Ухвала від 10.06.2025 по справі 291/443/25

Справа № 291/443/25

Провадження №2/291/312/25

УХВАЛА

іменем України

10 червня 2025 року селище Ружин

Ружинський районний суд Житомирської області в складі:

головуючого судді - Гарбарук І.М.

за участю секретаря судового засідання - Колесник Р.Ю.,

розглянувши у підготовчому засіданні в порядку загального позовного провадження залі суду в с-щі Ружин цивільну справу №291/443/25 за позовом ОСОБА_1 , інтереси якого представляє адвокат Остапчук І.В., до сільськогосподарського виробничого кооперативу «Ружинський» про скасування рішення про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно,

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Ружинського районного суду Житомирської області знаходиться вищезазначена справа.

Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 21.04.2025 головуючим суддею по справі визначено суддю Гарбарук І.М.

Ухвалою суду від 23.04.2025 вказану справу було прийнято до провадження, відкрито загальне позовне провадження, розгляд справи призначено до розгляду у підготовчому засіданні.

Ухвалою суду від 23.04.2025 позовну заяву прийнято до розгляду, відкрито загальне позовне провадження та призначено розгляд справи у підготовчому засіданні.

27.05.2025 на адресу суду надійшло клопотання представника позивача Остапчука І.В., який діє на підставі договору №01/04-25 про надання правничої допомоги від 15.04.2025, про залишення позовної заяви без розгляду.

Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 257 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду.

Суд вважає, що подана представником позивача заява про залишення позову без розгляду не суперечить чинному законодавству, не порушує будь - чиїх прав та охоронюваних законом інтересів, а тому підлягає до задоволення.

Відповідно до норм ст.13 ЦПК України суд розглядає справи не інакше як за зверненням особи, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим Кодексом випадках.

Керуючись п. 5 ч. 1 ст.257, ст.260 ЦПК України, суд

ПОСТАНОВИВ:

Позов ОСОБА_1 , інтереси якого представляє адвокат Остапчук І.В., до сільськогосподарського виробничого кооперативу «Ружинський» про скасування рішення про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно - залишити без розгляду.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Житомирського апеляційного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення, в разі проголошення вступної та резолютивної частини ухвали або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного тексту ухвали.

Ухвала суду набирає законної сили в порядку ст. 261 ЦПК України.

Повний текст ухвали складено 10.06.2025.

Суддя Ружинського районного суду

Житомирської області І.М. Гарбарук

Попередній документ
128007650
Наступний документ
128007652
Інформація про рішення:
№ рішення: 128007651
№ справи: 291/443/25
Дата рішення: 10.06.2025
Дата публікації: 12.06.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Ружинський районний суд Житомирської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Інші справи позовного провадження
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Залишено без розгляду (10.06.2025)
Дата надходження: 21.04.2025
Предмет позову: про скасування рішення про державну реєстрації речових прав на нерухоме майно
Розклад засідань:
20.05.2025 15:00 Ружинський районний суд Житомирської області
10.06.2025 15:00 Ружинський районний суд Житомирської області