Справа №541/2189/25
Номер провадження2-н/541/345/2025
11 червня 2025 року м.Миргород
Суддя Миргородського міськрайонного суду Полтавської області Морозовська О.А., розглянувши заяву Акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи «Полтавагаз» про видачу судового наказу про стягнення із ОСОБА_1 заборгованості за надані послуги з розподілу природного газу за період з 01 грудня 2024 року по 31 травня 2025 року в розмірі 1918 гривень 73 копійки, 82 гривні 13 копійок - втрати від інфляції, 15 гривень 66 копійок - відсотки за користування коштами та судові витрати - судовий збір в сумі 302 грн 80 коп.
У відповідності до ст. 903 ЦК України, якщо договором передбачено надання послуг за плату, замовник зобов'язаний оплатити надану йому послугу в розмірі, у строки та в порядку, встановлених у договорі.
Керуючись ст.ст. 11, 509, 525, 526, 530, 610-612, 614, 615, 903 ЦК України, п. 3 ч. 1 ст. 161, ст.ст. 163, 164, 167-169 ЦПК України, ст. 12 Закону України "Про виконавче провадження",
Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , місце проживання якого зареєстровано за адресою: АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , на користь Акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи «Полтавагаз» (юридична адреса: вул. В. Козака, 2 А, м. Полтава, 36020) заборгованість за надані послуги з розподілу природного газу відповідно до умов Типового договору розподілу природного газу побутовим споживачам, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015 р. № 2498, яка виникла за адресою: АДРЕСА_1 , за період з 01 грудня 2024 року по 31 травня 2025 року в розмірі 1918 (одна тисяча дев'ятсот вісімнадцять) гривень 73 копійки - борг за розподіл природного газу, 82 гривні 13 копійок - втрати від інфляції, 15 гривень 66 копійок - відсотки за користування коштами, на р/р НОМЕР_2 в Полтавському обласному управлінні Акціонерного товариства «Державний ощадний банк України», код ЄДРПОУ 03351912.
Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , місце проживання якого зареєстровано за адресою: АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , на користь Акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи «Полтавагаз» (юридична адреса: вул. В. Козака, 2 А, м. Полтава, 36020), сплачений останнім судовий збір в розмірі 302 (триста дві) гривні 80 копійокна р/р НОМЕР_2 в Полтавському обласному управлінні Акціонерного товариства «Державний ощадний банк України», код ЄДРПОУ 03351912.
Копію судового наказу надіслати боржникові разом з копією заяви стягувача про видачу судового наказу та доданими до неї документами.
Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.
Відповідно до п. 7 ч. 1 ст. 168 ЦПК України, під час розгляду вимог у порядку наказного провадження та видачі судового наказу суд не розглядає обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті.
Згідно зі ст. 170 ЦПК України боржник має право протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав.
У разі відсутності підстав для повернення заяви про скасування судового наказу, суддя не пізніше двох днів після її подання постановляє ухвалу про скасування судового наказу, в якій роз'яснює заявнику (стягувачу) його право звернутися до суду із тими самими вимогами в порядку спрощеного позовного провадження. В ухвалі про скасування судового наказу суд за клопотанням боржника вирішує питання про поворот виконання судового наказу в порядку, встановленому статтею 444 цього Кодексу (ст. 171 ЦПК України).
Відповідно до ст. 172 ЦПК України у разі ненадходження до суду заяви від боржника про скасування судового наказу протягом п'яти днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред'явлення до виконання.
Суддя: О. А. Морозовська