справа № 990/388/24
про вирішення питання щодо розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням сторін
20 травня 2025 року
Львівський окружний адміністративний суд у складі головуючого-судді Мартинюка В.Я. розглянувши у письмовому провадженні питання про розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням сторін у справі за позовом ОСОБА_1 до Конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади керівника служби дисциплінарних інспекторів та його заступника, дисциплінарного інспектора про скасування рішення комісії, -
ОСОБА_1 (далі - позивач) звернувся в суд з позовом до Конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади керівника служби дисциплінарних інспекторів та його заступника, дисциплінарного інспектора (далі - відповідач), в якому просить:
визнати протиправним та скасувати рішення від 10.09.2024 року про припинення участні в Конкурсі;
зобов'язати прийняти рішення за результатами конкурсу на зайняття посади дисциплінарного інспектора, враховуючи відповідність критерію доброчесності та встановленим для судді етичним стандартам.
21.03.2025 року відкрито спрощене позовне провадження в адміністративній справі.
Відповідно до ч.1 ст. 257 Кодексу адміністративного судочинства України (надалі - КАС України), за правилами спрощеного позовного провадження розглядаються справи незначної складності.
Згідно із ч.1 ст.262 КАС України розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження здійснюється судом за правилами, встановленими цим Кодексом для розгляду справи за правилами загального позовного провадження, з особливостями, визначеними у цій главі.
Розгляд справи по суті за правилами спрощеного позовного провадження починається з відкриття першого судового засідання (ч.2 ст.262 КАС України).
Враховуючи те, що характер спірних правовідносин, предмет доказування у цій справі є незначної складності, однак для повного та всебічного розгляду даного спору, суд дійшов висновку про доцільність його розгляду за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням сторін.
Керуючись ст.ст.12, 160, 161, 171, 248, 256, 257, 260, 262, 263, 293-295 Кодексу адміністративного судочинства України, -
ухвалив:
Справу розглядати в порядку спрощеного позовного провадження з повідомлення сторін.
Судове засідання призначити на 09 червня 2025 року о 10:30 год.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.
Суддя В.Я.Мартинюк