Справа №498/215/25
Провадження по справі №2-о/498/24/25
(вступна та резолютивна частини)
06 травня 2025 року сел. Велика Михайлівка Одеської області
Великомихайлівський районний суд Одеської області в складі:
головуючої судді - Чернецької Н.С.
присяжних: Івис О.В., Твердохлібенко Т.В.
за участю секретаря судового засідання - Гонтаренко О.В.
заявника - ОСОБА_1
заінтересованої особи - ОСОБА_2
розглянувши у закритому судовому засіданні в залі суду сел. Велика Михайлівка цивільну справу за заявою ОСОБА_1 , заінтересовані особи: орган опіки та піклування Роздільнянської районної державної адміністрації Одеської області, ОСОБА_2 , Великомихайлівський відділ державної реєстрації актів цивільного стану в Роздільнянському районі Одеської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса), ІНФОРМАЦІЯ_1 про усиновлення,
У зв'язку з тим, що винесення повного тексту рішення представляє складність, суд на підставі ч.6 ст. 259 ЦПК України, вважає можливим відкласти складання повного рішення на строк не більш як десять днів, а саме до 16.05.2025 року, оголосивши у судовому засіданні тільки вступну та резолютивну частини рішення суду.
Керуючись статтями 12, 81, 263 -265, 268, 310-314 ЦПК України, суд,
Заяву ОСОБА_1 , заінтересовані особи: орган опіки та піклування Роздільнянської районної державної адміністрації Одеської області, ОСОБА_2 , Великомихайлівський відділ державної реєстрації актів цивільного стану в Роздільнянському районі Одеської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса), ІНФОРМАЦІЯ_1 про усиновлення - задовольнити.
Оголосити ОСОБА_1 усиновлювачем неповнолітньої ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , вказавши ОСОБА_1 батьком дитини та записавши у графі «відомості про батька»: ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , громадянин України, народжений в селі Новоолександрівка Великомихайлівського району Одеської області, РНОКПП НОМЕР_1 зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 .
Оголосити ОСОБА_1 усиновлювачем неповнолітньої ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , вказавши ОСОБА_1 батьком дитини та записавши у графі «відомості про батька»: ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , громадянин України, народжений в селі Новоолександрівка Великомихайлівського району Одеської області, РНОКПП НОМЕР_1 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 .
Зобов'язати Великомихайлівський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Роздільнянському районі Одеської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса) внести зміни в актовий запис про народження (а/з №394 від 18 липня 2014 року, складений відділом державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби по Великомихайлівському району Великомихайлівського міжрайонного управління юстиції в Одеській області на ім'я ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 . Прізвище дитини вказати - « ІНФОРМАЦІЯ_6 », по батькові - « ІНФОРМАЦІЯ_7 », місце народження, ім'я, дату народження дитини - залишити без змін. В графі "батько" записати ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , громадянин України, (РНОКПП- НОМЕР_1 ), місце проживання: АДРЕСА_1 .
Зобов'язати Великомихайлівський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Роздільнянському районі Одеської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса) внести зміни в актовий запис про народження (а/з №02 від 04 січня 2017 року, складений Великомихайлівським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в Одеській області на ім'я ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_4 . Прізвище дитини вказати - « ІНФОРМАЦІЯ_6 », по батькові - « ІНФОРМАЦІЯ_7 », місце народження, ім'я, дату народження дитини - залишити без змін. В графі "батько" записати ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , громадянин України, (РНОКПП- НОМЕР_1 ), місце проживання: АДРЕСА_1 .
Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана протягом тридцяти днів з дня його проголошення до Одеського апеляційного суду. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення. Учасник справи, якому повне рішення не було вручене у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Суддя Н.С. Чернецька
Присяжна О.В. Івис
Присяжна Т.В. Твердохлібенко