Справа № 351/912/24
Номер провадження №1-кп/351/71/25
02 червня 2025 року м. Снятин
Суддя Снятинського районного суду Івано-Франківської області ОСОБА_1 вивчивши кримінальне провадження за обвинуваченням ОСОБА_2 у вчиненні кримінального правопорушення-кримінального проступку, передбаченого ч. 1 ст. 164 КК України,-
У провадженні судді Снятинського районного суду ОСОБА_3 перебували вищевказані матеріали кримінального провадження.
Розпорядженням № 36 від 26.05.2025 керівником апарату Снятинського районного суду призначено повторний автоматизований розподіл судової справи № 351/912/24: відрахування зі штату Снятинського районного суду Івано-Франківської області судді ОСОБА_3 у зв'язку із достроковим закінченням відрядження судді, рішення ВПР від 15.05.2025 № 1027/0/15-25.
За результатами повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 26.05.2025 справа передана на розгляд судді ОСОБА_1 .
Ухвалою судді Снятинського районного суду ОСОБА_3 від 19.02.2025 кримінальне провадження за обвинуваченням ОСОБА_2 призначено до судового розгляду.
Частиною другою ст.319 КПК України визначено, що суд вмотивованою ухвалою може прийняти рішення про відсутність необхідності розпочинати судовий розгляд з початку та здійснювати повторно всі або частину процесуальних дій, які вже здійснювалися під час судового розгляду до заміни судді, якщо таке рішення не може негативно вплинути на судовий розгляд.
Керуючись ст. 319 КПК України,-
Справу за обвинуваченням ОСОБА_2 у вчиненні кримінального правопорушення-кримінального проступку, передбаченого ч. 1 ст. 164 КК Україниприйняти до свого провадження та продовжити судовий розгляд справи.
Справу призначити до розгляду на 11.06.2025 року на 13.10 год.
У судове засідання викликати прокурора, обвинуваченого, потерпілу.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: ОСОБА_4