Ухвала від 04.06.2025 по справі 332/2608/25

Заводський районний суд м. Запоріжжя

Справа № 332/2608/25

Провадження № 2/332/1922/25

УХВАЛА

про прийняття заяви до розгляду та відкриття провадження у справі

04 червня 2025 р. м. Запоріжжя

Суддя Заводського районного суду м. Запоріжжя Яцун О.С., розглянувши позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Ейс» (місцерозташування: м. Київ, вул. Харківське шосе, буд. 19, офіс 2005) до ОСОБА_1 (зареєстроване місце проживання: АДРЕСА_1 ) про стягнення заборгованості за кредитним договором,

ВСТАНОВИВ:

Позовна заява подана з додержанням вимог статей 175-177 ЦПК України, віднесена до предметної, суб'єктної, інстанційної та територіальної юрисдикції суду. Підстави, визначені статтями 185-186 ЦПК України, для залишення позовної заяви без руху, її повернення чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні.

Цивільна справа за даним позовом підпадає під ознаки малозначної справи згідно з ч. 6 ст. 19 ЦПК України та відповідно до вимог ч. 4 ст. 19, ст. 274 ЦПК України підлягає розгляду у спрощеному позовному провадженні.

Одночасно з позовом представником позивача подане клопотання про витребування доказів, оскільки докази, що він просить витребувати мають вагоме значення для справи, однак отримати їх самостійно він не має змоги.

Відповідно по положень ч. ч. 1, 3 ст. 84 ЦПК України, учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом. У разі задоволення клопотання суд своєю ухвалою витребовує відповідні докази.

Керуючись ст. ст. 84, 187, 196, ч. 4 ст. 274 ЦПК України, -

УХВАЛИВ:

Прийняти позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Ейс» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором до розгляду та відкрити провадження у справі.

Розгляд справи здійснювати в порядку спрощеного позовного провадження та проведення судового засідання для розгляду справи по суті призначити на 10-30 год. 12.08.2025 в залі судових засідань Заводського районного суду м. Запоріжжя (м. Запоріжжя, вул. Мирослава Симчича, буд. 65) з повідомленням сторін.

Клопотання представника позивача про витребування доказів - задовольнити.

Витребувати у Акціонерного товариства Комерційного банку «Приватбанк» (місцерозташування: 49094, м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, буд. 30):

-інформацію, чи емітувалась на ім'я ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ) платіжна картка - маска-картки № НОМЕР_2 , чи емітувалась будь-яка інша платіжна картка на ім'я ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 );

-інформацію про зарахування коштів на картковий рахунок - маска картки № НОМЕР_2 , що належить ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ) за період з 08.04.2024 по 13.04.2024 в сумі 15 000,00 грн (безготівкове зарахування згідно транзакції № 41256-96339-50014 від 08.04.2024);

-інформацію, чи є/був номер телефону НОМЕР_3 фінансовим номером телефону за картковим рахунком - маска картки № НОМЕР_2 та чи знаходиться/знаходився номер телефону НОМЕР_3 в анкетних даних ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 );

-у випадку, якщо номер телефону НОМЕР_3 не знаходиться в анкетних даних ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ) за платіжною карткою - маска картки № НОМЕР_2 , надати номери телефонів, що знаходяться в анкетних даних Клієнта банку за платіжною карткою - маска картки № НОМЕР_2 ;

-у разі підтвердження зарахування коштів на картковий рахунок - маска картки № НОМЕР_2 , що належить ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ) за період з 08.04.2024 по 13.04.2024 в сумі 15 000,00 грн (безготівкове зарахування згідно транзакції № 41256-96339-50014 від 08.04.2024), надати первинні документи бухгалтерського обліку (банківські виписки/платіжні інструкції/доручення тощо), що підтвердять дану інформацію;

-надати повний номер рахунку - маска картки № НОМЕР_2 , що належить ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 );

-у випадку неможливості надати вищезгадані первинні документи, надати інші, прирівняні до них (довідки/листи, що підтверджують факт зарахування коштів на рахунок - маска карти Боржника);

-у випадку, якщо картковий рахунок - маска карти № НОМЕР_2 , не належить відповідачу, яким є ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ), надати інформацію щодо особи, якій належить картковий рахунок - маска карти № НОМЕР_2 .

Зазначені документи направити на адресу Заводського районного суду м. Запоріжжя не пізніше 11.08.2025.

Відповідно до ч. 1 ст. 278 ЦПК України, відзив на позовну заяву подається відповідачем протягом п'ятнадцяти днів із дня вручення цієї ухвали, який повинен відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України, і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову. Відповідно до вимог ч. 4 ст. 178 ЦПК України, одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копія відзиву та доданих до нього документів повинна бути надіслана іншим учасникам справи. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч. 8 ст. 178 ЦПК України).

Відповідно до ч. 1 ст. 193 ЦПК України, у строк для подання відзиву відповідач має право пред'явити зустрічний позов.

Встановити позивачу з дня отримання відзиву п'ятиденний строк для подання відповіді на відзив, яка має відповідати вимогам ч. ч. 3-5 ст. 178 ЦПК України, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

Встановити відповідачу п'ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання за правилами встановленими ч. ч. 3-5 ст. 178 ЦПК України заперечення, копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - https://zv.zp.court.gov.ua/sud0809/.

Копію ухвали про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі надіслати учасникам справи, відповідачу разом із копією позовної заяви та копіями доданих до неї документів.

Ухвала, що постановлена поза межами судового засідання, набирає законної сили з моменту її підписання суддею (ч. 2 ст. 261 ЦПК України) та оскарженню не підлягає.

Суддя О.С. Яцун

Попередній документ
127867297
Наступний документ
127867299
Інформація про рішення:
№ рішення: 127867298
№ справи: 332/2608/25
Дата рішення: 04.06.2025
Дата публікації: 06.06.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Заводський районний суд м. Запоріжжя
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; страхування, з них; позики, кредиту, банківського вкладу, з них; споживчого кредиту
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Виконання рішення (27.10.2025)
Дата надходження: 22.05.2025
Предмет позову: про стягнення заборгованості за кредитним договором
Розклад засідань:
04.06.2025 00:00 Заводський районний суд м. Запоріжжя
12.08.2025 10:30 Заводський районний суд м. Запоріжжя
18.09.2025 09:30 Заводський районний суд м. Запоріжжя