Провадження № 22-ц/803/6551/25 Справа № 205/8010/24 Суддя у 1-й інстанції - Бізяєва Н. О. Суддя у 2-й інстанції - Халаджи О. В.
про відкриття апеляційного провадження
12 червня 2025 року м. Дніпро
Дніпровський апеляційний суд у складі:
головуючого-судді Халаджи О. В.,
суддів: Агєєва О.В.,Космачевської Т.В.,
розглянувши апеляційну скаргу Міністерство оборони України на рішення Ленінського районного суду м. Дніпропетровська від 04 квітня 2025 року у цивільній справі за заявою ОСОБА_1 заінтересовані особи: Новокодацький відділ Державної реєстрації актів цивільного стану у місті Дніпрі Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро), Міністерство оборони України, про оголошення фізичної особи померлою, -
Рішенням Ленінського районного суду м. Дніпропетровська від 04 квітня 2025 року заяву ОСОБА_1 заінтересовані особи: Новокодацький відділ Державної реєстрації актів цивільного стану у місті Дніпрі Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро), Міністерство оборони України, про оголошення фізичної особи померлою задоволено частково.
Із вказаним рішенням суду не погодився представник Міністерства оборони України, та подав апеляційну скаргу.
Ухвалою Дніпровського апеляційного суду від 08 травня 2025 року цивільну справу було витребувано з суду першої інстанції.
06 червня року цивільна справа надійшла до апеляційного суду.
Ухвалою Дніпровського апеляційного суду від 09 червня 2025 року апеляційну скаргу було залишено без руху для сплати судового збору.
10 червня 2025 року до суду було надано докази сплати судового збору.
Апеляційна скарга за своєю формою і змістом відповідає вимогам ст. 356 ЦПК України, та подана в строк встановлений у ст. 354 ЦПК України.
Підстави для відмови у відкритті апеляційного провадження відсутні.
Відповідно до вимог ч. 1 ст. 360 ЦПК України учасники справи мають право подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу в письмовій формі протягом строку, встановленого судом апеляційної інстанції в ухвалі про відкриття апеляційного провадження. Вимоги до оформлення відзиву містяться в ч. 2 ст. 360 ЦПК України.
Керуючись ст.ст. 359, 360, 361 ЦПК України апеляційний суд,
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Міністерство оборони України на рішення Ленінського районного суду м. Дніпропетровська від 04 квітня 2025 року у цивільній справі за заявою ОСОБА_1 заінтересовані особи: Новокодацький відділ Державної реєстрації актів цивільного стану у місті Дніпрі Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро), Міністерство оборони України, про оголошення фізичної особи померлою.
Копії ухвали про відкриття апеляційного провадження особам, які беруть участь у справі та надати їм строк для надання відзиву на апеляційну скаргу до 26 червня 2025 року.
Роз'яснити учасникам справи, що відповідно до ч.ч. 3, 4 ст. 360 ЦПК України до відзиву додаються докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи. Відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає перегляду рішення суду першої інстанції.
Судді: О.В. Халаджи
О.В. Агєєв
Т.В. Космачевська