Справа № 503/549/25
Провадження № 2-о/503/53/25
20 травня 2025 року м. Кодима
Суддя Кодимського районного суду Одеської області Сердюк Б.С., перевіривши відповідність заяви ОСОБА_1 , заінтересована особа: виконавчий комітет Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області, про встановлення факту, що має юридичне значення, вимогам ст. ст. 175, 177 ЦПК України,
ОСОБА_1 в інтересах якої діє адвокат Бака В.В., звернулася до суду із заявою про встановлення факту, що має юридичне значення.
Відповідно до ч.1 ст.293 ЦПК України окреме провадження - це вид непозовного цивільного судочинства, в порядку якого розглядаються цивільні справи про підтвердження наявності або відсутності юридичних фактів, що мають значення для охорони прав, свобод та інтересів особи або створення умов здійснення нею особистих немайнових чи майнових прав або підтвердження наявності чи відсутності неоспорюваних прав.
Відповідно до частини третьої статті 294 ЦПК України, справи окремого провадження розглядаються судом з додержанням загальних правил, встановлених цим Кодексом, за винятком положень щодо змагальності та меж судового розгляду.
Подана до суду заява не відповідала вимогам ст.ст. 175, 177 ЦПК України, в зв'язку з чим ухвалою суду від 21.04.2025 року, відповідно до ч.ч.1, 2 ст.185 ЦПК України була залишена без руху, а заявниці було надано строк для усунення недоліків - десять днів з дня вручення ухвали.
В установлений суддею строк зазначені в ухвалі недоліки заявницею усунуті не були, тому відповідно до ч. 3 ст. 185 ЦПК України, заява вважається неподаною і підлягає поверненню заявниці.
Керуючись ст.ст. 258 - 260 ЦПК України,
Заяву ОСОБА_1 , заінтересована особа: виконавчий комітет Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області, про встановлення факту, що має юридичне значення вважати неподаною та повернути заявниці.
Роз'яснити заявниці, що повернення заяви про встановлення факту, що має юридичне значення, не перешкоджає повторному зверненню до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення їй заяви.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана до Одеського апеляційного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя Б.С. Сердюк