Ухвала від 16.05.2025 по справі 579/967/25

Справа № 579/967/25

2-о/579/50/25

УХВАЛА

16 травня 2025 року м. Кролевець

Кролевецький районний суд Сумської області в особі судді Придатка В.М., розглянувши клопотання адвоката Рудейчук Ярослави Володимирівни про участь в режимі відеоконференцїї в судовому засіданні у цивільній справі за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа орган опіки та піклування виконавчий комітет Кролевецької міської ради Конотопського району Сумської області, про встановлення опіки та призначення опікуна, -

ВСТАНОВИВ:

у провадженні Кролевецького районного суду знаходиться цивільна справа за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа орган опіки та піклування виконавчий комітет Кролевецької міської ради Конотопського району Сумської області, про встановлення опіки та призначення опікуна. Судове засідання у справі призначено на 02 липня 2025 року на 10 год. 00 хв.

Представник ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , стосовно якого розглядається справа про призначення йому опікуна - адвокат Рудейчук Я.В. звернулась до суду з клопотанням про її участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Суд, розглянувши клопотання адвоката, вважає, що клопотання підлягає задоволенню.

Відповідно до ч.1 ст.212 ЦПК України учасник справи, його представник має право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду за умови наявності в суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою.

Оскільки надійшло клопотання представника Орла А.М., стосовно якого розглядається справа про призначення йому опікуна, - адвоката Рудейчук Я.В. про проведення судового засідання у режимі відеоконференції, яке обґрунтоване мотивами, що заслуговують на увагу суду і наявну технічну можливість проведення судового засідання в такому режимі, суд вважає за можливе провести судове засідання 02 липня 2025 року о 10 год. 00 хв. за участі адвоката Рудейчук Я.В. в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та програмного забезпечення «EasyCon».

Керуючись ст. ст. 212, 260, 261, 268 ЦПК України, суд-

УХВАЛИВ:

Заяву адвоката Рудейчук Ярослави Володимирівни про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції задовольнити.

Судове засідання по цивільній справі за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа орган опіки та піклування виконавчий комітет Кролевецької міської ради Конотопського району Сумської області, про встановлення опіки та призначення опікуна, призначене на 02 липня 2025 року на 10 год. 00 хв., провести за участю представника ОСОБА_2 , стосовно якого розглядається справа про призначення йому опікуна, - адвоката Рудейчук Ярослави Володимирівни в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів учасника справи.

Судове засідання в режимі відеоконференцзв'язку провести за допомогою комплексу технічних засобів та програмного забезпечення «EasyCon» (посилання на офіційному веб-порталі судової влади України vkz.court.gov.ua).

Визначити відповідальним за проведення відеоконференції адвоката Рудейчук Ярославу Володимирівну.

Роз'яснити адвокату, що вона, як учасник, що бере участь у судовому засіданні в режимі відеоконференцзв'язку, зобов'язана:

1) зайти та авторизуватися в Системі за 10 хвилин до початку судового засідання;

2) активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камера) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою Системи;

3) очікувати запрошення секретаря судового засідання до участі в судовому засіданні;

4) мати при собі паспорт або інший документ, що посвідчує її особу.

Роз'яснити Рудейчук Я.В., що відповідно до ч.5 ст.212 ЦПК України ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Ухвала не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.

СуддяВ. М. Придатко

Попередній документ
127380669
Наступний документ
127380671
Інформація про рішення:
№ рішення: 127380670
№ справи: 579/967/25
Дата рішення: 16.05.2025
Дата публікації: 19.05.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Кролевецький районний суд Сумської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи окремого провадження; Інші справи окремого провадження
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (02.07.2025)
Дата надходження: 06.05.2025
Предмет позову: про встановлення опіки та піклування
Розклад засідань:
02.07.2025 10:00 Кролевецький районний суд Сумської області