12.06.2025
Справа № 497/1932/24
Провадження № 2/497/130/25
про виправлення описки
12.06.25 року Болградський районний суд Одеської області у складі: головуючого - судді Кравцової А.В., секретар судового засідання Георгієва А.В., без участі сторін, вивчивши у приміщенні суду в м.Болград матеріали цивільної справи за позовом адвоката Жмурко Світлани Леонідівни - представника і в інтересах позивача ОСОБА_1 до Дмитрівського закладу середньої освіти - закладу дошкільної освіти ім.С.С.Курогло, відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Городненської сільської ради Болградського району Одеської області про скасування наказу та стягнення середнього заробітку,
Рішенням Болградського районного суду Одеської області від 12.03.2025р. був задоволений позов адвоката Жмурко С.Л. - представника і в інтересах позивача ОСОБА_1 до Дмитрівського закладу середньої освіти - закладу дошкільної освіти ім.С.С.Курогло, відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Городненської сільської ради Болградського району Одеської області про скасування наказу та стягнення середнього заробітку,
Однак, після відправлення тексту рішення до єдиного державного реєстру судових рішень було з'ясовано, що в третьому та восьмому абзаці мотивувальної частини вищевказаного рішення містится технічна описка, а саме, - помилково неправльно вказано "позивач ОСОБА_2 " замість правильного "позивач ОСОБА_1 ", а також вказано помилково неправильно номер військової частини - "в/ НОМЕР_1 ", - замість правильного "в/ НОМЕР_2 ", - що є технічною опискою, яка підлягає виправленню, оскільки ці обставини досліджувалися судом під час розгляду справи.
Відповідно до ст.269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки. У судове засідання щодо вирішення питання про виправлення описки сторони не прибули, їх неявка не перешкоджає розгляду даного питання.
Керуючись ст.ст.261, 269, 353, 354 ЦПК України, суд
Виправити описку в рішенні Болградського районного суду Одеської області від 12.03.2025р. у цивільній справі №497/1932/2024 (провадження №2-/497/130/25) за позовом адвоката Жмурко Світлани Леонідівни - представника і в інтересах позивача ОСОБА_1 до Дмитрівського закладу середньої освіти - закладу дошкільної освіти ім.С.С.Курогло, відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Городненської сільської ради Болградського району Одеської області про скасування наказу та стягнення середнього заробітку, наступним чином:
- у третьому абзаці мотивувальної частини вказаного рішення вважити правильним та правильно слід читати "позивача ОСОБА_1 ";
- у восьмому абзаці мотивувальної частині вказаного рішення вважити правильним та правильно слід читати "до в/ч НОМЕР_3 ".
Ухвала суду набирає законної сили в момент підписання суддею відповідно до вимог ст.261 ЦПК України, але може бути оскаржена сторонами протягом п'ятнадцяти днів з дня отримання її копії до Одеського апеляційного суду. Строк на апеляційне оскарження може бути поновлений в разі його пропуску з поважних причин, крім випадків, зазначених у частині другій статті 358 цього Кодексу.
Суддя А.В. Кравцова