Справа №464/6374/23
2/464/32/25
судового засідання
12.06.2025 Сихівський районний суд м.Львова
в складі: головуючого-судді Горбань О.Ю.,
секретар судового засідання Баурова Ю.П.,
розглянувши у підготовчому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення грошової компенсації за частку у спільному майні подружжя, зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про поділ майна подружжя ,-
встановив :
Підготовче судове засідання призначено на 12 червня 2025 року на 14:00 год.
Представник відповідача ОСОБА_2 на адресу суду надіслав клопотання про відкладення підготовчого судового засідання для надання часу для мирного врегулювання спору.
За положеннями ч. 1 ст. 240 ЦПК України суд відкладає розгляд справи у випадках, встановлених частиною другою статті 223 цього Кодексу.
У відповідності до ч.2 ст. 247 ЦПК України, у разі неявки в судове засідання всіх учасників справи чи в разі якщо відповідно до положень ЦПК України розгляд справи здійснюється судом за відсутності учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Враховуючи викладене, суд вважає, що підготовче судове засідання слід відкласти, повідомити учасників справи про час, дату та місце проведення підготовчого судового засідання.
Керуючись ст.ст. 223, 247, 279 ЦПК України,-
постановив:
Підготовче судове засідання у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення грошової компенсації за частку у спільному майні подружжя, зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про поділ майна подружжя - відкласти на 10 липня 2025 року на 12:00 год.
Повідомити учасників справи про час, дату та місце проведення підготовчого судового засідання.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи на офіційному веб-порталі судової влади України - https://shi.lv.court.gov.ua.
Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання.
Суддя О.Ю.Горбань