Справа № 946/3550/25
Провадження № 1-кс/946/1142/25
29 травня 2025 року суддя Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області ОСОБА_1 , розглянувши заяви ОСОБА_2 про відвід слідчого судді Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області ОСОБА_3 від розгляду скарг ОСОБА_2 на бездіяльність слідчого та прокурора стосовно невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань,-
14.05.2025 року ОСОБА_2 звернулася до слідчого судді зі скаргою на бездіяльність слідчого та прокурора, стосовно невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань, якою просить зобов'язати уповноважених посадових осіб Ізмаїльського РВП ГУНП в Одеській області та Ізмаїльської окружної прокуратури Одеської області внести до ЄРДР відомості та відкрити кримінальне провадження за заявою ОСОБА_2 від 09.05.2025 року за фактом завершеного приготування ОСОБА_4 до вбивства ОСОБА_2 та членів її родини (справа № 946/3550/25, провадження № 1-кс/1006/25).
14.05.2025 року справа в порядку ст. 35 КПК України розподілена і передана до розгляду слідчому судді Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області ОСОБА_3 .
14.05.2025 року ухвалою слідчого судді Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області ОСОБА_3 відкрито провадження по справі № 946/3550/25, провадження № 1-кс/1006/25.
15.05.2025 року ОСОБА_2 звернулася до слідчого судді зі скаргою на бездіяльність слідчого та прокурора, стосовно невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань, якою просить зобов'язати уповноважених посадових осіб Ізмаїльського РВП ГУНП в Одеській області та Ізмаїльської окружної прокуратури Одеської області внести до ЄРДР відомості та відкрити кримінальне провадження за заявою ОСОБА_2 від 10.05.2025 року за фактами надання незаконного сприяння ОСОБА_4 з боку посадових осіб Ізмаїльського РВП ГУНП в Одеській області та Ізмаїльської окружної прокуратури Одеської області у незаконному та злочинному використанні ОСОБА_4 вогнепальної зброї, що призвело до тяжких наслідків (справа № 946/3589/25, провадження № 1-кс/1015/25).
15.05.2025 року справа в порядку ст. 35 КПК України розподілена і передана до розгляду слідчому судді Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області ОСОБА_3 .
15.05.2025 року ОСОБА_2 звернулася до слідчого судді зі скаргою на бездіяльність слідчого та прокурора, стосовно невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань, якою просить зобов'язати уповноважених посадових осіб Ізмаїльського РВП ГУНП в Одеській області та Ізмаїльської окружної прокуратури Одеської області внести до ЄРДР відомості та відкрити кримінальне провадження за заявою ОСОБА_2 від 09.05.2025 року за фактом завершеного приготування ОСОБА_4 до вбивства ОСОБА_2 та членів її родини (справа № 946/3591/25, провадження № 1-кс/1016/25).
15.05.2025 року справа в порядку ст. 35 КПК України розподілена і передана до розгляду слідчому судді Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області ОСОБА_3 .
15.05.2025 року ухвалою слідчого судді Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області ОСОБА_3 об'єднано в одне провадження справи № 946/3550/25, провадження № 1-кс/1006/25, № 946/3589/25, провадження № 1-кс/1015/25 та № 946/3591/25, провадження № 1-кс/1016/25. Об'єднаній справі присвоєно єдиний унікальний номер судової справи - № 946/3550/25, провадження № 1-кс/1006/25.
28.05.2025 року ОСОБА_2 звернулася до суду із заявою про відвід слідчого судді Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області ОСОБА_3 від розгляду скаргиОСОБА_2 на бездіяльність слідчого та прокурора стосовно невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань, з якої вбачається, що ОСОБА_2 просить відвести від розгляду справи № 946/3550/25, провадження № 1-кс/1006/25 слідчого суддю Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області ОСОБА_3 , мотивуючи тим, що суддя ОСОБА_3 бере участь у приховуванні слідів вбивства, вчиненого суддею ОСОБА_5 у листопаді-грудні 2017 року за сприяння ОСОБА_4 та з використанням вогнепальної зброї (справа № 946/3550/25, провадження № 1-кс/946/1131/25).
28.05.2025 року справа в порядку ст. 35 КПК України розподілена і передана до розгляду судді Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області ОСОБА_1 .
29.05.2025 року ОСОБА_2 звернулася до суду із заявою про відвід слідчого судді Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області ОСОБА_3 від розгляду скаргиОСОБА_2 на бездіяльність слідчого та прокурора стосовно невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань, з якої вбачається, що ОСОБА_2 просить відвести від розгляду справи № 946/3550/25, провадження № 1-кс/1006/25 слідчого суддю Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області ОСОБА_3 , мотивуючи тим, що в грудні 2017 року голова Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області ОСОБА_5 , домовившись з посадовими особами ДПСУ про незаконне полювання на острові Кислицький, переправився разом з ОСОБА_4 та посадовими особами ДПСУ на так званому «поромі «Кислицький»», що використовувався ОСОБА_4 на підставі підроблених документів, на острів Кислицький, де застрелив місцевого мешканця з вогнепальної зброї. При цьому для управління так званим «поромом «Кислицький»» ОСОБА_4 за незаконного сприяння посадових осіб ДПСУ та посадових осіб Укртрансбезпеки використовував підроблені документи на так званий «пором « ІНФОРМАЦІЯ_1 »». Суддя ОСОБА_3 тривалий час вчиняє дії, спрямовані на легітимізацію підроблених документів на ім'я ОСОБА_6 на так званий «пором « ІНФОРМАЦІЯ_1 »». Крім того, суддя ОСОБА_3 тривалий час вчиняє дії, спрямовані на легітимізацію підроблених документів на ім'я ОСОБА_6 на так званий «пором « ІНФОРМАЦІЯ_1 »», за допомогою якого суддею ОСОБА_5 було вчинено вбивство людини з вогнепальної зброї, співучасником якого був як раз ОСОБА_4 , а знаряддям вбивства - так званий «пором «Кислицький»» на підроблених документах. Відтак суддя ОСОБА_3 , окрім того, що він служить відповідачам у справі використання та легітимізації підроблених документів на ім'я ОСОБА_7 на так званий «пором « ІНФОРМАЦІЯ_1 »», вона на додаток вчиняє дії на користь відповідачів, пов'язані зі знищення доказів вбивства людини суддею ОСОБА_5 , а відтак стає автоматично співучасником вбивства (справа № 946/3550/25, провадження № 1-кс/946/1142/25).
29.05.2025 року справа в порядку ст. 35 КПК України розподілена і передана до розгляду судді Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області ОСОБА_1 .
Також, 29.05.2025 року ОСОБА_2 звернулася до суду із заявами про відвід слідчого судді Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області ОСОБА_3 від розгляду скаргиОСОБА_2 на бездіяльність слідчого та прокурора стосовно невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань, з яких вбачається, що ОСОБА_2 просить відвести від розгляду справи № 946/3550/25, провадження № 1-кс/1006/25 слідчого суддю Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області ОСОБА_3 , мотивуючи тим, що в грудні 2017 року голова Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області ОСОБА_5 , домовившись з посадовими особами ДПСУ про незаконне полювання на острові Кислицький, переправився разом з ОСОБА_4 та посадовими особами ДПСУ на так званому «поромі «Кислицький»», що використовувався ОСОБА_4 на підставі підроблених документів, на острів Кислицький, де застрелив місцевого мешканця з вогнепальної зброї. При цьому для управління так званим «поромом «Кислицький»» ОСОБА_4 за незаконного сприяння посадових осіб ДПСУ та посадових осіб Укртрансбезпеки використовував підроблені документи на так званий «пором « ІНФОРМАЦІЯ_1 »». Суддя ОСОБА_3 тривалий час вчиняє дії, спрямовані на легітимізацію підроблених документів на ім'я ОСОБА_6 на так званий «пором « ІНФОРМАЦІЯ_1 »». Крім того, суддя ОСОБА_3 тривалий час вчиняє дії, спрямовані на легітимізацію підроблених документів на ім'я ОСОБА_6 на так званий «пором « ІНФОРМАЦІЯ_1 »», за допомогою якого суддею ОСОБА_5 було вчинено вбивство людини з вогнепальної зброї, співучасником якого був як раз ОСОБА_4 , а знаряддям вбивства - так званий «пором «Кислицький»» на підроблених документах. Відтак суддя ОСОБА_3 , окрім того, що він служить відповідачам у справі використання та легітимізації підроблених документів на ім'я ОСОБА_7 на так званий «пором «Кислицький»», вона на додаток вчиняє дії на користь відповідачів, пов'язані зі знищення доказів вбивства людини суддею ОСОБА_5 , а відтак стає автоматично співучасником вбивства.
Відповідно до положень ч. 1 ст. 81 КПК України, у разі заявлення відводу слідчому судді або судді, який здійснює судове провадження одноособово, його розглядає інший суддя цього ж суду, визначений у порядку, встановленому частиною третьою статті 35 цього Кодексу.
Як визначено у ч. 6 ст. 9 КПК України, у випадках, коли положення цього Кодексу не регулюють або неоднозначно регулюють питання кримінального провадження, застосовуються загальні засади кримінального провадження, визначені частиною першою статті 7 цього Кодексу.
Згідно ч. 1 ст. 334 КПК України, матеріали кримінального провадження, у тому числі матеріали щодо кримінального проступку та щодо злочину, можуть об'єднуватися в одне провадження або виділятися в окреме провадження ухвалою суду, на розгляді якого вони перебувають, згідно з правилами, передбаченими статтею 217 цього Кодексу.
На підставі ч. 1 ст. 217 КПК України, у разі необхідності в одному провадженні можуть бути об'єднані матеріали досудових розслідувань щодо декількох осіб, підозрюваних у вчиненні одного кримінального правопорушення, або щодо однієї особи, підозрюваної у вчиненні кількох кримінальних правопорушень, а також матеріали досудових розслідувань, по яких не встановлено підозрюваних, проте є достатні підстави вважати, що кримінальні правопорушення, щодо яких здійснюються ці розслідування, вчинені однією особою (особами).
Враховуючи, що заява ОСОБА_2 про відвід слідчого судді Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області ОСОБА_3 від розгляду скарг ОСОБА_2 на бездіяльність слідчого та прокурора стосовно невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань (справа № 946/3550/25, провадження № 1-кс/946/1131/25) та заява ОСОБА_2 про відвід слідчого судді Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області ОСОБА_3 від розгляду скарг ОСОБА_2 на бездіяльність слідчого та прокурора стосовно невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань (справа № 946/3550/25, провадження № 1-кс/946/1142/25) подані в рамках однієї судової справи № 946/3550/25, суддя вважає за необхідне об'єднати в одне провадження заяву ОСОБА_2 про відвід слідчого судді Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області ОСОБА_3 від розгляду скарг ОСОБА_2 на бездіяльність слідчого та прокурора стосовно невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань (справа № 946/3550/25, провадження № 1-кс/946/1131/25) та заяву ОСОБА_2 про відвід слідчого судді Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області ОСОБА_3 від розгляду скарг ОСОБА_2 на бездіяльність слідчого та прокурора стосовно невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань (справа № 946/3550/25, провадження № 1-кс/946/1142/25).
Керуючись ст.ст. 9, 81, 334 КПК України, суддя,-
Об'єднати в одне провадження заяву ОСОБА_2 про відвід слідчого судді Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області ОСОБА_3 від розгляду скарг ОСОБА_2 на бездіяльність слідчого та прокурора стосовно невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань (справа № 946/3550/25, провадження № 1-кс/946/1131/25) та заяву ОСОБА_2 про відвід слідчого судді Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області ОСОБА_3 від розгляду скарг ОСОБА_2 на бездіяльність слідчого та прокурора стосовно невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань (справа № 946/3550/25, провадження № 1-кс/946/1142/25).
Присвоїти об'єднаній справі № 946/3550/25, провадження № 1-кс/946/1131/25.
Справу призначити до розгляду на 03.06.2025 року о 15 годині 00 хвилин.
У судове засідання викликати заявника, представника Ізмаїльського РВП ГУНП в Одеській області та представника Ізмаїльської окружної прокуратури Одеської області.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: ОСОБА_1