ДАРНИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.КИЄВА
справа № 753/5235/25
провадження № 2/753/5954/25
про закриття підготовчого провадження
"20" травня 2025 р. Дарницький районний суд м. Києва у складі:
головуючої судді Мицик Ю.С.,
за участі:
секретаря судового засідання Власенка Д.А.,
учасники справи не з'явились,
розглянувши у відкритому підготовчому засіданні в приміщенні суду у м. Києві цивільну справу за позовом Комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,
У березні 2025 року до Дарницького районного суду м. Києва надійшла позовна заява Комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.
Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу справ між суддями від 14.03.2025 для розгляду справи визначено суд у складі головуючого судді Мицик Ю.С. Фактично справу було передано судді 17.03.2025.
Ухвалою від 20.03.2025 суд призначив справу до розгляду в порядку загального позовного провадження в підготовче засідання та встановив сторонам у справі строки для подання заяв по суті справи.
02.05.2025 від відповідача до суду надійшов відзив.
19.05.2025 від представника позивача Комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго» надійшли письмові пояснення, в яких позивач зазначає про виправлення описки в прохальній частині позову, щодо солідарного стягнення заборгованості, оскільки позовну заяву було пред'явлено до одного відповідача та позовна заява з урахуванням уточнень.
20.05.2025 відповідачем через систему «Електронний суд» до суду подано заперечення на відповідь на відзив.
В підготовче засідання учасники справи не з'явились, про дату, час та місце розгляду справи були повідомлені належним чином.
20.05.2025 від представника позивача Кононенка І.О. до суду надійшла заява, у якій він просив закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду по суті.
Відповідач причини своєї неявки суду не повідомив. Про розгляд справи повідомлявся шляхом направлення копії ухвали про відкриття провадження та позовної заяви з додатками на адресу зареєстрованого місця проживання: АДРЕСА_1 . До суду повернувся конверт із судовою повісткою адресований відповідачу із відміткою: «Адресат відсутній за вказаною адресою».
На підставі ч. 2 ст. 247 ЦПК України, у зв'язку із неявкою в підготовче засідання всіх учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось.
Під час загального позовного провадження в підготовчому засіданні, вивчивши матеріали справи, судом остаточно визначено предмет спору та характер спірних правовідносин, позовні вимоги та склад учасників судового процесу; визначені обставини справи, які підлягають встановленню та зібрання відповідних доказів; визначений порядок розгляду справи.
Спір між сторонами не врегульовано.
Заяв про бажання укласти мирову угоду, врегулювання спору за участю судді, вступ у справу інших осіб, заміну неналежного відповідача, зустрічного позову до суду не надходило.
Відповідно до вимог ч. 3 ст. 200 ЦПК України за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду, закриття провадження у справі, закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
Дослідивши матеріали справи, суд вважає підготовче провадження у справі закінченим, а тому вбачає підстави для призначення справи до розгляду у відкритому судовому засіданні та встановлення загального порядку дослідження доказів у справі.
Керуючись нормами ст. 197-200 ЦПК України, суд -
Закрити підготовче провадження у справі за позовом Комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості та призначити справу до судового розгляду по суті на 14 год 00 хв 06 серпня 2025 року за адресою: м. Київ, вул. Кошиця, 5-А, каб. 214.
Встановити загальний порядок дослідження доказів та з'ясування обставин у справі.
Копію ухвали направити учасникам справи та повідомити їх про день час та місце проведення судового засідання.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню окремо від рішення суду не підлягає, і заперечення на неї можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за адресою https://dr.ki.court.gov.ua/sud2602
Більш детальну інформацію учасники справи можуть отримати здійснивши реєстрацію в «Електронному суді» за посиланням: https://id.court.gov.ua.
СУДДЯ Ю.С. МИЦИК