Ухвала від 23.05.2025 по справі 369/5085/25

Справа № 369/5085/25

Провадження № 1-кс/369/1039/25

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

23.05.2025 м. Київ

Слідчий суддя Києво-Святошинського районного суду Київської області ОСОБА_1 , розглянувши скаргу ОСОБА_2 про визнання відповідей незаконними, прийняття заяви, внесення відомостей до ЄРДР,

ВСТАНОВИВ:

До Києво-Святошинського районного суду Київської області надійшла скарга ОСОБА_2 про визнання відповідей незаконними, прийняття заяви, внесення відомостей до ЄРДР.

Відповідно до ч.1 ст. 306 Кримінального процесуального кодексу України, скарги на рішення, дії чи бездіяльність слідчого, дізнавача чи прокурора розглядаються слідчим суддею місцевого суду.

Ч. 1 ст. 303 КПК України визнано вичерпний перелік рішень, дій чи бездіяльність слідчого, дізнавача або прокурора, які можуть бути оскаржені на досудовому провадженні, зокрема, пунктом 1 визначено, що до слідчого судді може бути оскаржена бездіяльність слідчого у нездійсненні інших процесуальних дій, які він зобов'язаний вчинити у визначений цим Кодексом строк, а п.7 визначено, що до слідчого судді може бути оскаржене рішення слідчого, дізнавача, прокурора про відмову в задоволенні клопотання про проведення слідчих (розшукових) дій, негласних слідчих (розшукових) дій - особою, якій відмовлено у задоволенні клопотання, її представником, законним представником чи захисником.

Відповідно до положень ч. 1 ст. 304 КПК України передбачається і строк, протягом якого можливе подання такої скарги щодо названих рішень, дій чи бездіяльності (протягом десяти днів з моменту прийняття рішення, вчинення дії, або бездіяльності).

ОСОБА_2 до своєї скарги не додає жодного документу, на підтвердження доводів, викладених в скарзі, тому слідчий суддя позбавлений можливості встановити чи має ОСОБА_2 права на подання такої скарги та чи дотримано ним строк на подачу даної скарги, чи дійсно ним подавалися зазначені заяви та до якого органу, чи дійсно не було внесено відомості до ЄРДР, та неможливо встановити дії якого органу оскаржуються.

За відсутності зазначених даних слідчий суддя позбавлений можливості перевірити наявності у ОСОБА_2 права на подання такої скарги, дотримання ним правил підсудності подання скарги, строки її подання.

Виходячи з наведеного, на підставі п.1 та 2 ч. 2 ст. 304 КПК України скаргу належить повернути особі, яка її подала.

Керуючись ст. ст. 303, 304 КПК України, слідчий суддя,

ПОСТАНОВИВ:

Скаргу ОСОБА_2 про визнання відповідей незаконними, прийняття заяви, внесення відомостей до ЄРДР, - повернути особі, яка її подала.

Копію ухвали направити особі, яка її подала.

На ухвалу може бути подана апеляційна скарга безпосередньо до Київського апеляційного суду протягом 5 днів з дня отримання копії ухвали суду.

Слідчий суддя ОСОБА_1

Попередній документ
127565727
Наступний документ
127565729
Інформація про рішення:
№ рішення: 127565728
№ справи: 369/5085/25
Дата рішення: 23.05.2025
Дата публікації: 26.05.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Києво-Святошинський районний суд Київської області
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Провадження за скаргами на дії та рішення правоохоронних органів, на дії чи бездіяльність слідчого, прокурора та інших осіб під час досудового розслідування; бездіяльність слідчого, прокурора
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Направлено до апеляційного суду (08.09.2025)
Дата надходження: 26.03.2025
Предмет позову: -
Учасники справи:
головуючий суддя:
ЯНЧЕНКО АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
суддя-доповідач:
ЯНЧЕНКО АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ