ДАРНИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.КИЄВА
справа № 753/11324/25
провадження № 3/753/4631/25
"06" червня 2025 р. суддя Дарницького районного суду м. Києва Рудюк О.Ю., розглянувши справу про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , працюючого керівником ТОВ «Індастріал Кепітал», проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 ,
за ч. 1 ст. 163- 1 КпАП України,
До Дарницького районного суду м. Києва з ДПСУ ГУ ДПС у м. Києві надійшов матеріал про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , за ст. 163-1 КпАП України.
Суд уважає за необхідне повернути вказаний адміністративний матеріал до ДПСУ ГУ ДПС у м. Києві, як такий що помилково надісланий до Дарницького районного суду м. Києва.
Згідно ч. 1 ст. 276 КУпАП справа про адміністративне правопорушення розглядається за місцем його вчинення.
Як убачається з протоколу про адміністративне правопорушення, складеного відносно ОСОБА_1 за ст. 163-1 КпАП України, правопорушення вчинено за адресою: м. Київ, Шевченківський район, вул. Черняховського, 29, що не належить до юрисдикції Дарницького районного суду м. Києва.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 276, 283, 284 КпАП України, суд
Протокол про адміністративне правопорушення щодо ОСОБА_1 , за ч. 1 ст. 163-1 КпАП України з адміністративними матеріалами справи повернути ДПСУ ГУ ДПС у м. Києві для направлення за підсудністю.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя О.Ю. Рудюк