Ухвала від 20.05.2025 по справі 320/1442/25

ШОСТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа № 320/1442/25

УХВАЛА

20 травня 2025 року м. Київ

Колегія суддів Шостого апеляційного адміністративного суду у складі судді-доповідача Безименної Н.В. та суддів Бєлової Л.В., Кучми А.Ю., перевіривши на відповідність вимогам ст.ст. 295, 296 КАС України апеляційну скаргу Міністерства юстиції України на рішення Київського окружного адміністративного суду від 24 березня 2025 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Міністерства юстиції України, Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Київ), Вищої кваліфікаційної комісії нотаріату при Міністерстві юстиції України про визнання протиправними та скасування рішень,

ВСТАНОВИЛА:

Рішенням Київського окружного адміністративного суду від 24 березня 2025 року позов задоволено в повному обсязі.

Відповідач, Міністерство юстиції України, не погоджуючись з вказаним рішенням подав апеляційну скаргу, в якій просить скасувати його та прийняти постанову, якою відмовити у задоволенні позову.

Ухвалою Шостого апеляційного адміністративного суду від 06 травня 2025 року зазначену апеляційну скаргу залишено без руху через її невідповідність вимогам ст. 296 КАС України та запропоновано апелянту протягом десяти днів з моменту отримання ухвали про залишення апеляційної скарги без руху усунути недоліки апеляційної скарги.

На виконання ухвали суду надійшла заява про усунення недоліків апеляційної скарги, до якої додано докази її направлення іншим учасникам справи та платіжну інструкцію №760 від 08.05.2025 на суму 6540,48 грн.

За своєю формою і змістом апеляційна скарга відповідає вимогам ст. 296 КАС України.

Зарахування судового збору до спеціального фонду Державного бюджету України перевірено.

Апеляційна скарга подана в межах строку, визначеного ст.295 КАС України.

Підстав для відмови у відкритті апеляційного провадження, та повернення апеляційної скарги не встановлено.

На підставі викладеного, керуючись ст. 286, 296, 306 КАС України, колегія суддів,

УХВАЛИЛА:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Міністерства юстиції України на рішення Київського окружного адміністративного суду від 24 березня 2025 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Міністерства юстиції України, Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Київ), Вищої кваліфікаційної комісії нотаріату при Міністерстві юстиції України про визнання протиправними та скасування рішень.

Учасники справи можуть подати відзив на апеляційну скаргу разом з доказами його надсилання (надання) іншим учасникам справи та заперечення проти заяв і клопотань, якщо такі містяться в апеляційній скарзі.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не може бути оскаржена в касаційному порядку.

Суддя-доповідач Н.В. Безименна

Судді Л.В. Бєлова

А.Ю. Кучма

Попередній документ
127484451
Наступний документ
127484453
Інформація про рішення:
№ рішення: 127484452
№ справи: 320/1442/25
Дата рішення: 20.05.2025
Дата публікації: 22.05.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Шостий апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи з приводу забезпечення функціонування органів прокуратури, адвокатури, нотаріату та юстиції (крім категорій 107000000), зокрема у сфері; нотаріату
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто у апеляційній інстанції (26.06.2025)
Дата надходження: 09.01.2025
Предмет позову: про визнання протиправними та скасування рішень
Розклад засідань:
24.06.2025 00:00 Шостий апеляційний адміністративний суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
БЕЗИМЕННА НАТАЛІЯ ВІКТОРІВНА
МАЦЕДОНСЬКА В Е
суддя-доповідач:
БЕЗИМЕННА НАТАЛІЯ ВІКТОРІВНА
МАЦЕДОНСЬКА В Е
ТЕРЛЕЦЬКА О О
відповідач (боржник):
Вища кваліфікаційна комісія нотаріату при Міністерстві юстиції України
Вища кваліфікаційна комісія нотаріату при МЮУ
Міністерство юстиції України
Центральне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м.Київ)
Центральне міжрегіональне управління Міністерства юстиції м.Київ
Центральне міжрегіональное управління Міністерства юстиції
заявник апеляційної інстанції:
Міністерство юстиції України
Центральне міжрегіональное управління Міністерства юстиції
заявник касаційної інстанції:
Міністерство юстиції України
Центральне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м.Київ)
орган або особа, яка подала апеляційну скаргу:
Міністерство юстиції України
Центральне міжрегіональное управління Міністерства юстиції
позивач (заявник):
Рябикіна Алла Анатоліївна
представник відповідача:
ЛИТВИН АНЖЕЛІКА АНАТОЛІЇВНА
Щекун Олексій Андрійович
представник позивача:
Клечановський Іван Сергійович
Рябикін Олег Анатолійович
представник скаржника:
Гголовний спеціаліст відділу судового забезпечення суміжних правових інституцій Управління судово-претензійної роботи Міністерства юстиції України Щекун Олексій Андрійо
суддя-учасник колегії:
БЄЛОВА ЛЮДМИЛА ВАСИЛІВНА
БІЛАК М В
КУЧМА АНДРІЙ ЮРІЙОВИЧ
МЕЛЬНИК-ТОМЕНКО Ж М