Справа №760/4873/25
1-кп/760/2735/25
14 травня 2025 року Солом'янський районний суд м. Києва у складі:
головуючого судді ОСОБА_1 ,
за участю секретаря ОСОБА_2 ,
прокурора ОСОБА_3 ,
потерпілий ОСОБА_4
захисник ОСОБА_5
розглянувши у підготовчому судовому засіданні клопотання прокурора щодо зупинення судового провадження та оголошення в розшук за обвинуваченням ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.185 КК України,-
В провадженні суду перебуває дане кримінальне провадження.
В судові засідання обвинувачена ОСОБА_6 неодноразово не з'являлася за невідомими причинами, про час та місце судового розгляду повідомлялася належним чином.
Ухвала суду від 29.04.2025 року про примусовий привід в судове засідання не виконана. Відповідно до наданих відділом поліції Солом'янського УП ГУНП в м. Києві матеріалів виконання примусового приводу, ОСОБА_6 не виконано, у зв'язку із відсутністю осіби за вказаним місцем проживання.
Прокурор ОСОБА_3 в судовому засіданні заявив клопотання про оголошення розшуку обвинуваченої ОСОБА_6 на підставі того, що остання ухиляється від суду.
Захисник та потерпіла в судовому засіданні поклалися на розсуд суду.
Вислухавши думку прокурора кримінального провадження, та учасників процесу, суд приходить до висновку, що заявлене прокурором клопотання підлягає задоволенню з наступних підстав.
Відповідно до ч.2 ст.318 КПК України, участь обвинуваченого в судовому засіданні під час розгляду кримінального провадження є обов'язковою.
Відповідно до ст.335 КПК України у разі якщо обвинувачений ухилився від явки до суду, суд зупиняє судове провадження стосовно такого обвинуваченого до його розшуку і продовжує судове провадження стосовно інших обвинувачених, якщо воно здійснюється щодо декількох осіб. Розшук обвинуваченого, який ухилився від суду, оголошується ухвалою суду, організація виконання якої доручається слідчому та/або прокурору.
Відповідно до ч.1 ст.334 КПК України, матеріали кримінального провадження, у тому числі матеріали щодо кримінального проступку та щодо злочину, можуть об'єднуватися в одне провадження або виділятися в окреме провадження ухвалою суду, на розгляді якого вони перебувають, згідно з правилами, передбаченими статтею 217 цього Кодексу.
В судовому засіданні встановлено, що обвинувачена ОСОБА_6 яка достовірно обізнана про знаходження відносно неї кримінального провадження у суді, неодноразово не прибула в судові засідання, причини своєї неявки не повідомила, місце знаходження її невідоме, суд вважає, що є підстави для оголошення її у розшук.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.318 , 334, 335 КПК України, суд, -
Клопотання прокурора про оголошення розшуку обвинуваченої ОСОБА_6 , та її зупинення - задовольнити.
Оголосити розшук обвинувачену ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженка міста Лисичанська, Луганської області, громадянка України, зареєстрована за адресою : АДРЕСА_1 , без постійного місця проживання в місті Києві.
Після розшуку та встановлення місця знаходження ОСОБА_6 доставити до Солом'янського районного суду м. Києва.
Здійснення розшуку доручити слідчому відділу Солом'янського УП ГУ НП у м. Києві, контроль за виконанням розшуку покласти на прокурора Солом'янської окружної прокуратури - ОСОБА_3 .
Судове провадження відносно ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , обвинуваченої у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.185 КК України, зупинити до розшуку останньої.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Ухвала набирає чинності негайно.
Суддя: ОСОБА_1