсумкове засідання не направив, письмових пояснень не надав.

Відповідно до ч. 1 ст. 49 Кодексу України з процедур банкрутства у підсумковому засіданні суду у процедурі розпорядження майном боржника здійснюється перехід до наступної судової процедури (процедури санації, ліквідації) або закривається провадження у справі.

Частиною 3 ст. 49 Кодексу України з процедур банкрутства регламентовано, що у підсумковому засіданні господарський суд ухвалює одне з таких судових рішень, зокрема: ухвалу про введення процедури санації та затвердження плану санації у разі схвалення плану санації боржника зборами кредиторів та погодження його забезпеченими кредиторами в порядку, встановленому цим Кодексом; постанову про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури; ухвалу про закриття провадження у справі про банкрутство.

Завдання підсумкового засідання суду полягає у з'ясуванні ознак банкрутства та наявності можливості визначення наступної судової процедури і подальшого здійснення провадження у справі (аналогічна правова позиція викладена у постанові Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду від 22.04.2021 у справі № 918/420/16, від 08.06.2022 у справі № 904/6691/20).

У свою чергу, наявність підстав для прийняття відповідного рішення, передбаченого ч. 3 ст. 49 Кодексу України з процедур банкрутства, встановлюється методом дослідження вчинених розпорядником майна дій, визначених ч. 3 ст. 44 Кодексу України з процедур банкрутства, під час процедури розпорядження майном.

Частиною 1 ст. 44 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що під розпорядженням майном розуміється система заходів щодо нагляду та контролю за управлінням і розпорядженням майном боржника з метою забезпечення збереження, ефективного використання майнових активів боржника, здійснення аналізу його фінансового стану, а також визначення наступної процедури (санації чи ліквідації).

У частині 3 ст. 44 Кодексу України з процедур банкрутства встановлено обов'язки розпорядника майна під час процедури розпорядження майном, зокрема, проведення аналізу фінансово-господарського стану, інвестиційної та іншої діяльності боржника та становища на ринках боржника, встановлювати за результатами його проведення наявність або відсутність ознак фіктивного банкрутства, доведення до банкрутства, приховування стійкої фінансової неспроможності, вчинення незаконних дій у разі банкрутства.

Так, розпорядник майна у звіті за підсумками процедури розпорядження майном ТОВ "АЗС-Сервіс-2016" з приводу вжиття заходів для розшуку майна боржника повідомив, що відповідно до відомостей Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, відомостей Державного реєстру обтяжень рухомого майна боржник має: Об'єкт обтяження: інше рухоме майно, згідно акту опису №1/22-01-13-03-14 від 15.02.2021 року. Відповідно до акту опису, на день проведення опису, у боржника відсутнє майно для опису.

Боржник не має зареєстрованих речових прав на нерухоме майно, відповідні витяги надаються суду. У Боржника відсутнє майно яке є предметом застави (іпотеки); відповідно до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, відомостей зареєстрованих речових прав на нерухоме майно, боржник не має зареєстрованого права застави (іпотеки); згідно відомостей з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна, боржник не має зареєстрованих речових прав на нерухоме майно, в підтвердження чого надано відповідні витяги.

Зазначив про вжиття заходів з виявлення майна боржника (направлення листів-запитів до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Державної інспекції архітектури та містобудування, Головного центру МВС України, Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, Державної авіаційної адміністрації, Державної служби України з питань праці, Державної митної служби України, ДП "Український державний центр радіочастот", Державної служби морського та внутрішнього водного транспорту та судноплавства, ПАТ "Укрзалізниця", ДП "Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин", Фонду державного майна України, Державного підприємства "Держреєстри України", Департаменту Державної виконавчої служби.

У відповідь на запити розпорядника майна отримано інформацію від Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку про відсутність серед власників пакетів голосуючих акцій (5 відсотків і більше) акціонерних товариств; Державної інспекції архітектури та містобудування - про те, що інформація та документи, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт та документів, що засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, змін до них, їх скасування чи анулювання на дату надання відповіді за боржником не виявлено; Головного центру МВС України про відсутність відомостей про реєстрацію транспортних засобів за боржником ; Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів про те, що за боржником не перебували на зареєстрованому обліку трактори, самохідні шасі, самохідні сільськогосподарські, дорожньо-будівельні і меліоративні машини, сільськогосподарська техніка та інші механізми; Державної авіаційної адміністрації про те що за ТОВ "АЗС-Сервіс-2016" повітряні судна не були не зареєстровані; Державної служби України з питань праці про те, що за боржником великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування не обліковуються; Державної митної служби України про те, що ТОВ "АЗС-Сервіс-2016" не перебувало в реєстрі осіб, які під час провадження своєї діяльності є учасниками відносин, що регулюються законодавством України з питань митної справи, інформація щодо наявності товарів на митних складах, складах тимчасового зберігання відсутня; ДП "Держреєстри України" про те, що станом на 17.02.2025 ТОВ "АЗС-Сервіс-2016" не зберігає зерно на зернових складах, підключених до основного реєстру складських документів на зерна та зерна, прийнятого на зберігання. До звіту додано копії відповідних запитів арбітражного керуючого та відповідей на них.

Також розпорядник майна повідомив про невиконання вимоги арбітражного керуючого від 17.02.2025 щодо надання копій документів боржника за три роки, що передували відкриттю провадження у справі про банкрутство направленої директору ТОВ "АЗС-Сервіс-2016" та засновнику підприємства.

Крім того, у звіті розпорядник майна зазначив, що 13.03.2025р. ним здійснено виїзд за місцезнаходженням боржника за юридичною адресою та встановлено відсутність боржника та керівних органів за адресою реєстрації, а також майна та майнових активів підприємства.

Щодо аналізу фінансово-господарського стану, виявлення ознак фіктивного банкрутства, доведення до банкрутства, приховування стійкої фінансової неспроможності, незаконних дій у разі банкрутства, розпорядником майна повідомлено, що останній здійснювався за наявними у нього документами, оскільки необхідні документи керівником боржника та його засновником надані не були.

Розпорядник майна також вказав, що за звітний період на його адресу не надходило жодних пропозицій від інвесторів щодо участі у санації та розробці плану санації.

Згідно з абз. 11 ч. 3 ст. 44 Кодексу розпорядник майна зобов'язаний не пізніше двох місяців з дня відкриття провадження у справі про банкрутство провести інвентаризацію майна боржника та визначити його вартість.

Розпорядником майна надано лист від 17.02.2025 року вих. № 17/02/25-1 направлений директору та засновнику товариства із вимогою організувати та забезпечити проведення інвентаризації майна, протокол інвентаризаційної комісії, акт про результати інвентаризації грошових коштів, акт інвентаризації наявності грошових документів, бланків документів суворої звітності, акт інвентаризації розрахунків з дебіторами і кредиторами, інвентаризаційний опис необоротних активів, інвентаризаційний опис запасів, інвентаризаційний опис матеріальних цінностей, прийнятих на відповідальне зберігання, акт інвентаризації розрахунків щодо відшкодування матеріальних збитків, акт інвентаризації наявності фінансових інвестицій.

Відповідно до абз. 8 ч. 3ст. 44 Кодексу України з процедур банкрутства розпорядник майна зобов'язаний скликати збори і комітет кредиторів та організовувати проведення їх засідань.

Згідно з наявним у матеріалах справи протоколом зборів кредиторів, збори кредиторів відбулись 02.05.2025.

Частиною 5 ст. 48 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що до компетенції зборів кредиторів належить прийняття рішення, зокрема про: визначення кількісного складу та обрання членів комітету кредиторів; звернення до господарського суду з клопотанням про введення наступної процедури у справі про банкрутство; інші питання, передбачені цим Кодексом, у тому числі віднесені до компетенції комітету кредиторів.

Протокольне рішення зборів кредиторів про утворення та склад комітету кредиторів подається до господарського суду (ч. 7 ст. 48 Кодексу України з процедур банкрутства).

З матеріалів справи слідує, що відповідно до протоколу № 1 зборів кредиторів ТОВ "АЗС-Сервіс-2016" від 02.05.2025 за участю ГУ ДПС у Хмельницькій області (203366 голос, що становить 100% голосів) вирішено, зокрема, утворити комітет кредиторів у складі ГУ ДПС у Хмельницькій області; звернутись до господарського суду з клопотанням про визнання ТОВ "АЗС-Сервіс-2016" банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури; призначення арбітражного керуючого Пирожка Є.В. ліквідатором ТОВ "АЗС-Сервіс-2016".

Судом береться до уваги, що ухвалами суду від 11.02.2025 та від 27.03.2025 визнано вимоги кредиторів до боржника, що підлягають внесенню розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів ТОВ "АЗС-Сервіс-2016", а саме: грошові вимоги Головного управління Державної податкової служби у Хмельницькій області в загальній сумі 668 625,4 грн.

Судом враховується, що встановлення факту неоплатоспроможності боржника здійснюється на підставі аналізу активів і пасивів підприємства, зокрема, активи визначаються відповідно до даних інвентаризації майна підприємства, пасиви боржника визначаються згідно затвердженого судом реєстру вимог кредиторів.

Судом зважається на відсутність у матеріалах справи доказів наявності у боржника майна, достатнього для задоволення вказаної суми кредиторських вимог. Поряд із цим, за результатами проведеної інвентаризації не встановлено наявність у боржника активів для задоволення вимог кредиторів; доказів поліпшення фінансового становища боржника з моменту відкриття провадження у справі про його банкрутство ані розпорядником майна, ані боржником суду не надано; заяв від потенційних інвесторів щодо оздоровлення фінансового становища боржника до суду не надходило.

З аналізу наведеного вбачається наявність ознак які свідчать про стійку фінансову неплатоспроможність боржника, зокрема, наявність значної кредиторської заборгованості; відсутність активів; наявність заяви про порушення провадження у справі про банкрутство даної юридичної особи, прийнятої до розгляду господарським судом, або провадження у справі про банкрутство цієї юридичної особи.

Доказів можливості відновлення платоспроможності боржника суду не надано. Заперечень від учасників справи щодо прийнятих 02.05.2025 рішень зборів кредиторів, а також заявлених клопотань про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури не надходило.

Пунктом 4 ст. 205 ГК України передбачено, що у разі неплатоспроможності суб'єкта господарювання через недостатність його майна для задоволення вимог кредиторів він може бути оголошений за рішенням суду банкрутом. Умови, порядок та наслідки оголошення суб'єкта господарювання банкрутом встановлюється цим Кодексом та іншими законами.

З огляду на зазначене, суд вважає, що наданими у матеріали справи доказами підтверджується неможливість задоволення вимог кредиторів не інакше, як через застосування до боржника ліквідаційної процедури.

Відповідно до ч. 1ст. 58 Кодексу України з процедур банкрутства у випадках, передбачених цим Кодексом, господарський суд у судовому засіданні за участю сторін ухвалює постанову про визнання боржника банкрутом і відкриває ліквідаційну процедуру. Суд визначає строк, протягом якого ліквідатор зобов'язаний здійснити ліквідацію боржника. Цей строк не може перевищувати 12 місяців.

Отже, беручи до уваги протокол зборів кредиторів з рішенням про звернення до господарського суду з клопотанням про визнання боржника банкрутом та доказів, що свідчать про виявлення кредиторської заборгованості та недостатності майнових активів для її задоволення, відсутність доказів погашення заборгованості боржником, а також відсутність підстав для введення процедури санації, суд вважає за можливе визнати ТОВ "АЗС-Сервіс-2016" банкрутом та відкрити щодо нього ліквідаційну процедуру.

З дня ухвалення господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури: господарська діяльність банкрута завершується закінченням технологічного циклу з виготовлення продукції у разі можливості її продажу, крім укладення та виконання договорів, що мають на меті захист майна банкрута або забезпечення його збереження (підтримання) у належному стані, договорів оренди майна, яке тимчасово не використовується, на період до його продажу у процедурі ліквідації тощо; строк виконання всіх грошових зобов'язань банкрута вважається таким, що настав; у банкрута не виникає жодних додаткових зобов'язань, у тому числі зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), крім витрат, безпосередньо пов'язаних із здійсненням ліквідаційної процедури; припиняється нарахування неустойки (штрафу, пені), процентів та інших економічних санкцій за всіма видами заборгованості банкрута; відомості про фінансове становище банкрута перестають бути конфіденційними чи становити комерційну таємницю; продаж майна банкрута допускається в порядку, передбаченому цим Кодексом; скасовуються арешт, накладений на майно боржника, визнаного банкрутом, та інші обмеження щодо розпорядження майном такого боржника. Накладення нових арештів або інших обмежень щодо розпорядження майном банкрута не допускається; припиняються повноваження органів управління банкрута щодо управління банкрутом та розпорядження його майном, якщо цього не було зроблено раніше, члени виконавчого органу (керівник) банкрута звільняються з роботи у зв'язку з банкрутством підприємства, а також припиняються повноваження власника (органу, уповноваженого управляти майном) майна банкрута (ч. 1 ст. 59 Кодексу).

Водночас судом зважається, що зняття заборон та арештів із майна боржника в порядку ст. 59 КУзПБ є безумовним, стосується будь-яких органів і посадових осіб, у тому числі реєстраційних та правоохоронних органів. Аналогічна правова позиція викладена в постанові Верховного Суду від 14.03.2018 у справі № Б-5022/1359/2011.

Враховуючи зазначене, суд дійшов висновку про скасування всіх арештів, накладених на майно ТОВ"АЗС-Сервіс-2016", та інших обмежень щодо розпорядження майном боржника.

Разом з тим, як передбачено ч. 1 ст. 60 Кодексу України з процедур банкрутства, у постанові про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури господарський суд призначає ліквідатора банкрута з урахуванням вимог, установлених цим Кодексом, з числа арбітражних керуючих, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих України.

Відповідно до абз. 2 ч. 1 ст. 28 Кодексу України з процедур банкрутства, зокрема, арбітражний керуючий для виконання повноважень ліквідатора призначається господарським судом за клопотанням комітету кредиторів.

Як зазначалося вище, згідно з протоколом зборів кредиторів від 02.05.2025, кредитором прийнято рішення про звернення до господарського суду з клопотанням про призначення арбітражного керуючого Пирожка Є.В. ліквідатором ТОВ "АЗС-Сервіс-2016".

У заяві від 21.05.2025 арбітражний керуючий Пирожок Є.В. надає згоду на участь у справі про банкрутство ТОВ "АЗС-Сервіс-2016", просить призначити його ліквідатором боржника та повідомляє, що не відноситься до категорії осіб, визначених, зокрема ч. 3 ст. 28 Кодексу України з процедур банкрутства.

Інших заяв арбітражних керуючих щодо участі у справі про банкрутство в якості ліквідатора, заперечень щодо призначення ліквідатором боржника - арбітражного керуючого Пирожка Є.В. до суду не надходило.

З огляду на відповідність кандидатури арбітражного керуючого Пирожка Є.В. вимогам, встановленим Кодексом України з процедур банкрутства, суд вважає за можливе призначити ліквідатором ТОВ"АЗС-Сервіс-2016" арбітражного керуючого Пирожка Євгенія Віталійовича (м. Київ-1, а/с 163, свідоцтво № 1722 від 20.03.2015р. на право провадження діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), задовольнивши відповідну заяву.

У статті 61 Кодексу України з процедур банкрутства визначено повноваження ліквідатора, зокрема, ліквідатор не менш як один раз на місяць подає комітету кредиторів звіт про свою діяльність, інформацію про фінансовий стан і майно боржника на день відкриття ліквідаційної процедури та під час проведення ліквідаційної процедури, про використання коштів боржника, а також іншу інформацію на вимогу комітету кредиторів, ліквідатор зобов'язаний на вимогу господарського суду та державного органу з питань банкрутства надавати необхідні відомості щодо проведення ліквідаційної процедури.

Суд звертає увагу на те, що згідно ч. 2 ст. 59 Кодексу України з процедур банкрутства протягом 15 днів з дня призначення ліквідатора відповідні посадові особи банкрута зобов'язані передати бухгалтерську та іншу документацію, печатки і штампи, матеріальні та інші цінності банкрута ліквідатору. У разі ухилення від виконання зазначених обов'язків відповідні посадові особи банкрута несуть зобов'язання щодо відшкодування збитків, завданих таким ухиленням. Ліквідатор має право замовити виготовлення дублікатів печатки та штампів у разі їх втрати.

Крім того, відповідно до ч. 3 ст. 59 Кодексу України з процедур банкрутства, з метою виявлення кредиторів з вимогами за зобов'язаннями боржника, визнаного банкрутом, що виникли під час проведення процедур банкрутства, господарський суд здійснює офіційне оприлюднення повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури на офіційному вебпорталі судової влади України.

Керуючись ст. ст. 30, 48, 49, 58, 59 Кодексу України з процедур банкрутства, ст. ст. 233, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд

ПОСТАНОВИВ:

Припинити процедуру розпорядження майном Товариства з обмеженою відповідальністю "АЗС-Сервіс-2016" (м. Кам'янець-Подільський, вул.Привокзальна, буд. 21, код ЄДРПОУ 40894387).

Припинити повноваження розпорядника майна арбітражного керуючого Пирожка Євгенія Віталійовича (м. Київ-1, а/с 163, свідоцтво №1722 від 20.03.2015р. на право провадження діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора).

Визнати Товариство з обмеженою відповідальністю "АЗС-Сервіс-2016" (м. Кам'янець-Подільський, вул.Привокзальна, буд. 21, код ЄДРПОУ 40894387) банкрутом.

Відкрити відносно Товариства з обмеженою відповідальністю "АЗС-Сервіс-2016" (м. Кам'янець-Подільський, вул.Привокзальна, буд. 21, код ЄДРПОУ 40894387) ліквідаційну процедуру строком на 12 місяців.

Ліквідатором Товариства з обмеженою відповідальністю "АЗС-Сервіс-2016" (м. Кам'янець-Подільський, вул.Привокзальна, буд. 21, код ЄДРПОУ 40894387) призначити арбітражного керуючого Пирожка Євгенія Віталійовича (м. Київ-1, а/с 163, свідоцтво № 1722 від 20.03.2015р. на право провадження діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора).

Строк виконання всіх грошових зобов'язань Товариства з обмеженою відповідальністю "АЗС-Сервіс-2016" (м. Кам'янець-Подільський, вул.Привокзальна, буд. 21, код ЄДРПОУ 40894387) вважати таким, що настав 16.06.2025.

Припинити нарахування неустойки (штрафу, пені), процентів та інших економічних санкцій за всіма видами заборгованості банкрута.

Скасувати арешти, накладені на майно Товариства з обмеженою відповідальністю "АЗС-Сервіс-2016" (м. Кам'янець-Подільський, вул.Привокзальна, буд. 21, код ЄДРПОУ 40894387) та інші обмеження щодо розпорядження майном боржника.

З метою виявлення кредиторів з вимогами за зобов'язаннями боржника, визнаного банкрутом, що виникли під час проведення процедур банкрутства, здійснити офіційне оприлюднення повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури на офіційному вебпорталі судової влади України.

Припинити повноваження органів управління банкрута щодо управління банкрутом та розпорядження його майном.

Протягом 15 днів з дня призначення ліквідатора посадові особи Товариства з обмеженою відповідальністю "АЗС-Сервіс-2016" (м. Кам'янець-Подільський, вул.Привокзальна, буд. 21, код ЄДРПОУ 40894387) зобов'язані передати бухгалтерську та іншу документацію банкрута, печатки і штампи, матеріальні та інші цінності банкрута ліквідатору.

Зобов'язати ліквідатора до завершення ліквідаційної процедури забезпечити виконання дій та заходів, передбачених Кодексом України з процедур банкрутства, та за результатами роботи по ліквідації підприємства-банкрута надати суду звіт ліквідатора про виконану роботу та ліквідаційний баланс банкрута відповідно до вимог статті 65 Кодексу України з процедур банкрутства.

Постанова набирає законної сили з моменту її оголошення - 16.06.2025 та може бути оскаржена до Північно-західного апеляційного господарського суду в порядку та строку, визначені ст.ст. 254-259 ГПК України.

Повний текст постанови виготовлено та підписано 16.06.2025р.

Суддя І.В. Грамчук

Віддрук. 4 прим.:

1 - до справи,

2 - боржнику (Товариству з обмеженою відповідальністю "АЗС-Сервіс-2016", 32300 Хмельницька обл., с.Кам'янець-Подільський, вул. Привокзальна, буд. 21) реком. з повідомленням про вручення.

3- Арбітражному керуючому Пирожку Є.В ( ІНФОРМАЦІЯ_1 )

4- кредитору ГУ ДПС у Хмельницькій області - в електронний суд