Справа № 158/1518/25
Провадження № 2/0158/615/25
(про витребування доказів)
29 травня 2025 року м. Ківерці
Суддя Ківерцівського районного суду Волинської області Сіліч Ю.Л., розглянувши клопотання про витребування доказів у цивільній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Юніт Капітал» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором, -
В провадженні Ківерцівського районного суду Волинської області перебуває цивільна справа за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Юніт Капітал» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором.
Разом із позовною заявою до суду надійшло клопотання про витребування з АТ КБ «Приватбанк» інформації щодо належності відповідачу банківської картки та перерахування кредитних коштів.
Оскільки позивачем здійснювався перерахунок кредитних коштів на платіжну картку емітовану АТ КБ «Приватбанк», виникла необхідність витребування вищевказаних доказів в АТ КБ «Приватбанк».
Відповідно до ч. 1, ч. 3 ст. 84 ЦПК України, учасник справи у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом. У разі задоволення клопотання суд своєю ухвалою витребовує відповідні докази.
Дослідивши матеріали справи, враховуючі те, що витребувані матеріали, мають істотне значення для розгляду справи, у представника позивача є перепони в отриманні вказаних доказів самостійно, суд приходить до висновку про необхідність задоволення клопотання про витребування доказів.
Одночасно суд роз'яснює, що у разі неподання учасником справи з неповажних причин або без повідомлення причин доказів, витребуваних судом, суд може визнати обставину, для з'ясування якої витребовувався доказ, або відмовити у його визнанні, або може здійснити розгляд справи за наявними в ній доказами.
Керуючись ст. ст. 84, 197, 260 ЦПК України, -
Клопотання задовольнити.
Витребувати в АТ КБ "Приватбанк» (Код ЄДРПОУ 14360570):
- інформацію: чи емітувалась на ім'я ОСОБА_2 (РНОКПП - НОМЕР_1 ) платіжна картка маска-картки № НОМЕР_2 ; чи емітувалась будь-яка інша платіжна картка на ім'я ОСОБА_2 (РНОКПП - НОМЕР_1 );
- інформацію про зарахування коштів на картковий рахунок - маска карти № НОМЕР_2 , що належить ОСОБА_2 (РНОКПП - НОМЕР_1 ) за період 24.02.2024-29.02.2024 у сумі 9000,00 грн. (безготівкове зарахування згідно транзакції № 40878-69321-43074 від 24.02.2024);
- надати інформацію: чи є/був номер телефону НОМЕР_3 фінансовим номером телефону за картковим рахунком - маска картки № НОМЕР_2 та чи знаходиться/знаходився номер телефону НОМЕР_3 в анкетних даних ОСОБА_2 (РНОКПП: НОМЕР_1 ).
- у разі підтвердження зарахування коштів на картковий рахунок - маска карти № НОМЕР_2 , що належить ОСОБА_2 (РНОКПП: НОМЕР_1 ) за період 24.02.2024-29.02.2024 у сумі 9000,00 грн; (безготівкове зарахування згідно транзакції № 40878-69321-43074 від 24.02.2024);
- надати первинні документи бухгалтерського обліку (банківські виписки/платіжні інструкції/доручення), що підтвердять вищевказану інформацію;
- надати повний номер рахунку маска-картки № НОМЕР_2 , що належить ОСОБА_2 (РНОКПП: НОМЕР_1 ), на який зараховано кошти;
У випадку неможливості надати вищезгадані первинні документи, надати інші, прирівняні до них (довідки/листи, що підтверджують факт зарахування коштів на рахунок - маска карти Боржника).
Зобов'язати Акціонерне товариство КБ «Приватбанк» надати затребувану інформацію протягом 10 днів з дня отримання ухвали суду.
Особи, які не мають можливості подати доказ, який витребує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов'язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п'яти днів з дня вручення ухвали.
У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені ЦПК України.
Притягнення винних осіб до відповідальності не звільняє їх від обов'язку подати витребувані судом докази.
Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення та оскарженню не підлягає.
Суддя Ківерцівського районного суду Ю.Л. Сіліч