Справа № 752/12964/24
Провадження № 2/752/5685/25
іменем України
15.05.2025 року суддя Голосіївського районного суду м. Києва Данілова Т.М. з участю секретаря Моркотун О.В., вивчивши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про витребування майна з чужого незаконного володіння, -
в провадженні Голосіївського районного суду м. Києва знаходиться вказана цивільна справа.
Представник відповідача ОСОБА_2 - адвокат Мисечко К.О. надіслала до суду заяву про залучення у якості третьої особи ОСОБА_3 , яка передала спірну квартиру ОСОБА_4 на підставі договору іпотеки від 04.02.2022 року, посвідченого приватним нотаріусом КМНО Ігнатовим О.В., зареєстрованим в реєстрі за №172.
Дослідивши матеріали справи, суд приходить до наступного.
Відповідно до частин 1, 5 ст. 53 ЦПК України треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до закінчення підготовчого провадження у справі або до початку першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження, у разі коли рішення у справі може вплинути на їхні права або обов'язки щодо однієї зі сторін. Їх може бути залучено до участі у справі також за заявою учасників справи.
Про залучення третіх осіб до участі у справі суд постановляє ухвалу, в якій зазначає, на які права чи обов'язки такої особи та яким чином може вплинути рішення суду у справі.
Вимоги позову стосуються витребування майна з чужого незаконного володіння.
Вбачається, що рішення у справі за позовом ОСОБА_1 безпосередньо не впливає на права чи обов'язки ОСОБА_3 .
За таких обставин, суд вважає, що у задоволенні заяви про залучення третьої особи слід відмовити.
Керуючись ст. 53 ЦПК України, суд, -
Відмовити у задоволенні заяви представника відповідача ОСОБА_2 - адвоката Мисечко Катерини Олександрівни про залучення третьої особи в цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про витребування майна з чужого незаконного володіння.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: