Ухвала від 02.06.2025 по справі 352/155/25

Справа № 352/155/25

Провадження № 2-о/352/42/25

УХВАЛА

про витребування доказів

02 червня 2025 рокум. Івано-Франківськ

Тисменицький районний суд Івано-Франківської області в складі:

головуючої - Гриньків Д.В.,

присяжних: Галушки І.І., Заставної Н.І.,

секретар судового засідання Івасів В.В.,

за участю представника третьої особи Попович З.М.,

розглянувши клопотання представника третьої особи про витребування доказів по справі за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа: Орган опіки та піклування виконавчого комітету Ямницької сільської ради про визнання фізичної особи недієздатною, встановлення опіки і призначення опікуна,-

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Тисменицького районного суду Івано-Франківської області знаходиться цивільна справа за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа: Орган опіки та піклування виконавчого комітету Ямницької сільської ради про визнання фізичної особи недієздатною, встановлення опіки і призначення опікуна.

Ухвалою суду від 25.03.2025 року було призначено по даній справі судово-психіатричну експертизу, та відповідно провадження зупинено.

28.05.2025 року представник третьої особи до суду подав клопотання в якому просив витребувати в КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ямницької ТГ Івано-Франківського району Івано-Франківської області медичну карту амбулаторного (стаціонарного) хворого ОСОБА_2 , 2006 року народження та у поліклінічного відділення КНП «Лисецька лікарня» Лисецької селищної ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області медичну карту амбулаторного хворого ОСОБА_2 , 2006 року народження, де вона перебуває на обліку у психіатра.

Ухвалою суду від 02.06.2025 року поновлено провадження у справі.

Заявник, його представник та представник ОСОБА_3 у судове засідання не з"явились.

Представник третьої особи в судовому засіданні просила клопотання задовольнити та витребувати докази.

Розглянувши дане клопотання, судом встановлено наступне.

Частиною 1 статті 84 ЦПК України встановлено, що учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом.

Відповідно до вищевказаної норми про витребування доказів суд постановляє ухвалу.

Згідно з ч. ч. 6, 8 вищевказаної норми будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду. У випадку неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів без поважних причин, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, визначені цим Кодексом.

Для повного та всебічного з'ясування обставин у справі суд дійшов висновку про необхідність витребування у КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ямницької ТГ Івано-Франківського району Івано-Франківської області медичну карту амбулаторного (стаціонарного) хворого ОСОБА_2 , 2006 року народження та у поліклінічного відділення КНП «Лисецька лікарня» Лисецької селищної ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області медичну карту амбулаторного хворого ОСОБА_2 , 2006 року, які необхідні з метою проведення експертизи та повного та всебічного розгляду та вирішення даної справи судом.

Керуючись ст.84 ЦПК України, суд -

ПОСТАНОВИВ:

Витребувати у КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ямницької ТГ Івано-Франківського району Івано-Франківської області медичну карту амбулаторного (стаціонарного) хворого ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Витребувати у поліклінічного відділення КНП «Лисецька лікарня» Лисецької селищної ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області медичну карту амбулаторного хворого ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 .

Зобов'язати КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ямницької ТГ Івано-Франківського району Івано-Франківської області та поліклінічного відділення КНП «Лисецька лікарня» Лисецької селищної ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області надати вищевказані докази Тисменицькому районному суду до 16.06.2025 року.

Провадження в даній справі зупинити на час проведення судово-психіатричної експертизи, до отримання висновку експерта.

Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення та не підлягає оскарженню.

Суддя Тисменицького районного суду

Івано-Франківської області Гриньків Д.В.

Присяжні: Галушка І.І.

Заставна Н.І.

Попередній документ
127787604
Наступний документ
127787606
Інформація про рішення:
№ рішення: 127787605
№ справи: 352/155/25
Дата рішення: 02.06.2025
Дата публікації: 04.06.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Тисменицький районний суд Івано-Франківської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи окремого провадження; Справи про обмеження цивільної дієздатності фізичної особи, визнання фізичної особи недієздатною та поновлення цивільної дієздатності фізичної особи, з них:; про визнання фізичної особи недієздатною
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (02.10.2025)
Дата надходження: 22.01.2025
Предмет позову: визнання фізичної особи недієздатною, встановлення опіки та призначення опікуна
Розклад засідань:
25.02.2025 10:00 Тисменицький районний суд Івано-Франківської області
06.03.2025 12:00 Тисменицький районний суд Івано-Франківської області
25.03.2025 14:00 Тисменицький районний суд Івано-Франківської області
02.06.2025 13:00 Тисменицький районний суд Івано-Франківської області
16.09.2025 09:00 Тисменицький районний суд Івано-Франківської області
02.10.2025 09:00 Тисменицький районний суд Івано-Франківської області