Справа № 715/1162/25
Провадження № 2/715/407/25
15 травня 2025 року селище Глибока
Глибоцький районний суд Чернівецької області
у складі головуючого судді Григорчак Ю.П.
секретар судового засідання Соломян О.В.
розглянувши у підготовчому судовому засіданні в залі суду справу за позовною заявою ОСОБА_1 , в інтересах якої діє адвокат Ниміджан Юлії Василівни до ЦНАП Глибоцької селищної ради, треті особи: ТОВ «Чернівціавтотранс», приватний нотаріус Ротар Марина Марінівна, про зняття заборони, припинення обтяження речових прав на нерухоме майно та виключення запису з Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна,-
В провадженні суду перебуває дана цивільна справа.
15 травня 2025 року до Глибоцького районного суду від представниці ОСОБА_1 - адвоката Ниміджан Ю.В. надійшла заява про заміну неналежного відповідача ЦНАП Глибоцької селищної ради на належних відповідачів - ТОВ «Чернівціавтотранс» та приватного нотаріуса Ротар Марину Марінівну.
Відповідно до ч.2 ст.51 ЦПК України якщо позов подано не до тієї особи, яка повинна відповідати за позовом, суд до закінчення підготовчого провадження, а у разі розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження - до початку першого судового засідання за клопотанням позивача замінює первісного відповідача належним відповідачем, не закриваючи провадження у справі.
У заяві від 15 травня 2025 року представниця ОСОБА_1 - адвоката Ниміджан Ю.В. також просить залучити до участі у справі в якості третьої особи ЦНАП Глибоцької селищної ради.
Відповідно до ч.1 ст.53 ЦПК України треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до закінчення підготовчого провадження у справі або до початку першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження, у разі коли рішення у справі може вплинути на їхні права або обов'язки щодо однієї зі сторін. Їх може бути залучено до участі у справі також за заявою учасників справи.
На підставі наведеного та керуючись ст. 52, 260 ЦПК України, -
Клопотання представниці ОСОБА_1 - адвоката Ниміджан Юлії Василівни - задовольнити.
У цивільній справі за позовом ОСОБА_1 , в інтересах якої діє адвокат Ниміджан Юлії Василівни до ЦНАП Глибоцької селищної ради, треті особи: ТОВ «Чернівціавтотранс», приватний нотаріус Ротар Марина Марінівна, про зняття заборони, припинення обтяження речових прав на нерухоме майно та виключення запису з Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна замінити неналежного відповідача ЦНАП Глибоцької селищної ради на належних відповідачів - ТОВ «Чернівціавтотранс» та приватного нотаріуса Ротар Марину Марінівну.
Залучити ЦНАП Глибоцької селищної ради до участі у справі за позовом ОСОБА_1 , в інтересах якої діє адвокат Ниміджан Юлії Василівни до ТОВ «Чернівціавтотранс» та приватного нотаріуса Ротар Марини Марінівни, про зняття заборони, припинення обтяження речових прав на нерухоме майно та виключення запису з Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна, в якості третьої особи, без самостійних вимог.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: