Справа № 298/533/25
Номер провадження 1-в/298/15/25
02 червня 2025 року с-ще Великий Березний
Великоберезнянський районний суд Закарпатської області у складі:
головуючої - судді ОСОБА_1 ,
за участі секретаря судового засідання ОСОБА_2 ,
прокурора ОСОБА_3 ,
представника філії ДУ «Центр пробації» Ужгородського районного сектору №1 ОСОБА_4 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в селищі Великий Березний матеріали подання начальника Ужгородського РС №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Закарпатській області ОСОБА_5 про скасування звільнення від відбування покарання з випробуванням щодо ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканця АДРЕСА_1 , українця, громадянина України, без освіти, непрацюючого, засудженого 17.07.2023 вироком Самбірського міськрайонного суду Львівської області за ч. 4 ст. 185 КК України до 5 (п'яти) років позбавлення волі та звільненого від відбування покарання з випробуванням на підставі ст. 75 КК України з іспитовим строком на 3 (три) роки, з покладенням на нього обов'язків відповідно до ст. 76 КК України,
Враховуючи, що обґрунтування висновків суду та складання повного тексту ухвали, вимагає значного часу, суд на підставі ч. 2 ст. 376 КПК України вважає за необхідне обмежитись оголошенням вступної та резолютивної частини ухвали.
Зважаючи на наведене, керуючись ст. ст. 139, 140, 323 КПК України, суд
Клопотання прокурора задовольнити.
Судове засідання відкласти на 13 годину 40 хвилин 11 червня 2025 року.
Застосувати привід до засудженого ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 уродженця смт. Великий Березний, Закарпатської області, який проживає в АДРЕСА_1 , стосовно якого розглядається подання начальника Ужгородського РС №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Закарпатській області ОСОБА_5 про скасування звільнення від відбування покарання з випробуванням, яке відбудеться 11 червня 2025 року о 13 годині 40 хвилин за адресою: с-ще Великий Березний, вул. Шевченка, 22, зал судових засідань № 2.
Здійснення приводу засудженого ОСОБА_6 доручити начальнику відділення поліції № 2 Ужгородського РУП ГУНП в Закарпатській області, надіславши ухвалу для виконання.
Контроль за виконанням ухвали суду покласти на прокурора Ужгородської окружної прокуратури ОСОБА_7 .
У разі неможливості здійснення приводу надати суду письмові пояснення причин його невиконання відповідно до ч. 4 ст. 143 КПК України.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуюча ОСОБА_1