Справа № 203/7605/24
Провадження № 2/0203/654/2025
(вступна та резолютивна частини)
05.05.2025 року Центральний районний суд міста Дніпра в складі:
головуючого-судді - Казака С.Ю.
при секретарі - Кринюк М.С.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Дніпро цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Державного підприємства «Селидіввугілля» про зобов'язання вчинити певні дії,-
Позов ОСОБА_1 до Державного підприємства «Селидіввугілля» про зобов'язання вчинити певні дії - задовольнити частково.
Зобов'язати Державне підприємство «Селидіввугілля» (85401, Донецька область, м.Селидове, вул.Карлма Маркса,41, код ЄДРПОУ 33426253) у відповідності до положень Закону України №1105-XIV від 23.09.1999 року «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» оформити та подати до Пенсійного фонду України заяви-розрахунки по листкам непрацездатності №4981883-2009577981-1, №8126499-2015330160-1 щодо ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ).
В іншій частині в задоволенні позову відмовити.
Стягнути з Державного підприємства «Селидіввугілля» (85401, Донецька область, м.Селидове, вул.Карлма Маркса,41, код ЄДРПОУ 33426253) на користь ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) судовий збір в сумі 968 грн. 96 коп.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного розгляду.
Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана позивачем до Дніпровського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Суддя С.Ю.Казак