Ухвала від 14.05.2025 по справі 201/5526/25

Справа № 201/5526/25

Провадження № 2/201/3076/2025

УХВАЛА

про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі

14 травня 2025 року суддя Соборного районного суду міста Дніпра Куць О.О., розглянувши матеріали позовної заяви товариства з обмеженою відповідальністю «ФІНАНСОВА КОМПНІЯ «ПРОЦЕНТ» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором,

ВСТАНОВИВ:

До суду надійшла позовна заява ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПНІЯ «ПРОЦЕНТ» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Згідно з протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями, головуючим у справі визначено суддю Куць О.О.

Спір у справі виник між позивачем ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПНІЯ «ПРОЦЕНТ» та відповідачем ОСОБА_1 , предметом якого є стягнення заборгованості за кредитним договором.

Частиною 1 ст. 27 ЦПК України передбачено, що позови до фізичної особи пред'являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або перебування, якщо інше не передбачено законом.

Згідно відповіді з Єдиного державного демографічного реєстру №1219113 від 21 березня 2025 року відповідач зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 , що згідно адміністративно-територіального поділу міста Дніпра відноситься до Соборного району.

Враховуючи вищевикладене, суддя встановив, що справа підсудна Жовтневому районному суду міста Дніпропетровська.

Враховуючи, що відповідно до положень п. 1 ч. 6 ст. 19 ЦПК України справа є малозначною, то згідно з п.1 ч. 1 ст. 274 ЦПК України вона підлягає розгляду в порядку спрощеного позовного провадження.

Відповідно до ч. 5 ст. 279 ЦПК України розгляд справи в спрощеному позовному провадженні проводити в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.

Підстав для залишення без руху, повернення позивачу позовної заяви, відмови у відкритті провадження не встановлено, а тому позовну заяву ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПНІЯ «ПРОЦЕНТ» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором слід прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі.

До позовної заяви позивачем долучено клопотання про витребування доказів, в якому ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПНІЯ «ПРОЦЕНТ» просить витребувати у АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (ЄДРПОУ 14360570) наступну інформацію: чи було емітовано на ім'я ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ) платіжну картку № НОМЕР_2 , а також просить витребувати виписку з карткового рахунку про рух грошових коштів, відкритого до платіжної картки № НОМЕР_2 , що належить ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ) за період із 16.04.2024 р. по 21.04.2024 р. з відображенням часу зарахування коштів й надати інформацію про номер телефону (фінансовий номер телефону), на який відправлялася інформація про підтвердження здійснення операції за платіжною карткою № НОМЕР_2 за період із 16.04.2024 р. по 21.04.2024 р. та всі номери телефонів, які знаходяться в анкетних даних ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ).

Відповідно до п. 4 ч. 5 ст. 12 ЦПК України суд сприяє учасникам судового процесу в реалізації ними прав передбачених цим Кодексом. Згідно ст. 84 ЦПК України, учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом.

Враховуючи вказані норми закону, беручі до уваги предмет спору, суддя вважає за необхідне витребувати докази. Між тим клопотання в частині витребування усіх номерів телефонів, які знаходяться в анкетних даних ОСОБА_1 , не підлягає задоволенню за його безпідставністю.

Керуючись ст. ст. 12, 84,187, 353 ЦПК України, суддя,

ПОСТАНОВИВ:

Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у цивільній справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «ФІНАНСОВА КОМПНІЯ «ПРОЦЕНТ» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Розгляд справи проводити в порядку спрощеного позовного провадження та згідно ч. 5 ст. 279 ЦПК України з повідомленням (викликом) сторін.

Призначити проведення судового засідання для розгляду справи по суті о 10 год. 30 хв. 09 червня2025 року, про що повідомити сторони.

Відповідач має право подати до суду відзив на позовну заяву у п'ятнадцятиденний строк з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі. Копія відзиву та доданих до нього документів повинна бути надіслана (надана) іншим учасникам справи одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду. Документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи мають бути надані суду. Форма та зміст відзиву передбачені ст. 178 ЦПК України.

Відповідно до ч. 2 ст. 191 ЦПК України, у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин, суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.

Відповідно до ст. 199 ЦПК України, позивач та відповідач в п'ятиденний строк з моменту отримання відповідно відзиву та відповіді на відзив мають право подати до суду відповідь на відзив та заперечення.

Витребувати у АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (ЄДРПОУ 14360570):

- інформацію чи було емітовано на ім'я ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ) платіжну картку № НОМЕР_2 ?;

- виписку з карткового рахунку про рух грошових коштів, відкритого до платіжної картки № НОМЕР_2 , що належить ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ) за період із 16.04.2024 р. по 21.04.2024 р. з відображенням часу зарахування коштів;

- інформацію про номер телефону (фінансовий номер телефону), на який відправлялася інформація про підтвердження здійснення операції за платіжною карткою № НОМЕР_2 за період із 16.04.2024 р. по 21.04.2024 р.

Роз'яснити особі (установі), у якої суд витребує докази, що відповідно до положень ст. 84 ЦПК України, будь-яка особа (установа), у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду та суд може також уповноважити заінтересовану особу, яка бере участь у справі, на одержання таких доказів для представлення його суду.

Особа (установа), яка не має можливості подати доказ, який витребує суд, або не має можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов'язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п'яти днів з дня вручення ухвали.

У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, встановлені законом. Притягнення винних осіб до відповідальності не звільняє їх від обов'язку подати суду докази.

У відповідності до положень ст. 84 ЦПК України, витребувані судом докази мають бути надані протягом п'яти робочих днів з моменту отримання даної ухвали.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за адресою: http://court.gov.ua/fair/.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя О.О.Куць

Попередній документ
127387502
Наступний документ
127387504
Інформація про рішення:
№ рішення: 127387503
№ справи: 201/5526/25
Дата рішення: 14.05.2025
Дата публікації: 19.05.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Соборний районний суд міста Дніпра
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; страхування, з них; позики, кредиту, банківського вкладу, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (02.10.2025)
Дата надходження: 06.05.2025
Предмет позову: про стягнення заборгованості
Розклад засідань:
09.06.2025 10:30 Жовтневий районний суд м.Дніпропетровська
07.07.2025 16:30 Жовтневий районний суд м.Дніпропетровська
17.09.2025 12:00 Жовтневий районний суд м.Дніпропетровська
13.10.2025 17:30 Жовтневий районний суд м.Дніпропетровська