Ухвала від 24.12.2012 по справі 0418/4252/2012

Справа № 0418/4252/2012

2/0418/2086/2012

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

24 грудня 2012 року Кіровський районний суд м. Дніпропетровська у складі:

Головуючої судді - Овчаренко Н.Г.,

при секретареві - Васенко І.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Дніпропетровську цивільну справу за позовом Комунального підприємства Дніпропетровської міської ради «Жилсервіс 3» до ОСОБА_1 , третя особа Служба громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб Кіровського РВ ДМУ ГУМВС України в Дніпропетровській області, про визнання такою, що втратила право користування житловим приміщенням, -

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Кіровського районного суду м. Дніпропетровська знаходиться цивільна справа за позовом Комунального підприємства Дніпропетровської міської ради «Жилсервіс 3» до ОСОБА_1 , третя особа Служба громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб Кіровського РВ ДМУ ГУМВС України в Дніпропетровській області, про визнання такою, що втратила право користування житловим приміщенням.

У судовому засіданні встановлено, що рішенням Дніпропетровської міської ради від 30.05.2012 Комунальне підприємство Дніпропетровської міської ради «Жилсервіс 3» припинено як юридична особа шляхом ліквідації, таким чином на даний час позивач не спроможний особисто здійснювати свої процесуальні права та виконувати обов'язки.

Заява про процесуальне правонаступництво після ліквідації КП Дніпропетровської міської ради «Жилсервіс 3» до суду не подана.

Відповідно до п.1 ч.1 ст.207 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду, якщо заяву подано особою, яка не має цивільної процесуальної дієздатності.

Керуючись п.1 ч.1 ст.207 ЦПК України, -

УХВАЛИВ:

Позов Комунального підприємства Дніпропетровської міської ради «Жилсервіс 3» до ОСОБА_1 , третя особа Служба громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб Кіровського РВ ДМУ ГУМВС України в Дніпропетровській області, про визнання такою, що втратила право користування житловим приміщенням -залишити без розгляду.

Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'яти днів з дня її проголошення.

Суддя Н.Г. Овчаренко

Попередній документ
127734643
Наступний документ
127734645
Інформація про рішення:
№ рішення: 127734644
№ справи: 0418/4252/2012
Дата рішення: 24.12.2012
Дата публікації: 02.06.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Центральний районний суд міста Дніпра
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори, що виникають із житлових правовідносин; Спори, що виникають із житлових правовідносин про визнання особи такою, що втратила право користуванням жилим приміщенням
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (24.12.2012)
Результат розгляду: залишено без розгляду
Дата надходження: 19.06.2012
Предмет позову: про визнання таким, що втратив право користування житловим приміщенням