Рішення від 10.06.2025 по справі 380/4799/25

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

10 червня 2025 рокусправа № 380/4799/25

Львівський окружний адміністративний суд у складі головуючого - судді Кухар Н.А., розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження справу за позовом ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - Львівське районне управління поліції №1 ГУНП у Львівській області про визнання протиправною відмови та зобов'язання вчинити дії,-

ВСТАНОВИВ:

До Львівського окружного адміністративного суду звернувся ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ; РНОКПП НОМЕР_1 ) з позовом до ІНФОРМАЦІЯ_1 ( АДРЕСА_2 ; ЄДРПОУ НОМЕР_2 ), третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - Львівське районне управління поліції №1 ГУНП у Львівській області (79005, м. Львів, вул. Романчука, 18; ЄДРПОУ 40108833) в якому просить суд:

- визнати протиправною відмову ІНФОРМАЦІЯ_1 у анулюванні звернення від 24.05.2024 до Львівського районного управління поліції №1 ГУНП у Львівській області щодо доставлення гр. ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , зареєстроване в ІКС ІПНП від 24.05.2024 за номером 16490;

- зобов'язати ІНФОРМАЦІЯ_3 подати до Львівського районного управління поліції №1 ГУНП у Львівській області звернення щодо зняття ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , з обліку інформаційної підсистеми "Призовник, військовозобов'язаний, резервіст" інформаційно-комунікаційної системи "Інформаційний портал НП України".

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що ОСОБА_1 (далі - Позивач), є військовозобов'язаним, перебуває на обліку в ІНФОРМАЦІЯ_4 ( АДРЕСА_3 ) та має оформлену відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації до 20.09.2025 на підставі п. 13 ч. 1 ст. 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію». Позивача було зупинено поліцією з повідомленням про перебування у «розшуку» за ст. 210-1 КУпАП. Водночас у додатку «Резерв+» усі данні внесені правильно, що підтверджує відсутність порушення. 05.02.2025 адвокатом Опольською Н.М. направлено адвокатський запит до ГУНП у Вінницькій області для з'ясування підстав внесення Позивача до інформаційних обліків НПУ. У відповіді від 06.02.2025 (вих. № б/н), зазначено: 24.05.2024 до ІПНП внесено звернення ІНФОРМАЦІЯ_5 про доставлення позивача для складання протоколу за ст. 210-1 КУпАП. Водночас, станом на 06.02.2025 , у розшуку Позивач не перебуває, дані про адміністративне стягнення відсутні. 07.02.2025 адвокат повторно звернулась із запитом до ІНФОРМАЦІЯ_5 щодо анулювання звернення №16490 від 24.05.2024 у зв'язку із закінченням строку притягнення до адміністративної відповідальності. У відповіді ІНФОРМАЦІЯ_5 від 11.02.2025 (вих. №1047), повідомлено про відсутність правових підстав для анулювання такого звернення. Позивач вважає відмову анулювати зазначене звернення протиправною, що зумовлює необхідність звернення до суду з метою захисту порушених прав.

Згідно протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями визначено головуючого - суддю Кухар Н.А.

Ухвалою судді від 13 березня 2025 року відкрито провадження у справі в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами.

ІНФОРМАЦІЯ_3 (далі- відповідач) через канцелярію суду подав відзив (вх.№23795 від 20.03.2025). Вказує про те, що відповідач, діючи в межах повноважень та на виконання Указу Президента №65/2022 та Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», 24.05.2024 року направив до поліції звернення щодо доставлення осіб, які вчинили адміністративне правопорушення за ст. 210-1 КУпАП, включаючи Позивача, для складання протоколу. У зв'язку з цим, позивач був доставлений до ІНФОРМАЦІЯ_5 . 10.02.2025 надійшов адвокатський запит про анулювання звернення у зв'язку із закінченням строків притягнення до відповідальності. У відповідь 11.02.2025 відповідач повідомив, що чинне законодавство не передбачає анулювання таких звернень на цій підставі. Відповідно до п. 2 Положення, затвердженого постановою КМУ №154 від 23.02.2022, покладення на ТЦК та СП повноважень, не передбачених законодавством, є недопустимим. Закон встановлює вичерпний перелік підстав для закриття справи про адміністративне правопорушення (ст. 247 КУпАП), включаючи сплив строків, проте прийняття рішення щодо закриття справи відноситься до повноважень органу, що веде провадження, а не до ТЦК та СП. Відтак вимога позивача щодо анулювання звернення є необґрунтованою, тому слід відмовити у задоволенні позову. Відповідачем до відзиву долучено листа адресованого начальнику Львівського районного управління поліції №1 ГУНП у Львівській області № 679 від 24 травня 2024 р відповідно до якого просить вилучити дані ОСОБА_1 з бази Армор.

Львівське районне управління поліції №1 ГУНП у Львівській області у встановлений судом строк пояснення до суду не подав. Про розгляд справи повідомлявся належним чином, що підтверджується довідками про доставку копії ухвали від 18.03.2025 до електронного кабінету користувача ЄСІТС.

Станом на момент розгляду цієї справи жодних заяв по суті справи на адресу суду не надходило. При цьому, суд враховує, що згідно з ч.4 ст.159 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) подання заяв по суті справи є правом учасників справи, а неподання суб'єктом владних повноважень відзиву на позов без поважних причин може бути кваліфіковано судом як визнання позову. Відповідно до ч.6 ст.162 КАС України у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.

Суд, з'ясувавши обставини, на які учасники справи посилаються як на підставу своїх вимог та заперечень, дослідивши докази, якими вони обґрунтовуються, встановив наступне.

ОСОБА_1 є військовозобов'язаним, стоїть на обліку у ІНФОРМАЦІЯ_4 (Сахновщина) .

Згідно з додатком Резерв + позивач має відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації до 20.09.2025.

ІНФОРМАЦІЯ_3 направлено звернення до начальника Львівського районного управління поліції №1 ГУНП у Львівській області доставлення громадян, які вчинили адміністративні правопорушення за статтями 210, 2101 КпАП, до ІНФОРМАЦІЯ_5 для складення протоколів про адміністративні правопорушення, в якому просив відповідно до статті 259 Кодексу України про адміністративні правопорушення доставити до ІНФОРМАЦІЯ_6 такого громадянина, який порушує законодавство про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію для складення протоколів про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 .

У відповідь на адвокатський запит ГУ НП у Вінницькій області Листом №35450-2025 від 06.02.2025 повідомило про те, що на момент проведення перевірки, в інформаційно-комунікаційній системі «Інформаційний портал Національної поліції України» (далі - ІКС ІПНП), Положення про яку затверджене наказом МВС України від 03.08.2017 № 676, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 28.08.2017 за №1059/30927відносно громадянина України ОСОБА_1 , наявна така інформація: реєстрація в ІКС ІПНП (журналі єдиного обліку) від 24.05.2024 №16490 Львівське районне управління поліції № 1 ГУНП у Львівській області 24.05.2024 надійшло звернення з ІНФОРМАЦІЯ_1 щодо доставлення гр. ОСОБА_1 , який вчинив адміністративне правопорушення за ст. 210-1 КУпАП для складання протоколу про адміністративне правопорушення. Вказано що , станом на 06.02.2025, за даними системи ІПНП ОСОБА_1 у розшуку не перебуває та відомості щодо притягнення його до адміністративної відповідальності за ст. 210-1 КУ УІАП ГУНП у Вінницькій області відсутні.

У відповідь на адвокатський запит ІНФОРМАЦІЯ_3 скерував Лист від 11.02.2025 №1047. Зазначено про те, що чинним нормативно-правовими актами не передбачено анулювання звернення у зв'язку із закінченням строку притягнення до адміністративної відповідальності тощо.

Не погоджуючись з прийнятим рішенням про в анулюванні звернення, позивач звернулася до суду з позовом.

При вирішення спору суд виходить з наступного.

Відповідно до ч. 2 ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Наведена норма означає, що суб'єкт владних повноважень зобов'язаний діяти лише на виконання закону, за умов і обставин, визначених ним, вчиняти дії, не виходячи за межі прав та обов'язків, дотримуватися встановленої законом процедури, обирати лише встановлені законодавством України способи правомірної поведінки під час реалізації своїх владних повноважень.

Нормами ст. 65 Конституції України встановлено, що захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів визнано обов'язком громадянина України. Громадяни відбувають військову службу відповідно до закону.

Указом Президента України від 24.02.2022 №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» у зв'язку з військовою агресією російської федерації проти України, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, відповідно до пункту 20 частини першої статті 106 Конституції України, Закону України «Про правовий режим воєнного стану» в Україні введено воєнний стан із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року строком на 30 діб, дія якого в подальшому була неодноразово продовжена та наразі триває.

Воєнний стан в розумінні положень ст. 1 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» від 12.05.2015 №389-VIII - це особливий правовий режим, що вводиться в Україні або в окремих її місцевостях у разі збройної агресії чи загрози нападу, небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності та передбачає надання відповідним органам державної влади, військовому командуванню, військовим адміністраціям та органам місцевого самоврядування повноважень, необхідних для відвернення загрози, відсічі збройної агресії та забезпечення національної безпеки, усунення загрози небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності, а також тимчасове, зумовлене загрозою, обмеження конституційних прав і свобод людини і громадянина та прав і законних інтересів юридичних осіб із зазначенням строку дії цих обмежень.

Окрім того, у зв'язку з військовою агресією російської федерації проти України та з метою забезпечення оборони держави, підтримання бойової і мобілізаційної готовності Збройних Сил України та інших військових формувань, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України Указом Президента України від 24.02.2022 №69/2022 «Про загальну мобілізацію» постановлено оголосити та провести загальну мобілізацію на території Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей, міста Києва.

Правове регулювання відносин між державою і громадянами України у зв'язку з виконанням ними конституційного обов'язку щодо захисту Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, а також загальні засади проходження в Україні військової служби визначає Закон України "Про військовий обов'язок і військову службу", частиною першою статті 1 якого передбачено, що захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є конституційним обов'язком громадян України.

Законом України "Про військовий обов'язок і військову службу" від 25.03.1992 №2232-XII (далі - Закон №2232-XII) визначено, що цей Закон здійснює правове регулювання відносин між державою і громадянами України у зв'язку з виконанням ними конституційного обов'язку щодо захисту Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, а також визначає загальні засади проходження в Україні військової служби.

Відповідно до ч.2, 3 ст.1 Закону №2232-XII військовий обов'язок установлюється з метою підготовки громадян України до захисту Вітчизни, забезпечення особовим складом Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також правоохоронних органів спеціального призначення (далі - Збройні Сили України та інші військові формування), посади в яких комплектуються військовослужбовцями.

Військовий обов'язок включає: підготовку громадян до військової служби; взяття громадян на військовий облік; прийняття в добровільному порядку (за контрактом) та призов (направлення) на військову службу; проходження військової служби; виконання військового обов'язку в запасі; проходження служби у військовому резерві; дотримання правил військового обліку.

Згідно з ч.10 ст.1 Закону №2232-XII громадяни України, які підлягають взяттю на військовий облік, перебувають на військовому обліку призовників або у запасі Збройних Сил України, у запасі Служби безпеки України, розвідувальних органів України чи проходять службу у військовому резерві, зобов'язані, зокрема, виконувати правила військового обліку, встановлені законодавством.

Правові основи мобілізаційної підготовки та мобілізації в Україні, засади організації цієї роботи, повноваження органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, а також обов'язки підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності (далі - підприємства, установи і організації), повноваження і відповідальність посадових осіб та обов'язки громадян щодо здійснення мобілізаційних заходів визначає Закон України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" (далі - Закон №3543-ХІІ).

Згідно із ст. 1 Закону №3543-ХІІ мобілізація - комплекс заходів, здійснюваних з метою планомірного переведення національної економіки, діяльності органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій на функціонування в умовах особливого періоду, а Збройних Сил України, інших військових формувань, сил цивільного захисту - на організацію і штати воєнного часу. Мобілізація може бути загальною або частковою та проводиться відкрито чи приховано.

Відповідно до ч.8 ст.4 Закону №3543-XII з моменту оголошення мобілізації (крім цільової) чи введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях настає особливий період функціонування національної економіки, органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, Збройних Сил України, інших військових формувань, сил цивільного захисту, підприємств, установ і організацій.

Згідно з абз.2 ч.1 ст.22 Закону №3543-XII громадяни зобов'язані, зокрема, з'являтися за викликом до територіального центру комплектування та соціальної підтримки (військовозобов'язані, резервісти Служби безпеки України - за викликом Центрального управління або регіонального органу Служби безпеки України, військовозобов'язані, резервісти Служби зовнішньої розвідки України - за викликом Служби зовнішньої розвідки України) для взяття на військовий облік.

Відповідно до ч.3 ст.22 Закону №3543-ХІІ під час мобілізації громадяни зобов'язані з'явитися до військових частин або на збірні пункти територіального центру комплектування та соціальної підтримки у строки, зазначені в отриманих ними повістках або мобілізаційних розпорядженнях; інші військовозобов'язані протягом 60 днів з дня набрання чинності указом Президента України про оголошення мобілізації, затвердженим Верховною Радою України, зобов'язані уточнити свої облікові дані через центри надання адміністративних послуг або електронний кабінет призовника, військовозобов'язаного, резервіста, або у територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки за місцем свого перебування або знаходження. У разі отримання повістки про виклик до територіального центру комплектування та соціальної підтримки громадянин зобов'язаний з'явитися у зазначені у ній місце та строк

Згідно з ч.5 ст.22 Закону №3543-ХІІ призов громадян на військову службу під час мобілізації або залучення їх до виконання обов'язків за посадами, передбаченими штатами воєнного часу, здійснюють територіальні центри комплектування та соціальної підтримки за сприяння місцевих органів виконавчої влади або командири військових частин (військовозобов'язаних, резервістів Служби безпеки України - Центральне управління або регіональні органи Служби безпеки України, військовозобов'язаних, резервістів Служби зовнішньої розвідки України - відповідний підрозділ Служби зовнішньої розвідки України, військовозобов'язаних Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту - відповідні органи управління центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері цивільного захисту).

Приписами частини першої статті 27 Закону №3543-ХІІ визначено, що у разі невиконання під час мобілізації громадянином обов'язків, передбачених частинами першою, третьою статті 22 цього Закону, та вчинення ним адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 210-1Кодексу України про адміністративні правопорушення, керівник територіального центру комплектування та соціальної підтримки звертається до органів та підрозділів, що входять до системи поліції, щодо здійснення адміністративного затримання та доставлення такого громадянина до територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Надаючи оцінку правомірності дій ІНФОРМАЦІЯ_1 щодо звернення з поданням до правоохоронних органів про доставлення громадянина, який вчинив адміністративне правопорушення за ст.210-1 КУпАП , суд зазначає таке.

Пунктом 79 Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів, затвердженого постановою КМУ від 30 грудня 2022 р. № 1487 (далі - Порядок №1487 ) визначено, що районні (міські) територіальні центри комплектування та соціальної підтримки: звертаються в установленому законом порядку до органів Національної поліції (у разі неможливості складення протоколу про адміністративне правопорушення на місці його вчинення) для доставлення осіб, які скоїли адміністративні правопорушення, передбачені статтями 210, 210-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, з метою складення протоколів про адміністративні правопорушення, до відповідного районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки, в якому ця особа перебуває (повинна перебувати) на військовому обліку (додаток 20).

Аналогічна норма міститься в п. 9 Положення про територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, затвердженого постановою КМУ від 23 лютого 2022 р. № 154 за змістом якого територіальні центри комплектування та соціальної підтримки відповідно до покладених на них завдань звертаються в установленому законом порядку до органів Національної поліції щодо доставлення до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки осіб, які вчинили адміністративні правопорушення, передбачені статтями 210, 210-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення;

Отже, районні (міські) територіальні центри комплектування та соціальної підтримки: звертаються в установленому законом порядку до органів Національної поліції (у разі неможливості складення протоколу про адміністративне правопорушення на місці його вчинення) для доставлення осіб, які скоїли адміністративні правопорушення, передбачені статтями 210, 210-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, з метою складення протоколів про адміністративні правопорушення.

Зокрема стаття 210 і 210-1 КУпАП регламентують відповідальність порушення призовниками, військовозобов'язаними, резервістами правил військового обліку та порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію .

Відповідно до правил військового обліку військовозобов'язані категорії громадян зобов'язані з'являтись за викликом до районних, міських ТЦК та СП з метою взяття на облік, проходження ВЛК чи призову на військову службу. Такий виклик здійснюється шляхом вручення повістки особисто або направлення її засобами поштового зв'язку, неявка є порушенням та може настати відповідальність визначена статтями 210, 210-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Відповідно до п 79 Порядку №1487 районні (міські) територіальні центри комплектування та соціальної підтримки зокрема: повідомляють Національній поліції про відсутність підстав для адміністративного затримання та доставлення призовників, військовозобов'язаних та резервістів, щодо яких надсилалося звернення відповідно до вимог абзацу третього пункту 56 цього Порядку. Таке повідомлення має містити прізвище, власне ім'я та по батькові (за наявності), адресу задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування), дату народження, інші дані (за наявності), а також унікальний вихідний номер та кваліфікований електронний підпис уповноваженої особи.

Відтак, з метою усунення виявлених недоліків, ІНФОРМАЦІЯ_3 зобов'язаний, відповідно до пункту 79 Порядку №1487, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.12.2022 №1487, подати до Головного управління Національної поліції у Львівській області офіційне повідомлення про відсутність підстав для адміністративного затримання та доставлення громадянина ОСОБА_1 , щодо якого раніше було направлено звернення відповідно до вимог абзацу третього пункту 56 вказаного Порядку.

Як встановлено судом Відповідачем 1 скеровано листа начальнику Львівського районного управління поліції №1 ГУНП у Львівській області № 679 від 24 травня 2024 р, відповідно до якого просить вилучити дані ОСОБА_1 з бази Армор.

Суд звертає увагу на те, що у відповіді на адвокатський запит ГУ НП у Вінницькій області №35450-2025 від 06.02.2025 зазначено, що станом на 06.02.2025, за даними системи ІПНП ОСОБА_1 у розшуку не перебуває та відомості щодо притягнення його до адміністративної відповідальності за ст. 210-1 КУ УІАП ГУНП у Вінницькій області відсутні.

Отже, відповідачем вжито заходів щодо повідомлення про відсутність підстав для адміністративного затримання та доставлення громадянина ОСОБА_1 , щодо якого раніше було направлено звернення відповідно до вимог абзацу третього пункту 56 вказаного Порядку.

Щодо визнання протиправною відмову у анулюванні звернення від 24.05.2024 до Львівського районного управління поліції №1 ГУНП у Львівській області щодо доставлення гр. ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , зареєстроване в ІКС ІПНП від 24.05.2024 за номером 16490 суд зазначає, що жодним нормативно-правовим актом не передбачено «анулювання звернення».

Відповідач, як суб'єкт владних повноважень, відповідно до ч. 2 ст. 19 Конституції України, зобов'язаний діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до ст. 77 КАС України, кожна сторона повинна, довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.

В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

Оцінивши докази, які є у справі за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні, та враховуючи всі наведені обставини, суд дійшов до висновку про відмову у задоволенні позову.

Судові витрати не розподіляються.

Керуючись ст.ст. 242-246, 250, 257-262 КАС України, суд, -

вирішив:

У задоволенні позову ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - Львівське районне управління поліції №1 ГУНП у Львівській області про визнання протиправною відмови та зобов'язання вчинити дії - відмовити повністю.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Реквізити сторін справи:

Позивач - ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ; РНОКПП НОМЕР_1 ).

Відповідач - ІНФОРМАЦІЯ_3 ( АДРЕСА_2 ; ЄДРПОУ НОМЕР_2 ).

Третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - Львівське районне управління поліції №1 ГУНП у Львівській області (79005, м. Львів, вул. Романчука, 18; ЄДРПОУ 40108833).

СуддяКухар Наталія Андріївна