Київський апеляційний суд
16 травня 2025 року суддя судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду ОСОБА_1 , провівши підготовку до апеляційного розгляду за апеляційною скаргою представника потерпілих ОСОБА_2 , ОСОБА_3 - ОСОБА_4 на вирок Дарницького районного суду м. Києва від 13 березня 2025 року у кримінальному провадженні № 62024100120000798 щодо ОСОБА_5 ,
Вироком Дарницького районного суду м. Києва від 13.03.2025 ОСОБА_5 визнаний винуватим у пред'явленому обвинуваченні за ч.1 ст.115 КК України і йому призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 9 років.
Цим же вироком суд задовольнив цивільні позови, подані представником потерпілих ОСОБА_4 в інтересах потерпілих ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , і стягнув з ОСОБА_5 на користь ОСОБА_3 1 000 000 грн у рахунок відшкодування моральної шкоди і витрати на правову допомогу в сумі 42 000 грн і на користь ОСОБА_2 - 1 000 000 грн у рахунок відшкодування моральної шкоди і 85 170 грн у рахунок відшкодування матеріальної шкоди.
14.04.2025 представник потерпілих ОСОБА_4 подала апеляційну скаргу, в якій просить вирок суду першої інстанції в частині призначеного покарання скасувати і ухвалити новий вирок, яким призначити ОСОБА_5 за ч.1 ст.115 КК України максимальне покарання відповідно до санкції цієї норми.
Ухвалою Київського апеляційного суду від 07.05.2025 відкрито апеляційне провадження за апеляційною скаргою представника потерпілих.
В порядку підготовки до апеляційного розгляду учасникам судового провадження надіслано копії ухвали про відкриття апеляційного провадження разом з копіями апеляційної скарги, інформацією про їхні права та обов'язки та встановлено строк подачі заперечень на апеляційну скаргу.
Підготовка справи до апеляційного розгляду проведена відповідно до вимог ст.401 КПК України, а тому необхідно призначити апеляційний розгляд.
На підставі викладеного, керуючись ст.401 КПК України,
Закінчити підготовку до апеляційного розгляду.
Призначити апеляційний розгляд за апеляційною скаргою представника потерпілих ОСОБА_2 , ОСОБА_3 - ОСОБА_4 на вирок Дарницького районного суду м. Києва від 13 березня 2025 року щодо ОСОБА_5 у відкритому судовому засіданні в приміщенні Київського апеляційного суду на 14 годину 30 липня 2025 року, про що повідомити учасників судового провадження.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Київського
апеляційного суду ОСОБА_1