212/11732/24 22-ц/803/6604/25 Головуючий у 1 й інстанції - Зімін М. В. Доповідач Бондар .Я. М.
про призначення справи до розгляду
09 червня 2025 року м. Кривий Ріг
Дніпровський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
Головуючого Бондар Я.М.
Суддів Зубакової В.П., Остапенко В.О.
заслухавши доповідь судді доповідача Бондар Я.М. про проведення підготовчих дій по апеляційній скарзі Приватного акціонерного товариства «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат» на ухвалу Покровського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області від 05 травня 2025 у цивільній справі № 212/11732/24 про відмову у задоволенні заяви Приватного акціонерного товариства «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат» про відстрочку виконання рішення,
Під час проведення підготовчих дій з'ясовано питання про склад учасників судового процесу; визначено характер спірних правовідносин і закон, який їх регулює; з'ясовано обставини, на які посилаються учасники справи як на підставу своїх вимог і заперечень; з'ясовано, які обставини визнаються чи заперечуються учасниками справи.
Керуючись ст.ст. 365,366 ЦПК України, суд,
Закінчити проведення підготовчих дій по апеляційній скарзі Приватного акціонерного товариства «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат» на ухвалу Покровського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області від 05 травня 2025 у цивільній справі № 212/11732/24 про відмову у задоволенні заяви Приватного акціонерного товариства «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат» про відстрочку виконання рішення та призначити справу до апеляційного розгляду о 11:00 годині 05 серпня 2025 року в приміщенні Дніпровського апеляційного суду.
Про дату, час та місце розгляду справи повідомити учасників справи.
Головуючий: Я.М.Бондар
Судді: В.П.Зубакова
В.О.Остапенко