Справа № 530/2235/24 Номер провадження 22-ц/814/3133/25Головуючий у 1-й інстанції Должко С. Р. Доповідач ап. інст. Панченко О. О.
09 червня 2025 року м. Полтава
Суддя Полтавського апеляційного суду Панченко О.О. вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційними скаргами представника ОСОБА_1 - адвоката Кобрися Олександра Миколайовича на рішення Зіньківського районного суду Полтавської області від 07 травня 2025 року та на додаткове рішення Зіньківського районного суду від 16 травня 2025 року у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про усунення перешкод у користуванні майном,-
На адресу Полтавського апеляційного суду надійшли апеляційні скарги представника ОСОБА_1 - адвоката Кобрися Олександра Миколайовича на рішення Зіньківського районного суду Полтавської області від 07 травня 2025 року та на додаткове рішення Зіньківського районного суду від 16 травня 2025 року.
Статтею 355 ЦПК України визначено, що апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції.
Матеріали цивільної справи, на підставі яких вирішуються питання, передбачені статтями 357, 358, 359 ЦПК України до суду апеляційної інстанції не надійшли.
Відповідно до частини 3 статті 359 ЦПК України в ухвалі про відкриття апеляційного провадження зазначається строк для подання учасниками справи відзиву на апеляційну скаргу та вирішується питання про витребування матеріалів справи.
Вважаю, що вирішення питання про відкриття апеляційного провадження у справі можливе після перевірки форми і змісту апеляційної скарги за фактом надходження матеріалів справи та вивчення відомостей, що в ній містяться. Відповідно до п. 15.5 Перехідних положень ЦПК України, апеляційний суд вважає за необхідне витребувати матеріали даної справи у суду першої інстанції та відкласти вирішення питань, пов'язаних з рухом апеляційної скарги, які визначені главою 1 розділу V ЦПК України, до надходження матеріалів справи.
Керуючись статтями 354-361 ЦПК України,
Витребувати з Зіньківського районного суду Полтавської області матеріали цивільної справи № 530/2235/24 провадження № 2/530/137/25 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про усунення перешкод у користуванні майном.
Відкласти вирішення питань, пов'язаних з рухом апеляційної скарги, до надходження матеріалів справи.
Ухвалу для виконання надіслати до Зіньківського районного суду Полтавської області.
Матеріали цивільної справи невідкладно направити до Полтавського апеляційного суду.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Полтавського
апеляційного суду О.О. Панченко