Ухвала від 13.05.2025 по справі 523/5136/25

Справа №523/5136/25

Провадження №1-кс/523/2368/25

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

13 травня 2025 року м. Одеса

Слідчий суддя Пересипського районного суду м. Одеси ОСОБА_1 , за участю секретаря ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання прокурора відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих територіального управління Державного бюро розслідувань Одеської обласної прокуратури ОСОБА_3 по кримінальному провадженню № 42024160000000168 від 12.09.2024 року , за ознаками кримінального правопорушення , передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України , -

ВСТАНОВИВ:

06.05.2025 року до суду надійшло клопотання про надання тимчасового доступу до речей і документів, що містять у собі відомості про платників податків ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_2 ), які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_3 , код ЄДРПОУ НОМЕР_3 , що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 .

На час розгляду клопотання наявні достатні підстави вважати, що існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, про доступ до яких просить прокурор, тому клопотання розглядається без виклику особи, у володінні якої вони знаходяться. До зали суду не з"явився прокурор, належним чином повідомлений ,причин неявки суду не повідомив.

Згідно клопотання прокурора, досудовим розслідуванням встановлено, що посадові особи ІНФОРМАЦІЯ_4 в ході виконання ряду договорів про закупівлю робіт за державні кошти у вигляді будівельних робіт, вчинили розтрату чужого майна, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, на користь ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » та інших суб'єктів господарювання за сприяння службових осіб проектних та інженерних організацій, які спеціалізуються на авторському та технічному наглядах, у тому числі ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » діючи за попередньою змовою з ними, у тому числі в умовах воєнного стану.

За даним фактом Другим слідчим відділом (з дислокацією у м. Одесі) Територіального управлінням Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42024160000000168 від 12.09.2024 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України.

В обґрунтування свого клопотання прокурор посилається на те, за результатами аналізу публічно доступного джерела - електронної системи публічних закупівель « ІНФОРМАЦІЯ_6 » за посиланням: ІНФОРМАЦІЯ_7 встановлено, що ІНФОРМАЦІЯ_4 (код ЄДРПОУ НОМЕР_4 ), яке зареєстровано за адресою: АДРЕСА_2 , за результатом закупівлі ІНФОРМАЦІЯ_8 з ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_5 ) 02.05.2024 укладено договір про закупівлю підрядних робіт за державні кошти (далі - Договір).

Предметом Договору є капітальний ремонт захисної споруди « ІНФОРМАЦІЯ_9 » № 56446 та найпростішого укриття з переплануванням під розміщення ситуаційного центру ІНФОРМАЦІЯ_10 , за адресою: АДРЕСА_2 . Строк виконання робіт на об'єкті - до 31.08.2024. Строк дії Договору - до 31.12.2024.

Договірна ціна є динамічною та становить 20 410 921,04 грн.

Також, Договором передбачено здійснення попередньої оплати (аванс) протягом 10 банківських днів з моменту підписання Договору у розмірі 5 919 167,10 грн, що становить 29% загальної суми договору.

Аналізом тендерних пропозицій учасників встановлено, що пропозиція ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » є єдиною.

Серед наданих у складі тендерної пропозиції документів ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » міститься інформаційний лист від 09.04.2024 № 3 відповідно до якого товариство повідомляє, що має змогу виконати роботи по предмету закупівлі самостійно та не планує залучати до їх виконання субпідрядників в обсязі понад 20% вартості Договору.

Водночас у наданій довідці про наявність працівників відповідної кваліфікації вказано лише 13 осіб.

При цьому ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » у 2024 році за результатами публічних закупівель укладено 8 договорів підряду на здійснення будівельних/ремонтних робіт, монтажу обладнання тощо на загальну суму понад 25,6 млн. грн.

Відповідно до фінансової звітності ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » у 2024 році кількість працівників складала 17 осіб, що відрізняється від поданих документів для проведення тендеру. Крім цього, чистий прибуток у 2024 році склав - 21 501 300 гривень а у 2023 році - 9 663 100 гривень.

Також, установлено, що 13.05.2024 між ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_5 ) та ІНФОРМАЦІЯ_4 укладено зміни до договору за № 1 від 13.05.2024 та зменшено обсяги закупівлі до 19 837 847,04 гривень, та в подальшому договір продовжується та неодноразово зменшується обсяг закупівель у грудні місяці шляхом укладання нових договорів, у тому числі змінюється графік виконання робіт.

Окрім цього, Слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в Одеській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, відомості про яке 21.02.2024 внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12024160000000257 за ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України, в якому директору підприємства ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » повідомлено про підозру за фактом заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, що стало підставою для необґрунтованого перерахування бюджетних коштів у загальній сумі 341253,02 грн.

Також, при подання документів для проведення закупівель ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » надало довідку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань відповідно до якої місце реєстрації юридичної особи зазначено за адресою: та за адресою: АДРЕСА_3 , проте, за вказаною адресою знаходиться багатоквартирний будинок та відділення поштового зв'язку, тобто в єдиному державному реєстрі не зазначено номер квартири де зареєстровано зазначене підприємство. При цьому, відповідно до відкритих джерел в мережі інтернет згідно витягу з ЄДР зазначене підприємство фактично зареєстровано за адресою: АДРЕСА_4 .

Крім того, за результатами аналізу публічно доступного джерела - електронної системи публічних закупівель « ІНФОРМАЦІЯ_6 » за посиланням: ІНФОРМАЦІЯ_7 встановлено, що ІНФОРМАЦІЯ_4 (код ЄДРПОУ НОМЕР_4 ), яке зареєстровано за адресою: АДРЕСА_2 , за результатами закупівлі ІНФОРМАЦІЯ_11 з ФОП ОСОБА_4 (РНОКПП НОМЕР_6 ) 06.05.2024 укладено договір про виконання технічного нагляду за виконанням робіт по об'єкту: «Капітальний ремонт захисної споруди « ІНФОРМАЦІЯ_9 » № 56446 та найпростішого укриття з переплануванням під розміщення ситуаційного центру ІНФОРМАЦІЯ_10 , за адресою: АДРЕСА_2 ».

Також, за результатами аналізу публічно доступного джерела - електронної системи публічних закупівель « ІНФОРМАЦІЯ_6 » за посиланням: ІНФОРМАЦІЯ_7 встановлено, що ІНФОРМАЦІЯ_4 (код ЄДРПОУ НОМЕР_4 ), яке зареєстровано за адресою: АДРЕСА_2 , за результатами закупівлі ІНФОРМАЦІЯ_12 з ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_2 ) 08.05.2024 укладено договір на здійснення авторського нагляду за виконанням робіт на вказаному об'єкті.

Також, аналізом Єдиного державного реєстру судових рішень за посиланням: ІНФОРМАЦІЯ_13 встановлено, що ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » фігурує у кримінальних провадженнях у зв'язку з можливим внесенням недостовірних відомостей до офіційних документів, та розтратою державного майна за попередньою змовою групою осіб в умовах воєнного стану, зокрема у кримінальному провадженні № 12022162510000657, досудове розслідування у якому здійснювалось слідчими ІНФОРМАЦІЯ_14 та наразі перебуває на розгляді у суді, а також у провадженні № 12023162250000565 досудове розслідування у якому здійснюється слідчими ІНФОРМАЦІЯ_15 .

Окрім цього, за результатами аналізу публічно доступного джерела - електронної системи публічних закупівель « ІНФОРМАЦІЯ_6 » за посиланням: ІНФОРМАЦІЯ_7 встановлено, що ІНФОРМАЦІЯ_4 (код ЄДРПОУ НОМЕР_4 ), яке зареєстровано за адресою: АДРЕСА_2 , за результатами закупівлі ІНФОРМАЦІЯ_16 з ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ) 07.08.2024 укладено договір про закупівлю підрядних робіт за державні кошти (далі - Договір) № 137 від 07.08.2024.

Предметом Договору є створення інформаційно-телекомунікаційної системи ситуаційного центру (ІТС СЦ) ІНФОРМАЦІЯ_10 . Строк виконання робіт на об'єкті - до 20.12.2024. Строк дії Договору - до 31.12.2024.

Договірна ціна є динамічною та становить 19 108 765 грн.

Додатковою угодою до договору з ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » внесено зміни до основного договору, який доповнено пунктами наступного змісту: «Вищевказані роботи є частиною робіт з капітального ремонту об'єкта будівництва «Капітальний ремонт захисної споруди « ІНФОРМАЦІЯ_9 » № 56446 та найпростішого укриття з переплануванням під розміщення ситуаційного центру ІНФОРМАЦІЯ_10 ».

Тобто договори підряду з ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » укладені з метою «Капітального ремонту захисної споруди « ІНФОРМАЦІЯ_9 » № 56446 та найпростішого укриття з переплануванням під розміщення ситуаційного центру ІНФОРМАЦІЯ_10 , за адресою: АДРЕСА_2 » та «Створення інформаційно-телекомунікаційної системи ситуаційного центру «ІТС СЦ) ГУ ДСНС України в Одеській області» сукупна ціна яких становить понад 39,2 млн. грн.

Під час розгляду тендерної пропозиції ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », 23.07.2024 о 10 годині були виявлені наступні невідповідності: 1. Вимога замовника: п. 2 Розділу І Додатку 2 до тендерної документації встановлено вимогу щодо надання Учасником Витягу з реєстру (Свідоцтва) платників(а) ПДВ (для платників ПДВ) або Витягу з реєстру (Свідоцтва) платників(а) єдиного податку (для платників єдиного податку). Невідповідність в інформації та/або документах, поданих Учасником: Учасником, у складі його тендерної пропозиції, на виконання вимог п. 2 Розділу ІІ Додатку 2 до тендерної документації не надано Витяг з реєстру (Свідоцтва) платників(а) ПДВ (для платників ПДВ) або Витяг з реєстру (Свідоцтва) платників(а) єдиного податку (для платників єдиного податку). 2. Вимога замовника: п. 6 Розділу І Додатку 2 до тендерної документації встановлено вимогу щодо надання Учасником заповненого зі сторони Учасника проекту договору згідно Додатка 3 до тендерної документації (без зазначення цінових показників). Невідповідність в інформації та/або документах, поданих Учасником: Учасником, у складі його тендерної пропозиції, на виконання вимог п. 6 Розділу ІІ Додатку 2 до тендерної документації не надано заповнений зі сторони Учасника проект договору згідно Додатка 3 до тендерної документації (без зазначення цінових показників). 3. Вимога замовника: п. 1 Розділу ІІ Додатку 2 до тендерної документації встановлено вимогу щодо надання Учасником довідки, з інформацією про наявність у нього працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, на підтвердження інформації про наявності робітників необхідної кваліфікації, які мають необхідні знання і досвід та будуть залучені до виконання робіт, зазначених у Довідці, у складі своєї пропозиції Учасник повинен надати: документ на кожного працівника, зазначеного у довідці, який засвідчує можливість використання праці такого працівника Учасником (наказ або витяг з наказу про призначення/прийняття на роботу, або трудову книжку (1 сторінка та сторінки із записами про прийом на роботу, тощо) або витяг з трудової книжки із записами про прийом на роботу) або цивільно-правову угоду з особою, що буде задіяна Учасником під час виконання робіт за результатами цієї закупівлі та повинні містити конкретний обсяг робіт працівника або інший документ, який підтверджує наявність трудових відносин Учасника з відповідним працівником, зазначеним у Довідці, згідно чинного законодавства); документ, що підтверджує відповідний ступінь вищої освіти виконавця робіт або головного інженера або особи, яка виконує його обов'язки та інженера з охорони праці або особи, яка виконує його обов'язки за відповідним напрямком; діючий сертифікат інженера з проектно-кошторисної роботи, який відповідно до реєстру атестованих осіб перебувають в статусі «Чинний», а також копію свідоцтва про підвищення кваліфікації (в разі, якщо його наявність передбачена законодавством); свідоцтва про присвоєння кваліфікаційного рівня з робітничих професій або інший документ, що підтверджує наявність у працівників необхідної кваліфікації або професійної компетентності (уміння, навички) за трудовою дією або групою трудових дій, що входять до них, що підвереджують можливість виконання працівником відповідних робіт; протокол (и) (витяг з протоколу(ів)) перевірки знань або посвідчення знання на керівника Учасника Закону України «Про охорону праці», гігієни праці, надання першої медичної допомоги, електробезпеки, пожежної безпеки, «Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці», «Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затверджений ПКМУ від 17.04.2019 р. №337, «Типового положення про службу охорони праці» та інших нормативних актів з охорони праці згідно п.5.1 НПАОП 0.00-4.12-05; протокол (и) (витяг з протоколу(ів)) перевірки знань або посвідчення знання на виконавця робіт або головного інженера або особи, яка виконує його обов'язки та інженера з охорони праці або особи, яка виконує його обов'язки Закону України «Про охорону праці», гігієни праці, надання першої медичної допомоги, електробезпеки, пожежної безпеки, «Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці», «Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затверджений ПКМУ від 17.04.2019 р. №337, «Типового положення про службу охорони праці» та інших нормативних актів з охорони праці згідно п.5.1 НПАОП 0.00-4.12-05; Правил охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями (НПАОП 0.00-1.71-13) Невідповідність в інформації та/або документах, поданих Учасником: Учасником, у складі його тендерної пропозиції, на виконання вимог п. 1 Розділу ІІ Додатку 2 до тендерної документації не надано: копію свідоцтва про підвищення кваліфікації інженера з проектно-кошторисної роботи, а також із наданих Учасником документів щодо наявності працівників відповідної кваліфікації відсутній документ, який засвідчував, що директор департаменту інформаційно-комунікаційних систем ОСОБА_5 є виконавцем робіт (або головним інженером або особою, яка виконує його обов'язки).

Проте, 23.07.2024 уповноваженою особою ІНФОРМАЦІЯ_10 складено протокол «щодо прийняття рішення уповноваженою особою № 252» яким ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_17 » визнано переможцем та прийнято рішення укласти договір про закупівлю.

Аналізом веб-ресурсу ІНФОРМАЦІЯ_18 встановлено, що за місцем реєстрації ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » за адресою: АДРЕСА_5 , одночасно зареєстровано 16 суб'єктів господарської діяльності.

У той же час директор ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » ОСОБА_6 одночасно керує 7 суб'єктами господарської діяльності.

Також, аналізом Єдиного державного реєстру судових рішень за посиланням: ІНФОРМАЦІЯ_13 встановлено, що ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » фігурує у кримінальних провадженнях у зв'язку з можливим невиконанням будівельних робіт за договорами про закупівлю за бюджетні кошти та легалізацією майна, отриманого злочинним шляхом, зокрема у провадженні №12020100080002933, досудове слідство у якому здійснюється ІНФОРМАЦІЯ_19 , у провадженні № 22021000000000342, досудове слідство у якому здійснюється ІНФОРМАЦІЯ_20 , у провадженні № 42019101060000290, досудове слідство у якому здійснюється ІНФОРМАЦІЯ_21 .

Таким чином, з урахуванням вказаних вище обставин, є підстави вважати, що службові особи ІНФОРМАЦІЯ_10 вчинили розтрату чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем в умовах воєнного стану за результатами укладення та виконання договорів про закупівлю підрядних робіт за державні кошти з ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » щодо капітального ремонту захисної споруди « ІНФОРМАЦІЯ_9 » № 56446 та створення ІНФОРМАЦІЯ_22 .

Вказані вище обставини окрім іншого підтверджуються результатами проведених оглядів ряду Інтернет-ресурсів, що долучаються до цього клопотання.

Таким чином, з урахуванням вказаних вище обставин, є підстави вважати, що ремонтні роботи на вищезазначених об'єктах виконувались з технологічними порушеннями, недодержанням умов проектно-кошторисної документації, а службові особи ІНФОРМАЦІЯ_4 в ході виконання договору підряду про закупівлю підрядних робіт за державні кошти у вигляді будівельних робіт, ймовірно вчинили розтрату чужого майна, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, на користь ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » та інших суб'єктів господарювання за сприяння службових осіб проектних та інженерних організацій, які спеціалізуються на авторському та технічному наглядах, діючи за попередньою змовою з ними, у тому числі в умовах воєнного стану.

Вищевказані дані свідчать про можливу злочинну змову посадових осіб ІНФОРМАЦІЯ_4 , ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » та інших підрядних організацій, спрямовану на привласнення бюджетних коштів, отриманих внаслідок завищення вартості та обсягів виконаних робіт.

У зв'язку з викладеним, виникла необхідність провести комплекс заходів забезпечення кримінального провадження, спрямованих на встановлення розміру збитків, завданих державі внаслідок таких фінансово-господарських взаємовідносин, встановлення осіб, які організували здійснення даних операцій, та осіб, які до них причетні, визначення обсягу вини кожного з них, для правильної та неупередженої кваліфікації діяння, та притягнення винних до відповідальності, що можливе шляхом аналізу відповідних первинних бухгалтерських документів.

Саме тому, з метою виконання вимог ст. 91 КПК України, встановлення обставин кримінального правопорушення (часу, місця, способу та іншого), форми вини, мотиву і мети, виду та розміру шкоди, завданої Державному бюджету, виникла необхідність у тимчасовому доступі до первинних фінансово-господарських документів ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » з можливістю вилучення їх оригіналів (здійснення виїмки), які необхідні для швидкого, повного та неупередженого досудового розслідування, оскільки дані документи самі по собі та в сукупності з матеріалами кримінального провадження мають суттєве значення для встановлення важливих обставин вчинення злочину, а також містять відомості, за відсутності яких неможливо встановити обставини, що мають значення для кримінального провадження та підлягають доказуванню. Крім цього, зазначені документи необхідні для подальшого призначення комплексної судової товарознавчої будівельно-технічної експертизи та почеркознавчої.

Розглянувши клопотання, дослідивши додані до клопотання документи, вважаю, що клопотання підлягає задоволенню.

Статтею 160 КПК України передбачено, що сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступу до речей і документів, за винятком зазначених у статті 161 цього Кодексу. Слідчий має право звернутися із зазначеним клопотанням за погодженням з прокурором.

Клопотання прокурора, яке надійшло до суду відповідає вимогам КПК України.

Згідно з ч.5,6 ст.163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи:1)перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи;2)самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні;3)не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.

Слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною п'ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.

Відповідно до п.8 ч.1 ст.162 КПК України до охоронюваної законом таємниці, яка міститься в речах і документах, належать відомості, які можуть становити персональні дані особи.

Слідчий суддя вважає, що прокурором доведено, що отримані відомості можуть бути використані, як докази в кримінальному провадженні , та можуть бути використані під час досудового розслідування як докази факту протиправних дій. Іншим чином неможливо довести вказані обставини, які передбачається довести за допомогою зазначеної інформації. Одержати зазначені документи іншими способами не можливо .

За таких обставин, слідчий суддя дійшов висновку, що клопотання прокурора обґрунтовано та підлягає задоволенню.

Керуючись ст. ст. 131-132, 159-164,166, 392-395 КПК України, слідчий суддя, -

УХВАЛИВ:

Клопотання прокурора відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих територіального управління Державного бюро розслідувань Одеської обласної прокуратури ОСОБА_3 - задовольнити.

Надати прокурорам групи прокурорів у кримінальному провадженні та слідчим групи слідчих, що здійснюють досудове розслідування у цьому кримінальному провадженні, тимчасовий доступ до наступних документів, що містять у собі відомості про платників податків ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_2 ), які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_3 , код ЄДРПОУ НОМЕР_3 , що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 :

-реєстраційних документів облікової справи платника податків;

-картки платника податку з інформацією про відкриті/закриті банківські рахунки за період з 01.01.2023 по 31.03.2025;

-податкової та фінансової звітності в електронному вигляді, яка міститься в АІС «Податковий блок» за період з 01.01.2023 по 31.03.2025: декларацій з податку на додану вартість, з додатками; уточнюючих розрахунків податкових зобов'язань з податку на додану вартість зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок до декларацій з ПДВ, з додатками; декларацій з податку на прибуток;

-реєстрів виданих та отриманих податкових накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних (в електронному вигляді - файли формату Excel) за період з 01.01.2023 по 31.03.2025, стосовно придбання та реалізації товарно-матеріальних цінностей (робіт, послуг) в розрізі номенклатури придбаних та реалізованих товарів (робіт, послуг), із зазначенням реквізитів контрагентів, дати реєстрації податкових накладних, найменування товарно-матеріальних цінностей, їх кількісних та вартісних показників, що містяться в АІС «Архів податкової звітності»;

-інформації щодо ідентифікаційних ознак кінцевого обладнання телекомунікаційних мереж (назви електронних поштових скриньок, ІР-адреси, МАС-адреси обладнання, тощо), з яких протягом періоду часу з 01.01.2023 по 31.03.2025 здійснювалась реєстрація податкових накладних та декларацій;

-розшифровок податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів за період з 01.01.2023 по 31.03.2025;

-відомостей про працевлаштованих працівників, суми нарахованих та виплачених доходів всім найманим працівникам підприємства за період з 01.01.2023 по 31.03.2025, із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, дати і місця народження, адресних та паспортних даних, контактних телефонів вказаних працівників тощо, а також відомостей щодо підприємств, установ та організацій, де ці особи отримували доходи за період з 01.01.2023 року по 31.03.2025, наявності основних фондів та засобів;

-матеріалів камеральних, планових та позапланових перевірок з питань дотримання вимог податкового та іншого законодавства за період з 01.01.2023 по 31.03.2025, з додатками, відомостей про їх оскарження, сплату донарахованих сум податків та штрафних санкцій; у разі встановлення фактів заниження податку на прибуток, ПДВ, ПДФО, ЄСВ - копій актів перевірок та прийнятих податкових повідомлень-рішень, наявних документів, що підтверджують такі факти, документів про їх оскарження, та результати розгляду таких скарг;

-інформації про те, чи зверталось підприємство або його службові особи до податкових органів для отримання роз'яснень за період з 01.01.2023 по 31.03.2025, якщо так, то надати належним чином засвідчені копії документів про такі звернення та зміст наданих консультацій, роз'яснень;

-довідок про встановлення місцезнаходження (місце проживання) платника податків, повідомлень про відсутність юридичної особи за місцезнаходженням, рішень про доцільність направлення державному реєстратору повідомлення про відсутність юридичної особи за місцезнаходженням; стану платника податків станом на день постановлення ухвали слідчого судді;

-наявної податкової та іншої аналітичної інформації ІНФОРМАЦІЯ_10 , щодо встановлених ознак ризиковості, фіктивності, нікчемності правочинів, ухилення від сплати податків, аналітичних схем, встановлених схем роботи щодо виявлених критеріїв ризику, інших порушень податкового законодавства стосовно контрагентів та їх постачальників з ознаками «сумнівності», виявлення ознак проведення ними транзитних фінансових потоків з метою штучного формування валових витрат та податкового кредиту, які не мають реального товарного характеру, підстав та документів щодо їх відпрацювання; актів перевірок, що проводилися з 01.01.2023 по 31.03.2025;

-інформації щодо покупців та постачальників (розширену) з «Системи автоматизованого співставлення податкових зобов'язань та податкового кредиту у розрізі контрагентів на рівні ДПА України» (в т.ч. звітного періоду, коду ДПІ, код ЄДРПОУ, назви платника, коду ОДПС постачальника/покупця, ЄДРПОУ (ДРФО) постачальника/покупця, назви постачальника/покупця, назви стану постачальника/покупця, суми податкових зобов'язань постачальника від покупця за період, грн, суми податкового кредиту покупця від постачальника за період, грн, відхилення (кредит-зобов'язання), грн, тощо) за період з 01.01.2023 по 31.03.2025;

- інформації про те, чи відпрацьовувалось підприємство в рамках наказу ІНФОРМАЦІЯ_23 від 08.08.2011 № 475дск, ІНФОРМАЦІЯ_24 від 23.04.2012 № 329дск, наказу ІНФОРМАЦІЯ_25 від 05.07.2013 № 245дск, якщо так, то з зазначенням категорії (податкова яма, транзитер, вигодонабувач).

Зобов'язати посадових осіб ІНФОРМАЦІЯ_3 видати документи негайно після отримання ухвали.

Строк дії ухвали два місяці.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала оскарженню не підлягає крім ухвали про надання тимчасового доступу до речей і документів, якою дозволено вилучення речей і документів, які посвідчують користування правом на здійснення підприємницької діяльності, або інших, за відсутності яких фізична особа - підприємець чи юридична особа позбавляються можливості здійснювати свою діяльність.

Слідчий суддя : ОСОБА_1